Jaunuminfočuksts

Lapa pamazām aug un tīstās. Par nožēlu, vēl joprojām ir vietas, kuras darbojas demo un testa režīmā. Viss tiks un top labots, pārkārtots un papildināts. Paldies, ka esat pacietīgi un saprotoši. Laughing

 

 

Čukstu zemē ir radušās jaunas kategorijas sarunām. Par vienu no tām gribu īpaši lūgt un īpaši LFFB biedrus. Kategorija saucas - "Mēs par mums". Šeit lūdzu, lūdzu, lūdzu rakstiet savus atmiņu redzējumus, skatījumus, pārdomas par kopā noieto laiku no iestāšanās brīža līdz 2009. gada 30. maijam, kad lapa tiks oficiāli prezentēta. Tālākais - nu, vēsture turpinās, vai ne? Un - neaizmirstiet uzrakstīt, kā jūs līdz mums atnācāt ...Laughing. Un - Jūs tiešām tapsit citēti, citāti veidos rubriku "Par mums". Tāpat, kā Fotogrammu sadaļa top no jūsu fotogrāfijām, kuras mēs pamazām komplektējam un tuvākā laikā tiks pievienoti daži komplekti no tā fotogrāfiju klāsta, kas jau saņemti administrācijā.

Tikai -

"Atceries, ka mēs neesam atbildīgi ne par vienu iesūtīto ziņu! Mēs negarantējam un negalvojam par ziņu pareizību, pilnību vai derīgumu, un neesam atbildīgi ne par vienas ziņas saturu. Katra ziņa izsaka tā autora, nevis šī foruma viedokli."

(Foruma lietošanas noteikumi, skatīt foruma Čukstu zemē)

Mēs varam garantēt un atbildēt tikai par to informāciju, kura pasniegta kā oficiālā informācija. Neņemiet ļaunā, jūs esat vislabākā tauta pasaulē!

P.S. Skriptorija jautājumi, kas skarti Čukstu zemes pavedienā, tiek risināti un tiks atrisināti.