Jekaterina Okovitaja. Jekaterina Matjuškina. Bērnu detektīvs un citas grāmatas

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā. - sastādītāja piezīme)

Okovitaja Katja

Bērnu rakstniece un māksliniece. Autore populārai grāmatu sērijai par dzīvnieku detektīviem Fu-Fu un Kis-Kis, kas sarakstīta kopā ar Katju Matjuškinu.

https://ast.ru/authors/okovitaya-katya-ast017906/

Jekaterina Okovitaja ir bērnu rakstniece, mūsu laikabiedre, viņa pati lieliski ilustrē savas grāmatas par detektīviem Fu-Fu un Kis-Kis. Grāmatas tiek izdotas sadarbībā ar J. Matjuškinu kopš 2004. gada. Divas Jekaterinas Okovitajas grāmatas - "Носки врозь!" un "Ага, попался!" – tika tulkoti ukraiņu valodā. Starp jaunākajiem autora darbiem ir grāmatas ar uzlīmēm, skiču burtnīcas. Papildus parastajām grāmatām Jekaterina izdod arī interaktīvas grāmatas, kas paredzētas iPad.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/28774-ekaterina-okovitaya

Matjuškina Katja

Matjuškina Jekaterina Aleksandrovna (dz.1976) - rakstniece, māksliniece. Jekaterina Matjuškina ir tādu populāru grāmatu sēriju kā «Кот да Винчи», «Влипсики» autore. Un kopā ar Jekaterinu Okovitaju tapušās grāmatas par Fu-Fu un Kis-Kis piedzīvojumiem, pēc žurnāla „Forbes” datiem, ir starp desmit labākajiem pēdējā laika bērnu detektīvstāstiem!

Jekaterina Matjuškina ir slavena krievu bērnu rakstniece un māksliniece. Ir izdoti vairāk nekā 3 miljoni eksemplāru, un viņas grāmatas pastāvīgi tiek atkārtoti drukātas. Jekaterinas radošumu dievina bērni, un vecāki viņam uzticas. Labestīgi, spilgti detektīvi «Кот да Винчи», «Лапы вверх», «Снумрики», «Трикси-Фикси» un citi ir piepildīti ar dzirkstošu, ikvienam saprotamu humoru. Grāmatu īpatnība ir savīts aizraujošs sižets, humors, uztveres vieglums, kā arī spilgtas autora veidotas ilustrācijas. Grāmatas tika iekļautas žurnāla “Forbes” 21. gadsimta sākuma 10 labāko detektīvstāstu sarakstā.

Jekaterinas Matjuškinas grāmatas tiek lasītas līdz caurumiem un neguļ bibliotēku plauktos. Daudzas skolas tos iesaka bērniem vasaras lasīšanai. Interesanti pat slikti lasošiem vai nelasošiem bērniem.

https://ast.ru/authors/matyushkina-katya-ast017987/

Sveiciens no spoka!

U-u-u! Vai esi kādreiz satikusi spoku? Vai esat dzirdējuši, kā tas naktīs klīst pa pili un visus biedē ar vēsu gaušanos? Vai esat redzējuši, kā tas iekļūst sienās un izšķīst mēness apspīdētajā ceļā?

Sagatavojies. Šīs grāmatas lappusēs būs daudz mīklaina un noslēpumaina. Pat muzeja pils direktors Alnis Kadiķis ilgi neticēja savām acīm, jo ​​notikušais izaicināja jebkādu skaidrojumu.

Un detektīvi Fu Fu un Kis Kis nekad nav izmeklējuši tik dīvainu noziegumu.

https://ast.ru/book/privet-ot-privideniya-848196/

No Zemes uz Emezu un atpakaļ

Sensācija! Slavenie detektīvi Kis-Kis un Fu-Fu dodas kosmosa ceļojumā! Viņus sagaida pārsteidzoša planēta, kur viss ir pretējs: debesis ir oranžas, zāle ir zila, un vietējie detektīvi Uf-Uf un Sik-Sik ir nonākuši īstās nepatikšanās.

Vai draugi var izglābt tālo planētu Emezu no kosmosa pirātiem? Vai viņiem pietiks drosmes cīnīties ar noziedznieku kosmosā? Un visbeidzot, vai viņi varēs atgriezties mājās? Tāds ir jautājums.

https://ast.ru/book/s-zemli-na-yalmez-i-obratno-855515/?ast_utm=book_see_also

Visas Fu-Fu un Kis-Kis detektīvās izmeklēšanas

Ja esi dzīvnieks, zivs, putns, kukainis... vai vispār kaut kas nesaprotams, tad Tev noteikti jāzina par Detektīvu biroja esamību!

Tas pats Birojs, kurā dzīvo un strādā divi drosmīgi detektīvi - Fu-Fu un Kis-Kis!

Dienu un nakti, karstumā un sliktos laikapstākļos detektīvi nepazīst mieru! Viņi kaut ko izmeklē, kādu izglābj un kādam seko!

Galu galā Fu-Fu un Kis-Kis ir ne tikai SUPER DETEKTĪVI, bet arī SUPERVAROŅI!

Ja jums patīk piedzīvojumu un detektīvu stāsti, smieklīgi joki un noslēpumaini stāsti, tad noteikti izlasiet šo grāmatu - tajā ir VISI stāsti par divu patiesu draugu detektīvu biroju: drosmīgo Fu-Fu un drosmīgo Kis-Kis!

https://ast.ru/book/vse-detektivnye-rassledovaniya-fu-fu-i-kis-kisa-131120/

Velīna no slepenās pasaules

Briesmīgs sausums, uguns, kas sadedzina visu savā ceļā, upes, kas pārvērtās purvos, pamestas pilsētas. Kurš gan vēlas doties uz tik šausmīgu vietu un pat ar grūtu uzdevumu? Velīnai, meitenei ar rudiem matiem, jāapmeklē visas četras Forglainas pasaules daļas, lai palīdzētu savam tēvam un izglābtu Zemi no briesmīgas katastrofas.

https://ast.ru/book/velina-iz-taynogo-mira-835196/

Mora-Mruks. Karaliskās ģimenes lāsts

Drūmajā un noslēpumainajā Vermonsteras pilsētā atrodas brīnumu un briesmoņu skola - Mora-Mruks. Ne visi tajā var iekļūt! Vispirms jums ir jābūt vampīram, spokam vai citai ne šīs pasaules būtnei. Turklāt katram skolēnam ir jāpiemīt kaut kādam maģiskam spēkam. Lai iegūtu zināšanas, ir arī jāmēģina. Galu galā skolotājiem skolā patīk izlaist stundas, un vispār dažreiz ir grūti tos noķert. Tāpēc Mora-Mruks skolā pulcējās izcilākie un talantīgākie briesmoņu bērni. Kira, Saša un Veronika nekad agrāk nav bijušas draudzenes. Bet līdz ar jauna skolēna ienākšanu skolā sāk notikt dīvaini un neticami notikumi. Un tagad meitenēm jāapvienojas, lai atrisinātu jaunpienācēja mīklu un palīdzētu viena otrai.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1001480426-moramruks-proklyatie-korolevskogo-roda-ekaterina-okovitaya