Kanokons. Kanokon

Japāņu pilsētas fantāzijas komēdija, 2008. gads. Režisors Ocuki Acusi. Arī "Meitene, ko sauca par Lapsu"

Kouta Ojamada dzīvoja laukos un bija neievērojams puisis. Atbraucis uz pilsētu, lai iestātos vecākajā skolā, viņš kļūst par sieviešu pastiprinātas uzmanības objektu, uzmanība ņem vairāk nekā romantisku gaitu. Tagad viņu ievēro lielākā daļa daiļā dzimuma pārstāves, starp kurām izceļas Tidzura Minamoto. Šī seksīgo formu īpašniece nemaz nekautrējas demonstrēt savas jūtas attiecībā pret jauno Koutu un visiem spēkiem cenšas, lai puisis pievērš viņai uzmanību. Taču Kouta nemaz nav pieradis pie tādiem „uzbrukumiem”, pilnīgi apjūk un praktiski zaudē runas spējas, kopā ar to arī visu savu vīrišķību. Ko darīt nabaga puisim, kurš nemāk apieties ar meitenēm, ne morālā, ne fiziskā līmenī?

Tīrais un nevainīgais Kouta faktiski atdodas neatvairāmās Tidzuras rokās, kas, izrādās ir vilkate-lapsa, taču nepārspējamai meitenei atrodas konkurente. Mīļā un trauslā Nodzomu Edzomori arī nav tik vienkārša. Vilkate – vilks pret vilkati - lapsu, skaistule pret skaistuli – tāda ir sieviešu konkurence. Taču, kad tā kļūst ar vien asāka, nav ilgi jāgaida kāda nelaime.

http://animevost.org/tip/tv/467-kanokon.html

Vikipēdijas lapa. Pēc mangas sižeta Kouta dzīvo laukos pie vectētiņa, jo viņa vecāki ir miruši. Aizbraucis uz pilsētu, lai mācītos tālāk, viņš satiek meiteni Tidzuru, kura izrādās jokai-kicune. Viņa tūlīt pat cenšas puisi savaldzināt, ievedot to mūzikas kabinetā. Viņa nejauši pieņem savu īsto formu, puisi galīgi pārsteidzot. Taču puisis pieņem viņu, uzzinot, ka skolā mācās daudzi jokai, tā ir labošanas iestāde, lai jokai varētu adaptēties mūsdienu pasaulē. Drīz vien puisis iepazīst arī citus jokai, bet viņam uzmanību sāk izrādīt vēl viena meitene Nodzomu. Līdz ar to puisis iegūst iesauku „Erota pavēlnieks”.

Vēlāk tiek atklāts, ka skolu pārvalda slepena organizācija „Kadzu no ha”. Jau vairākus tūkstošus gadu tā meklē Tidzuru, tās palīdzība nepieciešama organizācijai, lai atmodinātu dievu. Tidzura tāpēc uzturas skolā slepeni. Rezultātā viņai un Koutam nākas saskarties ar organizācijas aģentiem. Anime šīs sižeta līnijas nav.

https://en.wikipedia.org/wiki/Kanokon

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt1216124/

Viki lapa.

http://foxes.wikia.com/wiki/Kanokon

Vēl viena lapa. Minēts 2010. gads.

https://english-voice-over.fandom.com/wiki/Kanokon:_The_Girl_Who_Cried_Fox_(2010)