Kā zīmēt digitālo mangu un anime: Profesionālās tehnikas, lai radītu digitālo mangu un anime, ar 35 vingrinājumiem, kuros rādītas 400 soļi pēc soļa ilustrācijas un fotogrāfijas

Profesionāli paņēmieni savas digitālās mangas un anime izveidei ar praktiskiem vingrinājumiem un projektiem.

Visaptveroša praktiska digitālās mangas un anime rokasgrāmata, kas piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem digitālajiem māksliniekiem. Informatīvais ievads aptver visu nepieciešamo aprīkojumu, kā arī soli pa solim norādījumus par Adobe Photoshop rīku izmantošanu dažādu efektu radīšanai. Tas attiecas arī uz manga varoņu tulkošanu ekrānā, veidojot anime, ieskaitot programmatūru, kas jums būs nepieciešama pirmsražošanā un animācijā.

https://www.amazon.co.uk/How-Draw-Digital-Manga-Anime/dp/1780191413

Tims Sīlidžs ir brīva darba ilustrators un dizaineris, kurš veido vāku zīmējumus dažādu žanru albūmiem, grāmatām, komiksiem un grafoskām novelēm. Viņš katru gadu vada digitālo mēdiju kursus Kenterberijas Kristus baznīcas universitātē Kentā. Viņš ir grāmatu "500 Essential Anime" un "500 Essential Graphic Novels" redaktors, ko publicējusi Ilex Press.

Jišana Li ir profesionāla mangu autore, kuras darbi ir publicēti visā pasaulē. Viņa zīmē ikmēneša sleju "The Adventures of CG!" starptautiskajam žurnālam "CosmoGIRL" un viņā Pelīnas kompānija "Yishan Studio" nodarbina mazu mākslinieku grupu, kas veidojusi daudzas mangas, kas publicētas Savienotajās Valstīs.

Riks Nikols ir mākslinieks, kurš strādā tādos radošos virzienos, kā animācija, ilustrācijas, mūzika un grafiskais dizains.