Karina Arakeljana. Šausmīgie stāsti. Nepaliec viens tumsā

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā).

Karjeras blogere, prankere. Dzimšanas datums 2003. gada 14. marts. Dzimšanas vieta Čeļabinska, Krievija.

Biogrāfija

Lai piesaistītu YouTube lietotāju uzmanību, emuāru autori izmanto trikus un viltības. Karīna Arakeljana nolēma, ka, tā kā skaistumkopšanas stāsti par kosmētikas zīmoliem un veiksmīga grima noslēpumi vairs "neripo", un ar filmu recenzijām nodarbojas profesionāli cilvēki, tad viņai nāksies likt lietā palaidnības un "šausmu stāstus". "no dzīves. Tāpēc starp tiktokera video ir video par drauga nāvi bērnu nometnē un par kaimiņiem, kuri nogalināja viņu meitu. Arī brunete izmēģina sevi citos formātos.

Bērnība un jaunība

2003. gada 14. martā pēc tautības armēņiem Vladimiram un Annai Arakeļjaniem piedzima pirmā mantiniece — meita Karīna, bet pēc dažiem gadiem ziemas vidū — viņu jaunākā atvase Poļina.

No interneta slavenības personīgās biogrāfijas ir zināms, ka viņa jau no mazotnes sapņoja dziedāt un dejot un jutās ērti videokameras priekšā. Tāpēc uzmanīgi vecāki nolēma iepriecināt meiteni ar savu aparātu video ierakstīšanai - no tā, varētu teikt, sākās viņas ceļš pie emuāru autoriem.

“Savu YouTube kanālu izveidoju 2014. gada 16. oktobrī, bet aktīvi diriģēt sāku tikai no 2016. gada kaut kur. Sākumā filmēju tikai skices. Taču kādu dienu nometnē notika šausmīga situācija, par kuru nolēmu pastāstīt saviem skatītājiem. Rezultāts ir 2 miljoni skatījumu un virkne pozitīvu komentāru”, intervijā 2019. gadā sacīja Karīna.

Uz žurnālistu jautājumu, kāds ir viņas popularitātes un panākumu noslēpums, brunete atbildēja, ka, pirmkārt, ir jāmīl tas, ko dari, un nav slinkums. Otrkārt, uzstādiet skaidrus mērķus un sasniedziet tos. Treškārt, nepametiet kanālu un augšupielādējiet vismaz vienu videoklipu nedēļā.

Laika gaitā Arakeljana attālinājās no "šausmu stāstiem", saturu dažādojot ar palaidnībām - jauna vīrieša palaidnībām ("Esmu stāvoklī", "Man ir tetovējums uz muguras lejasdaļas") vai mammas ("Gultā ar puisi"), kā arī pievienojot stāstus par dzīves situācijām: par sabojātu manikīru, krāpniekiem sociālajos tīklos un attiecībām ar mīļoto.

Kā vēlāk atzina Karīna, tētis un māte atbalstīja šādu hobiju, lai gan ne vienmēr bija par to, ka meita stāsta par ģimeni savos jautājumos. Neskatoties uz to, jaunākā māsa Poļina Arakeljana kļuva par biežu reklāmu varoni, piemēram, filmā "Ko bērns nopirks par 1 miljonu rubļu?" vai "Es pērku māsai visu, kam pieskāros."

“Tētis pieņem manu aizraušanos ar YouTube, pat sniedz man padomus. Visa ģimene mani atbalsta. Vecmāmiņas, vectētiņi, tantes, onkuļi - visi. Esmu ļoti priecīga, ka visiem maniem radiniekiem ir pozitīva attieksme pret to, jo ne visi pusaudži ar to var lepoties, ”piebilda tiktokere.

Emuāra autore vairākkārt ziņoja, ka darbs atbrīvoja, palīdzēja atklāti satikt cilvēkus un pārvarēt dabisko kautrību. Un ka, neskatoties uz izveidoto tik mistiskas dāmas tēlu, viņai ir dzīvespriecīgs raksturs. Arakeljana ierakstīja dažus agrīnus videoklipus ar draugu, emuāru autoru Iļju Belovu.

Turpmākajos gados Karīna nebeidza priecēt savus abonentus ar regulāriem izdevumiem, aicinot viņus sūtīt savus stāstus par dažādām tēmām. Piemēram, 2019. gada augustā meitene lūdza runāt par pazemošanu, sliktām manierēm, briesmīgu uzvedību un pārpratumiem. Un 2020. gadā viņa kopā ar savu māsu Poļinu kļuva par viesi Arinas Daņilovas šovā "Es tev neticu". Tajā pašā laikā sekotāji savu favorītu ieraudzīja raidījumā ar šova “Zēni” 5. sezonas dalībnieci Bellu Kuzņecovu.

Personīgajā dzīvē

Kā zināms, radoši cilvēki velk savējos un bieži izvēlas kolēģus par savu otro pusīti. Tas pats notika ar Karīnu. 2019. gadā tiktokeršai palika 16 gadi, taču šajā maigajā vecumā brunete paspēja atpazīt gan šķiršanās sāpes, gan mīlestības prieku.

Pirms ciešām attiecībām ar Andreju Belašovu, kas sākās 2018. gada oktobrī, emuāru autore satikās un pēc tam izšķīrās ar Edvardu Atevu. Arakeljana bieži runāja par savu personīgo dzīvi savos videoklipos “Es dzīvoju kopā ar puisi 16 gadu vecumā. Lidoja uz citu valsti "vai" Visa mūsu attiecību patiesība. Kāpēc mēs slēpāmies?" un Instagram.

