Kāpēc Re:Zero Rema ir labākā meitene? (Pēc Reddit)

Es jau iepriekš apspriedu līdzīgu tēmu un apkopoju, kāpēc Zero 002 (no anime “Dārgais Franksā”) ir tik populāra.

Es cenšos šeit būt objektīva, bet tas ir grūti, jo neuzskatu ne Zero 002, ne Remu par savu personīgo waifus. Kur labāk meklēt viedokļus, ja ne Reddit?

Es uzraku katru Reddit ziņu, lai es varētu sniegt dažus interesantus viedokļus un savu personīgo (objektīvo, hehe) analīzi par Remas popularitāti.

Tātad ... kāpēc Re: Zero Rema ir labākā meitene?

Anime

“Re: Zero: Sākt dzīvi citā pasaulē” ir psiholoģiskas fantāzijas anime, kas tika demonstrēts 2016. gadā.

Tas seko stāstam par Subaru Natsuki, zēnu, kurš tiek izsaukts uz jaunu pasauli tikai tāpēc, lai tiktu nogalināts kopā ar savu jauno sieviešu kārtas biedreni. Drīz pēc tam, kad viņš pamostas un nonāk tieši tajā pašā situācijā, kādā viņš bija tieši pirms viņa slepkavības. Un diena sāk atkārtoties no jauna. [Izrādās, ka šajā pasaulē viņš ir ieguvis spēju, visu laiku atdzimt no jauna brīdi pirms liktenīgiem notikumiem, lai varētu tos izjaukt – t. p.]

MaL (MyAnimeList.net) seriālam ir vairāk nekā 1 375 383 biedru popularitāte un 21. vieta.

Ko tas nozīmē? Nu, pēc MaL lietotāju domām, tas ir populārāks nekā Ao no Exorcist, Your Lie April, Nanatsu no Taizai, Fairy Tail, One Piece, Bleach vai pat Kimetsu no Yaiba. Tas vien jau saka daudz, tas ir ārkārtīgi populārs!

Starp citu, Re: Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2.sezonas otrā puse tiks pārraidīta 2021. gadā!

Ja ir populāra anime, būs populāri varoņi, un mēs visi zinām, kā tas beidzas ... vismaz attiecībā uz waifus.

Personāžs

Rema ir viena no dvīnēm-istabenēm, kas strādā priekš Roswaal L Mathers. Viņa mēdz runāt virspusēji pieklājīgi un dažreiz rīkojas nedomājot. Viņai ir gan cieņa pret pielūgšanas punktu, gan vainas sajūta pret māsu par pagātnes incidentu. Cieņas un vainas dēļ pret māsu viņa mēdza sevi uzskatīt par nepilnvērtīgu. Pēc tam, kad viņu izglābj Subaru, viņa sajūt mīlestību pret viņu.

Pēc MaL domām, viņa ierindojas kā 16. populārākā varone datu bāzē un # 2 populārākā anime meitene. Vairāk nekā 44 000 cilvēku izvēlējās Remu par savu iecienītāko varoni. Viņa pat uzvarēja konkursā Reddit par labāko meiteni.

Saskaņā ar MaL datubāzi Rem ir populārāka nekā Mikasa Ackerman, Sasuke Uchiha, Yato, Megumin, Hisoka, Gasai Yuno un Emilia. Faktiski Emīlijai ir “tikai” 29 tūkstoši fanu.

Reddit lietotājam RePluggedIn ir jāsaka viena vai divas lietas. Pēc viņu domām, viņa ir vienīgā anime varone, kurai ir jebkāda izcelsme un rakstura attīstība, kā arī viņa bez ierunām mīl zaudētāju bez izpirkšanas personības iezīmēm, kas 90% vīriešu anime faniem uzreiz piešķir mīnusus, jo viņi ir zaudētāji ar sliktu personību, kuras vēlas, lai nevainojami karsta meitene viņus mīlētu bez iemesla.

Un diemžēl, tam es no visas sirds piekrītu.

Izskats

Remai ir vidēja garuma debeszili mati, kas aizsedz viņas acis, un acis arī ir debeszilas. Viņai ir arī matu sprādzes matu kreisajā pusē, zieda formas lente tajā pašā matu pusē un kalpones matu lente. Viņa ir istabenes formas tērps un viņa izskatās jauna un kawaii. Salīdzinot ar viņas dvīņumāsu (kura ir daudz mazāk populāra, neskatoties uz to pašu izskatu + -), viņai ir daudz lielākas krūtis.

Iegūsim dažus reālus piemērus, ko cilvēki domā!

Viens Reddit lietotājs (viņa konts tika izdzēsts) teica par to, kāpēc Rems ir tik populārs:

jauka seja, lielas krūtis, bez ierunām iemīlējusies bezjēdzīgā NEET MC.

Nu, viņš nekļūdās. Burtiski veidota kā ideāls waifu!

Cita Reddit lietotāja MetaThPr4h paziņoja, ka viņa ir populāras anime waifubait. Atkal viņai ir taisnība.

Atkārtojot kādu citu, viņa ir iemīlējusies un bezcerīgi. (Daudzi fani tāpēc necieš Subaru par to, ka viņš atraida Remu, paliekot uzticīgs Emīlijai – t. p.)

Emīlija pret Remu

Rema – Burvīga franču istabene. Nāk no spēcīgu dēmonu dzimtas līnijas, viņai ir dvīne, rūpējas par cilvēkiem, kurus mīl, izmanto sitiena ieroci. Maza bērna seja un lielas krūtis. Viegli ķircinoša un mazliet perversa, ir dvīne. Lojāla kā Hačiko. (Hačiko ir reāls japāņu suns, kurš 9 gadus skuma pēc sava mirušā saimnieka – t. p.). Viņa iznīcinās tavus ienaidniekus un burtiski mirs par tevi neatkarīgi no tā. Viņas varenības vājums ir, tevi pārāk mīlēt.

Emilia – politiķe, smailas ausis. Var būt, vai nebūt sātana reinkarnācija. Neko nezina par skūpstīšanos un seksu. Atsalst pēc pirmā acu uzmetiena pret jūsu vieglprātīgajiem neprātības un / vai raganu piederības jautājumiem. Ļaus jums gulēt vienu reizi viņas klēpī. Viņas varenības vājums ir tikt sadurtai. 

Secinājums

Rem ir izveidota kā ideāla waifu. Viņa parāda visas īpašības, kas būtu nepieciešamas labai waifu.

Lielākā daļa otaku dod priekšroku redzēt vismaz sākotnēji pievilcīgu meiteni, kas ir ārkārtīgi uzticīga viņiem (un tikai viņiem).

Viņa mīlēs un aizsargās galveno varoni neatkarīgi no tā, cik slikti vai neapmierinoši viņš rīkojas vai cik slikts pret viņu viņš ir.                                             

https://9tailedkitsune.com/why-is-rezero-rem-best-girl-according-to-reddit