Jauni stāsti par Šerloku Holmsu.

Autoru grāmatu apraksta

N. M. Skots. Šerloks Holms. „Lorda Donerlija pazušana” un citi jaunie piedzīvojumi

Doktors Vatsons - nesalīdzināmā Šerloka Holmsa uzticīgais draugs un "hronists" - izskata savas piezīmju grāmatiņas piezīmes un atgādina par izklaidējošiem gadījumiem, kas lasītāja pasaulei palika nezināmi ...

Tātad viņi ir dzimuši zem mūsdienu rakstnieka N.M. Skota spalvas, tue ir četrpadsmit stāsti par slaveno detektīvu. Rakstīti ar humoru un stilistiski precīzi, tie lieliski atspoguļo kriminālistikas īpatnības un Viktorijas laikmeta Anglijas atmosfēru 19. gadsimta beigās un 20. gadsimta sākumā.

https://www.litres.ru/n-m-skott/sherlok-holms-ischeznovenie-lorda-donerli-i-drugie-novye-priklucheniya-2/?_openstat=ZGlyZWN0LnlhbmRleC5ydTszMzU0NDc5MDs1Nzk1NzQ0Nzg5O3JlYWRyYXRlLmNvbTpndWFyYW50ZWU&k50id=0100000013392960744_&utm_campaign=text_-_zarubejnyie_detektivyi_1%7C33544790&utm_content=k50id%7C0100000013392960744_%7Ccid%7C33544790%7Cgid%7C3349300679%7Caid%7C5795744789%7Cadp%7Cno%7Cpos%7Cnone0%7Csrc%7Ccontext_readrate.com%7Cdvc%7Cdesktop%7Cmain&utm_medium=cpc&utm_referrer=&utm_source=yandex&utm_term=%D0%A8%D0%B5%D1%80%D0%BB%D0%BE%D0%BA%20%D0%A5%D0%BE%D0%BB%D0%BC%D1%81%20%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B0&yclid=6403008735767466052

No mīklainā autora Skota intervijas:

OMN: Cik patiesi jūs uzskatāt par savu grāmatu iestatījumiem?

NMS: Es dzīvoju Saseksas piekrastē. Mana triloģija par Šerloka Holmsa grāmatām (kurā ir 34 jauni piedzīvojumi lielajam detektīvam) piedāvā daudzas reģiona pilsētas un ciemati, kā arī Saseksas orientierus, ieskaitot the Seven Sisters and the South Downs. Slepkavības, iestatījums Murder on the Santa Special attiecas arī uz dažiem Saseksas ainavas aspektiem.

OMN: Kāds ir labākais padoms, ko esat saņēmis kā autors?

NMS: Mans pirmais “autora pildspalvas draugs” bija Šauns Hutsons, kurš galvenokārt bija pazīstams ar saviem visvairāk pārdotajiem šausmu romāniem un aizrautību ar smago metālu. Es biju pārsteigts, kad viņš bija pietiekami laipns, lai veltītu laiku, lai atbildētu uz maniem dažādajiem muļķīgajiem jautājumiem, un patiesībā lasīja stāstus, kurus es viņam nosūtīju. Es saņēmu daudz noderīgu padomu un iedrošinājumu. Šauns bija pārliecināts, ka veiksme rakstīt bija 1. faktors, kam sekoja talants, un ka jums noteikti nav jāraksta romāni kā naudas pelnīšanas līdzeklis. Šajā brīdī (astoņdesmitajos gados) Šauns bija rakstījis Slugs, Erebus un Spawn, un tas jau bija liels vārds šausmu literatūrā. Viņš man kā “topošajam autoram” izrādījās ārkārtīgi dāsns un pamācošs, un es vienmēr būšu pateicīgs par šīm vēstulēm.

Vēl viens lolotākais korespondents bija spoku mednieks un autors Pīters Undervuds, kurš arī bija dāsns ar savu laiku, mudinot mani.

http://www.omnimysterynews.com/2014/04/a-conversation-with-mystery-author-n-m-scott-1404170800.html

N. M. Skots ir 5 Šerloka Holmsa stāstu krājumu autors, izmantojot vairākas noslēpumainas tēmas. Viņa jaunākā grāmata “Šerloks Holmss: līdz lauku mājai tumsā” seko Šerlokam līdzās savam ilgajam kalpotājam un biogrāfam un līdzgaitniekam dakterim Vatsonam, jo viņi saskaras ar plašu kriminālo brālību. Piedzīvojumi ietver gan Beikera ielu, neregulāri ieslodzītos par vardarbīgām laupīšanām, baisu šķūni lauku mājā Berkšīrā un drausmīgos antīkās lietas noslēpumus, kas tiek atklāts tikai tad, kad tiek izlikta izsolē Sotbī. Grāmata ir uzrakstīta, pievēršot īpašu uzmanību laika grafikam un augstajam grafiku standartam, un autors ir pārliecināta, ka šī pavisam jaunu lietu dārgumu krātuve pārsteigs un iepriecinās lasītāju

N. M Scott ir arī slepkavību noslēpuma romāna, bērnu / pusaudžu piedzīvojumu romāna un vēsturisko īso stāstu krājumu autors.

https://www.amazon.co.uk/N-M-Scott/e/B078H1Q4R9
Deniels Smits. „Elementāri, Vatson!” un viss tas, ko nekad nav teicis un darījis Šerloks Holms.

