Karena Marī Moninga. Ledus skavās.

Stāsts par autori un viņas daiļradi

Par autori.

Kārena Marī Moninga dzimusi CinCinati, Ohaio, 1964. gadā. Viņa ir beigusi Purdue universitāti ar bakalaura grādu nozarē "Sabiedrība un tiesības". Pēc desmit gadiem tiesību sistēmā viņa darīja to, ko vienmēr gribēja, - sāka literāru darbu. “Vārdiem vienmēr ir bijusi neizskaidrojama vara pār mani, viņi mani fascinēja ar savu spēju vienlaikus radīt un izklaidēt. Es joprojām atceros to pirmo reizi, kad māte mani atveda uz bibliotēku - visas šīs bezbailīgās pasaules, kuras ilgojas būt pazīstamas. Kopš tā laika es esmu kļuvusi par kaislīgu lasītāju."

Pēc četru romānu melnrakstu uzrakstīšanas, mainot daudzus pagaidu darbus, Karenai 1999. gadā izdevās izdrukāt savu pirmo romānu no sērijas "Highlander", kas uzreiz tika nominēta 2 prestižajām RITA balvām. Kopš tā laika viņa ir uzrakstījusi 7 romānus no slavenās "Highlander" sērijas un 2 romānus no jaunās FEVER sērijas, viņa ir ieguvusi neskaitāmas balvas un literāras prēmijas.

Rakstniece tikās ar savu vīru Neilu ceļojuma laikā uz Džordžiju, lai tiktos ar savu literāro aģentu. Izrādījās, ka topošais vīrs ir tikpat aizrautīgs ar grāmatām kā Karena, viņš pat vāc pirmos izdevumus. Karena un Neils apprecējās 2005. gada Ziemassvētkos un bauda savas grāmatas un lielisko skatu no savām jaunajām mājām Zilo kalnu pakājē.

 Kad topošie rakstnieki lūdz Karenas padomu, viņa papildina labi zināmos vārdus: strādāt tā, it kā jums nebūtu vajadzīga nauda, ​​mīlēt tā, it kā nebūtu sakāves rūgtuma, dejot tā, it kā neviens jūs neskatītos - “rakstiet tāpat, it kā kritiķu vispār nav. "

https://www.litmir.me/a/?id=30049

Bibliogrāfija.

Grāmatu cikls «Rokraksta noslēpums» / Fever

2006 — Darkfever

2007 — Bloodfever 

2008 — Faefever

 2009 — DreamFever

2011 — ShadowFever

— Fever Moon (grafiskais romāns)

2015 — Burned

2016 — Feverborn

2017 — Feversong

Grāmatu cikls "Kalnieši"/ Highlander

1.  Beyond the Highland Mist (1999)

2. To Tame a Highland Warrior (1999)

3. The Highlander's Touch (2000)

4. Kiss of the Highlander (2001)

5. The Dark Highlander (2002)

6. The Immortal Highlander (2004)

7.  Spell of the Highlander (2005)

8.  Into the Dreaming (2006)

Grāmatu cikls "Denija O'Mellija hronikas"/ A Dani O'Malley Novel

2012 «Ledus skavās» / Iced

2012 «Liesmu apņemtie»

"Flayed" (vēl nav iznākusi)

https://www.livelib.ru/author/221133-karen-mari-moning

Ugunī.

Makaila Leina darīs visu, lai aizsargātu savu mīļoto māju. Apdāvināta ši-redzētāja, viņa ir cīnījusies ne vienu vien reizi un pat pieveikusi Sinsaru Dabhu - senu, milzīga ļaunuma grāmatu - un tas viņu padarīja spēcīgāku nekā jebkad.

Kad Helovīna laikā krita sienas, kas pasargātu pasauli no kārdinošām, negausīgām feiri, planētu sakāva nemirstīgie, kuri ilgu laiku bija ieslodzīti. Tagad Dublina ir kara zona cīņā par kontroli. Tiklīdz pilsēta atkusīs pēc Ledus karaļa, kaislības uzliesmo, varoņi saduras un sākas bīstamu notikumu ķēde: Gaismas un Tumsas galmi sacenšas par varu ar deviņiem seniem nemirstīgajiem, kas gadu tūkstošiem ir valdījuši Dublinā; ši-gaišreģi iebrūk pilsētā, apgalvojot, ka tā pieder viņiem; Makas bijušā protežē un reizē labākā draudzene Deni Mega O'Mellija tagad sadarbojas ar savu niknāko ienaidnieku; Augstkalnes druīds Kristians Makeltars, kuru sagūstīja Purpura ragana, katru dienu arvien dziļāk un dziļāk iekrīt Tumšo trakumā. Maka var paļauties tikai uz spēcīgo un bīstamo Jerihonu Beronsu, bet pat viņu ugunīgā saite tiks pārbaudīta.

Šī ir pasaule, kurā notiek pastāvīga cīņa par izdzīvošanu, kur līnijas starp labo un ļauno ir izplūdušas, un katrai savienībai ir sava cena. Lielajā cīņā pret tumšajiem spēkiem Makai būs jāizlemj, kam viņa var uzticēties un kādu cenu viņa ir gatava maksāt, lai izdzīvotu.

https://www.litmir.me/bd/?b=272204

Uguns gūstā.

Siena starp pasaulēm ir sabrukusi. Neredzamie ieplūst cilvēku pasaulē. Makaila ir karā ar citu pasaules monstriem un ar melnās maģijas grāmatu - meitene izdzīvojošais Sinsars Dabhs cenšas viņu paverdzināt. Makaila pretojas, smeļoties spēku no mīklainajiem Beronsa kaislīgajiem apskāvieniem. Viņš nomirst un atkal atgriežas no aizmirstības, lai viņu pasargātu. Viņa mīlestība, tāpat kā spēcīgs vairogs, pasargā viņu no briesmām. Ja viņš pazūd, viņa neizdzīvos duelī ar izmānīgo Neredzamo princesi ...

https://www.litmir.me/bd/?b=564746

Ledus skavās.

Pēc sienas krišanas, kas atdalīja divas pasaules, maģiskas radības atbrīvoja sevi un vajā cilvēkus. Deni ir vienīgā, kura var glābt cilvēci. Sagrautajās un ledus klātajās ielās viņa saskaras ar visbīstamākajiem ienaidniekiem. Noslēdzot riskantus darījumus un savācot jaunus sabiedrotos cīņai, Denī nezaudē cerību visu mainīt uz labo pusi. Bet vai viņa spēs izglābt to, kas viņai ir dārgs?

http://loveread.me/view_global.php?id=22823