Kaķenīte no "Sakuraso". Sakurasou no Pet na Kanojo

Savāds anime, nav fantastika, bet stāsta par dīvainu skolas kopmītni. 2012. -13. gads, režisors Acuko Išizuka

Kopmītne "Sakuraso" pieder Suimejas universitātes augstākās mākslas skolai. Tāir vieta, kur neeksistē noteikumi. Te dzīvo neordināri cilvēki ar visādām dīvainībām un sarežģītiem raksturiem. Turklāt katram no viņiem ir kāds īpašs, negaidīts talants. Te var atrast meitenīti, kura zīmē pati savu anime un programmēšanas ģēniju, kā arī neordināru meiteni-Playboy scenāristi.

Skatoties uz visiem šiem dīvainajiem un ģeniālajiem jauniešiem, nav iespējams saprast, kāpēc viņiem ir pievienojies puisis vārdā Sorata Kanda. Vienīgā viņa dīvainība ir mīlestība uz kaķiem. Tieši viņš būs seriāla galvenais varonis. [Viss jau ir vienkārši, viņš netika parastajās kopmītnēs, jo tur aizliegts turēt mājas mīluļus. Bet viņš bija pieņēmis sev baltu kaķenīti un viņam ir vēl bars āra kaķu. Tāda neparasta kaislība. - t.p.]

Kopmītnes vadītājs ir Tihiro-sensejs. [No seriāla sapratu, ka sieviete!] Pie viņa drīz ir jāatbrauc viņa otrās pakāpes māsiņai. Ar maza gaišmataina eņģelīša foto rokās, viņu sagaidīt dodas Sorata. Taču Masiro izrādās viņa vecuma meitene, kura sālumā liekas nedaudz noslēgta un nerunīga. Droši vien, ka nogurusi pēc garā ceļa no Brotānijas, tā domā mūsu varonis. Taču viss izrādās daudz sarežģītāk. Izrādās, ka Masiro nav īsti normāla, jo absolūti nespēja par sevi parūpēties: pat normāli apģērbties un ēst. Toties viņa lieliski māk zīmēt. Tagad Sorata galvenais uzdevums ir palīdzēt Masiro un rūpes par kaķiem aizvirzās tālāk.

Seriāls krieviski. http://seasonvar.ru/serial-5538-Koshechka_iz_Sakuraso.html

Fanu lapa. https://myanimelist.net/anime/13759/Sakurasou_no_Pet_na_Kanojo

Angļu nosaukums "The Pet Girl of Sakurasou". Hadžimes Kamošidas vieglo romānu sērija ar Kēdži Mizoguči ilustrācijām. Publicēts no 2010. līdz 2014. gadam. Hoko Kusano manga publicēta no 2011. līdz 2015. gadam.  Velāk tapis anime seriāls.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Pet_Girl_of_Sakurasou

Viki lapa. http://sakurasounopetnakanojo.wikia.com/wiki/Main_Page

Fana apraksts. https://www.quora.com/How-realistic-is-the-anime-Sakurasou-no-Pet-na-Kanojo