Jevgeņijs Gaglojevs. Afanasijs Ņikitins un Agrafena

Pārskats par autora literāro darbu

Afanasijs Ņikitins un Tumšais mantojums

Senā pilskalna izrakumu laikā tika nolaupīta 13 gadus vecā Afanasija Ņikitina māte. Bandīti ir ekscentriska cirka izpildītāju grupa no bankrotējuša šapito cirka “Zelta trīsstūris”, kas strādā ļaunā miljonāra labā. Viņi meklē vecu planšetdatoru, kas norāda mītiskā varoņa apbedīšanas vietu. Lai glābtu savu māti, Afanasijs iesaistās visdažādākajās lietās. Un meklējumos viņam palīdzēs nekaunīgā hakere Irina un akrobāte-bandīte Aigula, kuri gan pārāk nežēlo viens otru...

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/524576/

Afanasijs Ņikitins un Tumšais mantojums (cita anotācija)

Sveiki! Es esmu Afanasijs Ņikitins, parasts trīspadsmit gadus vecs skolnieks no divdesmit otrā gadsimta Maskavas. Nu, gandrīz parasts. Bet notikumi ap mani pēdējā laikā notiek diezgan neparasti.

Pirmkārt, mana māte, pazīstama arheoloģe, vēstures un mirušo valodu pazinēja, tika nolaupīta seno pilskalnu izrakumu laikā.

Otrkārt, nolaupītāji ir ekscentriska cirka izpildītāju grupa no bankrotējuša “Zelta trīsstūra” cirka-šapito, kas strādā puslīdz trakā ļaunā miljonāra labā. Viņi meklē mītiskā varoņa apbedīšanas vietu, kam piemita maģisks spēks, un, šķiet, neapstāsies ne ar ko.

Un, treškārt, tikai es varu viņiem pamaisīt. Tiesa, ir pāris meitenes - hakere Irina un akrobāte Aigula, taču viņas īsti nepacieš viena otru ...

Labi, kaut ko izdomāsim!

https://www.labirint.ru/books/610841/

Afanasijs Ņikitins un mehānismu radītājs.

Sveiki! Tas atkal esmu es, Afanasijs Ņikitins. Pēc absolūti fantastiskajiem notikumiem, kas notika Simplejādē, mūsu ģimenes dzīvē šķita, ka iestājas miers un miers.

Atnācējs, kurš apmeties manā ķermenī, dažreiz mani glābj no nelielām nepatikšanām, kārtējā draudzene dzenas pakaļ Kešam, un mana māte mēģina izdomāt, kā atbrīvot “svešo” no dēla ķermeņa, tas ir, no manis.

Tikai šeit “Sekotāju” banda joprojām nenomierinās! Šoreiz viņi ieaudzina seno ļauno garu man ļoti tuvā cilvēkā. Un, šķiet, uz visiem laikiem ... Tāpēc tagad man jāatrod veids, kā viņiem stāties pretī.

Ak jā, es arī atklāju savas izcelsmes noslēpumu!

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/610840/

Afanasijs Ņikitins. Ķirzaku pavēlnieks

Afanasija dzīvē ienāk jauni piedzīvojumi. "Sekotāji" - ietekmīga un bīstama grupa, kas cenšas iekarot pasauli – atkal sadomājuši ko ļaunu. Šoreiz viņi nekavējoties medī divus artefaktus - Džamšera sfēru un Bete-Negenoši trauku -, kas viņiem palīdzēs bagātināties un atdzīvinās seno ļauno radību. Bet tikai daži cilvēki zina, ka starp artefaktiem ir īpaša saikne. Cīņā pret profesora Šlaga robotiem-zirnekļiem, tumšā Lielmeistara figūru un viņa sekotājiem Afanasijs ne tikai glābs savu radinieku dzīvības, bet arī saskarsies ar savu pagātni...

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/554061/

Afanasijs Ņikitins un Leģenda par četriem burvjiem.

Seno pilskalnu izrakumu laikā tika nolaupīta 12 gadus vecā Afanasija Ņikitina māte. Bandīti ir ekscentriska cirka izpildītāju grupa no bankrotējušās cirka-šapito “Zelta trīsstūris”, kas strādā ļaunā miljonāra labā. Viņi meklē vecu planšetdatoru, kas norāda mītiskā varoņa apbedīšanas vietu.

Lai glābtu savu māti, Afanasijs iesaistās visdažādākajās lietās. Un meklējumos viņam palīdzēs nekaunīgā hakere Irina un akrobāte- bandīte Aigula, kuras pārāk nežēlo viena otru. [Tātad, tas pats stāsts, tikai ar citu nosaukumu.]

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/422334/

Cita sērija.

Agrafena un Runājošo kaķu brālība.

Pārdotākās grāmatas "Zertsaliya" autors Jevgeņijs Gaglojevs piedāvā jaunu aizraujošu romānu bērnu fantāzijas žanrā.

Pasaulē, kurā senie burvestības un lidojošas nūjas lieliski sadzīvo ar tvaika mašīnām un dirižabļiem, kur kaķi var domāt labāk nekā tu un es, kur cilvēki atceras pravietojumu par bērnu, kurš gāzīs tirānu, bērnu namā dzīvo Agrafena. Burkānu krāsas mati, vasaras raibumi, jautrs prāts. Kopā ar draugiem, burvīgo Trišu (kurš ir tikai mazliet mežainis) un resnīti-izgudrotāju Pimu, viņa vēlas aizskriet tālu, tālu prom, kur viņu neatradīs ļaunā patversmes komendante...

