Jevgeņijs Miņins. Ne priekš varoņiem

Apraksts par autoru un viņa daiļradi

Евгений Минин «Не для героев»

Var nopirkt interneta veikalā:

https://kniga.lv/shop/ne-dlja-geroev/

Varoņiem! Visiem reģistrētajiem varoņiem jāpievērš uzmanība turnīra sākumam par leģendārā varoņa titulu. Lūdzu, pirms uzsākat ikgadēju līgavu glābšanu, vajāšanu no ļaundariem un monstropādēm, lūdzu, izlasiet paziņojumu līdz beigām. Ģilde atgādina, ka katrs varoņdarbs ir jādokumentē un ziņojums jāpapildina ar pierādījumiem. Ievērojiet noteikumus un neaizmirstiet iegādāties atjaunināto Second's Code. Jūsu varoņdarbi ir ļoti svarīgi mums, Varoņu ģildei.

https://www.polaris.lv/2020/09/evgenij-minin-ne-dlya-geroev/

Jevgeņijs Aronovičs Miņins (dzimis 1949. gada 10. jūnijā, Nevelē, Veļikijluku apgabalā)  — krievu-izraēļu rakstnieks, dzejnieks un parodists.

Beidzis Vitebskas darbgaldu tehnisko skolu (tehnikumu). Viņš dienēja Gaisa aizsardzības spēkos. Pēc dienesta armijā beidzis Ļeņingradas Politehnisko institūtu un četrus kursus Vitebskas pedagoģiskajā institūtā. Viņš strādāja par brigadieri, veikala vadītāju Vitebskas pulksteņu detaļu rūpnīcā, par skolotāju vidusskolā.

Desmit dzejas un parodiju grāmatu un vienas prozas grāmatas autors. Dzejoļi, parodijas un proza ​​tiek publicēti Izraēlas, Amerikas, Eiropas, Krievijas žurnālos un laikrakstos, kā arī iekļauti almanahos un žurnālos: «Знамя», «Юность», «Дети Ра», «Иерусалимский журнал», «Семья и школа», «Урал», «Слово/Word», «День и Ночь», «Дон», «День поэзии-2009 — 2018», «Кольцо „А“», «Зинзивер», «Галилея», «Литературная учеба», «Литературный Иерусалим», «Флорида», «22», «Зарубежные записки», «Литературная газета» — kas tiek izdoti ASV, Krievijā, Izraēlā un Eiropā, Dzīvo Jēruzālemē.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BD,_%D0%95%D0%B2%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%90%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Vēl par autoru.

https://45parallel.net/evgeniy_minin/

https://magazines.gorky.media/authors/m/evgenij-minin

Intervija ar autoru. Jeruzālemes Starptautiskās Rakstnieku savienības priekšsēdētājs, žurnāla «Литературный Иерусалим» galvenais redaktors.

https://litrossia.ru/item/8066-zayavit-o-sebe/

Mājaslapa. http://evgenyminin.com/