Kadzu Kibuisi. Amulets. Akmens glabātājs

Satura apskats.

New York Times bestsellers, tulkots 17 valodās Fantastisks stāsts par neticamo spēku, ko parasts pusaudzis ir ieguvis Apburošā burvestības pasaule - mehāniski truši, milzīgi roboti, dēmoni

https://www.mann-ivanov-ferber.ru/books/amulet-kniga-pervaya-hranitel-kamnya/

"Akmens glabātājs" ir pirmā grāmata elpu aizraujošajā grafisko romānu sērijā The Amulet, kas ir sprādzienbīstams maisījums no pieaugšanas romāniem, absurda humora, fantāzijas un steampunk-a. Emīlija un Navins kopā ar māti pārcēlās uz vecvectēva veco putekļaino māju. Bet jau pirmajā dienā kļūst skaidrs, ka jums šeit nebūs garlaicīgi. Emīlija atrod dīvainu amuletu, kas, šķiet, ir apveltījis ar neparastām spējām. Un viņai jāiemācās kontrolēt šo spēku, lai glābtu māti un aizsargātu brāli. Un arī - viņu pašu, jo šis akmens tiek medīts! ...

https://www.livelib.ru/book/1005533725-amulet-hranitel-kamnya-kadzu-kibuisi

Par autoru.

Kadzu Kibuisi ir New York Times bestsellera sērijas "Amulet" autors un mākslinieks. Viņš ir arī EXPLORER un FLIGHT Comic Anthologies redaktors, mākslas direktors, vāka mākslinieks, kā arī tīmekļa komiksa "Copper" veidotājs. Viņa debijas grafiskais romāns “Daisy Cutter: The Last Train” ieguva 2005. gada balvu par YALSA labāko grāmatu jauniešiem. 2012. gadā viņš ilustrēja Harija Potera jubilejas izdevuma vākus.

Kadzu ir japāņu amerikānis 4. paaudzē. Viņa vectēvs atvēra vecāko Japānas pārtikas preču veikalu ASV ar nosaukumu "The Katagiri Store" (atvērts 1907. gadā), kas atrodas Ņujorkā. Viņa māte uzauga Bruklinā, bet pārcēlās uz Tokiju, lai apmeklētu Keio universitāti. Kadzu dzimis Tokijā, Japānā 1978. gadā, un viņa brālis dzimis 1979. gadā. Ģimene atgriezās Amerikas Savienotajās Valstīs 1981. gadā, un zēni uzauga netālu no Losandželosas, Kalifornijā. Komiksus Kadzu sāka zīmēt 5 gadu vecumā.

Neskatoties uz lielāko laika pavadīšanu komiksu zīmēšanai, Kadzu izvēlējās neapmeklēt mākslas skolu un iestājās Kalifornijas Universitātē Santa Barbarā, kuru 2000. gadā absolvēja ar kinematogrāfijas un mediju grādu. Pēc absolvēšanas viņš sāka strādāt grafiskā dizaina, arhitektūras un animācijas jomā, bet atgriezās pie komiksu veidošanas. Pašlaik viņš strādā kā personāla rakstnieks komiksiem. Un viņš uzstājas skolās.

https://www.mann-ivanov-ferber.ru/authors/kadzu-kibuisi/

Intervija ar autoru.

https://www.youtube.com/watch?v=nZpskUZItqM&feature=emb_logo