“Tagad man ar šo cilvēku ir ļoti viegli, es jūtos maksimāli ērti un jūtu visīstāko atbalstu, motivāciju un siltumu. Sākotnēji es nebiju gatava nekādām attiecībām, bet tad viss krasi mainījās,” zem kopbildes rakstīja tiktokere. Andrejs atbalstīja savu mīļoto, kad tīklā tika nopludināti intīma rakstura izvēlētās attēli.

Tomēr jūtas nebija ilgas – 2020. gada vasarā fani uzzināja par pāra šķiršanos. Intervijā Ksjušai Hofmanei Arakeljans atzina, ka attiecību pārtraukšanas ar puisi iemesls bija mīļāko pārmērīgā kontrole un neuzticēšanās vienam pret otru. Emuāru autori bieži strīdējās, skandalēja. Turklāt Karīnas vecāki neizrādīja sajūsmu par meitas izvēlēto.

Tāpēc pāris nolēma aiziet, vienlaikus cenšoties uzturēt draudzīgas attiecības. Drīz pēc tam Karīnas fani uzzināja par brunetes jauno mīļāko. Tas bija populārais emuāru autors Andrejs Noils. Sākumā pāris slēpa attiecības, bet pēc tam nolēma dalīties savā laimē ar abonentiem. Jaunieši vietnē YouTube ievietoja video, kurā stāstīja par savas iepazīšanās sākumu, kā sākās sarakste, par pirmo bildināšanu utt.

Taču šis Karīnas romāns izrādījās īslaicīgāks nekā iepriekš. Andrejs bija iesaistīts skandālā, kas atklāja Noilsa biseksuālās atkarības. Bet skaistule ilgi nepalika viena - jau 2021. gadā abonenti uzzināja, ka Arakeljana ieraksta videoklipus un filmēja klipus ar dziedātāju Rustamu Agajevu, kurš pazīstams ar duetu Alex & Rus.

Pāris izveidoja īsus, dramatiskus video, kuros atspoguļotas mīlētāju attiecību problēmas. Dažos videoklipos jaunieši kaislīgi skūpstījās un apskāva, kas ļāva sekotājiem ieteikt spilgtu romantiku starp diviem radošiem cilvēkiem.

Karīna Arakeljana tagad

2021. gadā Karīna nebeidza pārsteigt un priecēt fanus ar jauniem spilgtiem darbiem gan Instagram, gan TikTok. Februāra sākumā Arakeljana pārsteidza skatītājus ar vairākiem videoklipiem, kuros Andrejs Noils parādījās kopā ar viņu un brunetes izvēlēto Rustamu. Vienā no videoklipiem ironiski tika apspēlēta pēdējā biseksualitātes tēma. Emuāru autors parādījās arī jaunā YouTube raidījumā pusaudžiem "Pudele".

Interesanti fakti

Karīnas izskats jau sen ir bijis tīmekļa lietotāju diskusiju temats. Bieži vien brunete saņem negatīvas atsauksmes par savu personu. Naidnieki tiktokerei pārmet palielinātas lūpas, vaļsirdīgas fotogrāfijas peldkostīmos. Ļaunprātīgo "uzbrucēju" vidū var atrast arī populārus emuāru autoris, jo īpaši Ruslanu Tušencovu.

Arakeljana reti parādās bez kosmētikas, un pārāk gari nagi ir kļuvuši par slavenības atpazīstamu iezīmi. "Šausmu stāstu" stāstītāja veic oriģinālu manikīru un dažreiz pat nonāk pie ķirurga, jo šāda skaistuma nejauši "sabrukumi" prasa ķirurģisku iejaukšanos - to Ksyusha Hoffman raidījumam atzina tiktokere.

Karīna kļuva par dalībnieci YouTube kanāla "Dimohod" izdevumā, kurā televīzijas vadītāji tradicionāli jautāja garāmgājējiem par apģērba izmaksām. Tad emuāra autora izskatā tika iekļautas lietas, kuru vērtība bija nedaudz vairāk nekā 200 tūkstoši rubļu.

AUTORE: ANNA KONAKOVA

https://24smi.org/celebrity/102732-karina-arakelian.html

Par grāmatu.

Vai, jūsuprāt, staigāt pa pamestu ēku ir interesanti un jautri? Bet kaulaina roka sāks satvert tavus plecus, un aukstas baiļu adatas caurdurs tavu miesu.

Vai jūs domājat, ka burvju lieta nesīs laimi tās īpašniekam? Bet viņa vārdi sajaucas, pārvēršas kliedzienā un vilka gaudošanā, acis ir asiņainas, viņš murmina kā vājprātīgs, zobus griežot, un grib tevi upurēt savam mazajam elkam!

Vai, jūsuprāt, būtu jautri izdzīvot, saskaroties ar citu pasauli? Pajautājiet tiem, kas ir pazuduši, ārprātīgi vai iekļuvuši asiņainā haosā ...

Šajā grāmatā mistiskā blogere Karina Arakeljana ir apkopojusi visbriesmīgākos stāstus, kas notika ar viņu pašu, viņas ģimeni un abonentiem. Tumsa skar viņus, un Karīna runā viņu balsī.

Lai apmierinātu savas intereses, jums nav jāpakļauj sevi briesmām reālajā dzīvē, vienkārši izlasiet grāmatu. Un Karīna stāstīs par to, kā atpazīt potenciāli zvērīgas situācijas, kā apvaldīt bailes un doties tālāk.

https://www.litmir.me/bd/?b=721636