Kalina Bairona. Pelnrušķīte ir mirusi

Īsumā par autores grāmatu un viņas biogrāfijas pieminējums.

Kalynn Bayron. Cinderella is Dead.

Ir pagājuši 200 gadi pēc tam, kad Pelnrušķīte atrada savu princi, bet pasaka ir beigusies. Tīņu meitenēm tagad ir jāierodas ikgadējā ballē, kurā karalistes vīrieši izvēlas sievas, pamatojoties uz meitenes izsmalcinātību. Ja piemērota spēle netiek atrasta, neizvēlētās meitenes vairs netiek dzirdētas.

Sešpadsmitgadīgā Sofija labprātāk apprecētos ar Erinu, savu bērnības labāko draugu, nekā defilētu pielūdzēju priekšā. Ballē Sofija pieņem izmisīgu lēmumu bēgt un paslēpjas Pelnrušķītes mauzolejā. Tur viņa satiek Konstanci, pēdējo zināmo Pelnrušķītes pēcteci un viņas pusmāsas. Kopā viņas apņemas vienreiz un uz visiem laikiem gāzt karali, un šajā procesā viņi uzzina, ka Pelnrušķītes stāstā ir vairāk nekā viņas jebkad zināja. . .

Šis jaunais klasiskā stāsta skatījums liks lasītājiem apšaubīt viņiem stāstītās pasakas un likt meitenēm izjaukt apkārtējās pasaules konstrukcijas.

https://www.goodreads.com/en/book/show/43900612-cinderella-is-dead

Mājaslapa.

Kalynn Bayron ir grāmatas CINDERELLA IS DEAD bestsellera autore. Viņa ir klasiski apmācīta vokāliste, un, kad viņa neraksta, jūs varat atrast viņu klausāmies Ellu Ficdžeraldu, apmeklējot teātri, skatoties biedējošās filmas un pavadot laiku ar saviem bērniem. Pašlaik viņa ar ģimeni dzīvo Sanantonio, Teksasā.

https://www.kalynnbayron.com/