Neiespējamais kļūst iespējams, kad Agrafena tiekas ar pirmo no Runājošo kaķu brālības ... Un, starp citu, viņi meklēs veco burvestību grāmatu?

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/426961/

Agrafena un Karaliskā hospitāļa noslēpums.

Piedzīvojumi turpinās!

Sveiki! Tas atkal esmu es, Agrafena.

Jūs neticēsit tam, ko es saku!

Es tagad esmu buramvārdu pārtraucēja! Tas ir, visi mani tā sauc. Un tas viss tāpēc, ka es sakāvu bijušās impērijas galveno burvi – milēdiju Lionellu!

Pēc absolūti neticamiem piedzīvojumiem Baltajās Krēpēs un Čuguna Galvā, mani draugi un es - Trišs no meža veču ģimenes, mehāniķis Pima un kaķis Akācijs - devās uz Zelta Pakava pilsētu, lai atrastu senu paziņu.

Bet izrādījās, ka viņš pazuda!

Kopumā šeit notiek kaut kas dīvains. Baumo, ka mežos netālu no Karaliskās slimnīcas pazūd cilvēki, un savvaļas govs klejo pa pilsētu un iztukšo kukurūzas dobes! Vietējie iedzīvotāji ir nobijušies, un varas iestādes skaidri neko nesaka...

Hmm, liekas, ka man šeit jāpakavējas un jānoskaidro, kas notiek!

https://www.labirint.ru/books/647640/

Agrafena un dumpīgās burves pareģojums.

Agrafena un viņas draugi bēguļo - visa impērija viņus meklē!

Bērni tiek nosūtīti uz pilsētu ar nosaukumu Čuguna Galva – tā ir impērijas rūpniecības galvaspilsēta, dirižabļu un planieru dzimšanas vieta.

Pa ceļam viņi satiek Reksu, jaunu cilvēku no Berberijas nomadu valsts, kurš patiesībā ir pazudušais imperatora troņa mantinieks!

Viņi kopā mēģina atmaskot Igurejas burves pravietojumu par bērnu, kurš var iznīcināt ķēniņa despotisko varu.

https://www.labirint.ru/books/453068/

Senlietu mednieki. Sehmeta maģija

Nemierīgie dvīņi Maksims un Kira Kņazeva mīl ceļot, un viņu vecākais brālis Igors ir slavenākā piedzīvojumu bloga "Senlietu mednieks" autors!

Kādu dienu liktenis viņus iemet bezgalīgajos Ēģiptes tuksnešos, kur notika kaut kas nebijis. Noslēpumains nodevīgās dievietes Sehmetas templis, kas pēkšņi izauga no smiltīm, kļuva par ziņu Nr. 1 visos informācijas portālos! Senajā svētvietā ir daudz briesmīgu noslēpumu, kā arī slazdi un briesmas, milzu smilšu lauvas un dārgās bagātības - scepteris un piespraude, kuriem, pēc leģendas teiktā, piemīt maģiskas spējas.

https://oz.by/books/more10920402.html

Par autoru.

Mūsdienu krievu valodā rakstošs rakstnieks, žurnālists, kurš strādā pusaudžu fantastikas, mistiskā detektīva un fantāzijas žanrā. Publicēts žurnālā World of Fantasy.

Viņa debijas romāns Kaķu acs. Vilkača mantinieks sasniedza Rosmana izdevniecības Jauno bērnu 2011. gada konkursa finālu, kurā tika tikai divi romāni, bet tika izslēgts no konkursa, jo, izskatot tekstu žūrijas komisijā, tika parakstīts līgums ar izdevniecību Kitoni "(Maskava). “Vilkača mantinieks” tika izlaists 2011. gadā, un 2012. gadā tā turpinājums “Kaķa acs. Pastaiga pa uguni". Pirmais “Zertsalia” sērijas romāns – “Ilūzions” - kļuva par Jauno bērnu grāmatu konkursa finālistu 2012. gadā, un vēlāk to izdeva izdevniecība Rosman. Sērija ir kļuvusi par īstu bestselleru. Pašlaik visu “Spoguļu grāmatu” kopējais apgrozījums, ņemot vērā papildu izdrukas, ir pārsniedzis 200 000 eksemplāru atzīmi.

AST izdevniecības galvenā redakcija 2014. gadā publicēja romānus „Agrafena un Runājošo kaķu brālība” un ”Afanasijs Ņikitins un leģenda par četriem burvjiem”, pirmās pusaudžu sēriju grāmatas. Grāmata “Pandemonium Academy: Karaliskais zodiaks” tiek gatavota izlaišanai, tā rakstīta pusaudžu mistiskā detektīva žanrā. Tiesības uz romāna filmas adaptāciju ieguva Sarkanā paklāja filmu studija („Red Karpet”, Maskava). Jevgeņijs Gaglojevs ir arī vairāku komiksu grāmatu un sieviešu detektīvu sērijas “Debesis dimantos” autors.

https://oz.by/people/more9077065.html