Sherlock Unlocked

Šerloks Holmss ir tik populārs, ka viņam praktiski tiek atņemtas tiesības būt pašam. Visi domā, ka zina Šerloku Holmsu, bet mūsu viedokli par viņu veido neskaitāmas oriģināla interpretācijas. Piemēram, Arthur Conan Doyle rakstos medību cepure un pīpe nekad netika pieminēti.

Holmss pieder pie tā izvēlētā varoņu grupas, piemēram, Drakula, Pīters Pens, Harijs Poters, kuri eksistē ārpus viņu darbiem. Šīs grāmatas ideja ir atgriezties pie pirmsākumiem un pārdomāt, kā Šerloks Holmss domāja jau pašā sākumā, jo viss, sākot ar Holmsa un Vatsona personiskajām īpašībām un beidzot ar pašu darbu publikāciju vēsturi, jau pats par sevi ir noslēpumains detektīvu stāsts.

https://www.labirint.ru/books/734459/

Konsultācijas par detektīvu Šerloku Holmsu ir aizrāvušas lasītāju, vērotāju un klausītāju paaudzes vairāk nekā 130 gadu laikā, kopš viņš pirmo reizi parādījās drukātā veidā 1887. gadā. Tagad viņš ir starptautiski atzīta kultūras ikona, viņa vārds parādās grāmatās, filmās, televīzijas drāmās, radio atskaņojumos, skatuvēs adaptācijas un pārējās ;ietās visā pasaulē, un viņš ir ierakstīts Ginesa pasaules rekordu grāmatā kā “visvairāk attēlotais filmas varonis vēsturē”.

Tā kā viss šis materiāls ir viegli pieejams, var domāt, ka par Šerloku nav daudz ko uzzināt, taču vietnē Šerloks atbloķēts Daniels Smits aizrauj to, ko mēs domājam, ka zinām par labi zināmo slepeni, un atklāj maz zināmus faktus, par kuriem katrs Šerloka entuziasts jāzina. Sākot ar ekscentriskiem un nepāra varoņiem līdz dīvainiem sižeta līkločiem un no Konana Doila līdz Moriartijam, šī grāmata patiks Holmsa, gan veciem un jauniem faniem.

https://www.hardiegrant.com/au/publishing/bookfinder/book/sherlock-unlocked-by-daniel-smith/9781789290691

Daniels Smits dzīvo Londonā un ir autors vairāk nekā divdesmit piecām grāmatām par tik daudzveidīgām tēmām kā Šerloks Holmss, Otrā pasaules kara kampaņa “Dig for Victory”, serendipity un nauda. Viņš ir uzrakstījis astoņus darbus Maikla O'Mara sērijā How to Think Like ..., kā arī grāmatu sēriju Quercus (100 vietas, kuras jūs nekad neapmeklēsit, / lietas, kuras jūs nekad nekad nedarīsit, / lietas, kuras jūs nekad neatradīsit, / lietām, par kurām viņi nekad negribētu, lai jūs par tām zinātu). Viņš ir arī ilggadējs laikraksta “The Stateman's Yearbook” līdzautors, kas ir pasaules ģeopolitiskais ceļvedis.

Sekojiet @dansmith_writer

https://www.amazon.co.uk/Daniel-Smith/e/B0034P8JXI?ref=sr_ntt_srch_lnk_1&qid=1597086433&sr=1-1

Oriģinālā autora dzīve.

https://www.goodreads.com/book/show/38810697-the-ardlamont-mystery?from_search=true&qid=poEp3REFrG&rank=1

Entonijs Horovics. Moriartijs.

Moriarthy

Dažas dienas pēc tam, kad Šerloks Holmss un viņa lielākais ienaidnieks Moriartijs pēc izšķirošas cīņas iekrīt Reihenbahas ūdenskritumā, Eiropā no Ņujorkas ierodas Pinkertona firmas aģents Frederiks Čeiss. Moriartija nāve ir atstājusi noziedzīgajā pasaulē bīstamu tukšumu, ko strauji tiecas aizpildīt jauns, izcils un velnišķi noziedzīgs prāts, gribēdams ieņemt viņa vietu.

Čeisam talkā nāk Skotlendjarda inspektors Etelnijs Džonss, dedzīgs Šerloka Holmsa izmeklēšanas metožu un dedukcijas piekritējs. Frederikam Čeisam jālauž ceļš cauri Anglijas galvaspilsētas tumšākajiem nostūriem, lai uzietu šo noslēpumaino personu – cilvēku, kas visos iedveš bailes, bet reti parādās ļaudīs; cilvēku, kas apņēmies pakļaut Londonu slepkavību un draudu vilnim.

Spēle ir sākusies...

Entonijs Horovics, iespējams, ir īstenojis vairāk (literāru) slepkavību nekā jebkurš cits mūsdienu rakstnieks. Viņš ir pazīstams televīzijas scenāriju autors, kas radījis seriālus “Midsomeras slepkavības”, “Puaro”, BAFTA balvas ieguvēju “Foila karš” u.c. Entonijs Horovics ir sarakstījis arī virkni bestselleru bērniem, tostarp Aleksa Raidera grāmatas, kas pārdotas vairāk nekā trīspadsmit miljonos eksemplāru. Viņa pirmais par Šerloku Holmsu un doktoru Vatsonu sarakstītais romāns “Zīda nams” ilgi turējās Sunday Times populārāko darbu Top 10 sarakstā. Rakstnieks vairākkārt ir teicis, ka sers Arturs Konans Doils esot devis iedvesmu viņa darbiem jau kopš tā laika, kad viņš sešpadsmit gadu vecumā iepazinies ar Šerloka Holmsa stāstiem.

No angļu valodas tulkojusi Zane Rozenberga.

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/108894-moriartijs.html