Jaunais Volkswagen ID.7 GTX: gariem braucieniem piemērots automobilis ar lielāku jaudu un visu riteņu piedziņu

11 maija, 2023

• Volkswagen ID.7 GTX pasaules pirmizrāde notiks izstādē IAA Mobility septembrī.

• 7 pēc ID.4 un ID.5 būs trešais modelis, kas piedāvās GTX versiju.

• GTX nozīmē elektrisku mobilitāti un inteliģentu sportiskumu.

Nesen Volkswagen prezentēja jauno ID.7, kas ir pilnībā elektrisks modelis vidējā izmēra automobiļu klasē. Rudenī tiks prezentēta tā dinamiskākā versija – ID.7 GTX. Aprīkots ar divu elektromotoru visu riteņu piedziņu un vairākiem sportiskiem dizaina elementiem, šis garajiem braucieniem piemērotais automobilis ir dinamiskākais ID.7. Jaunā GTX modeļa prezentācija paredzēta izstādē IAA Mobility Minhenē, kas norisināsies no 5. līdz 10. septembrim.

GTX RAKSTURO MELNA UN SARKANA KRĀSA

Sarkanā krāsa ir integrēta auto sēdekļos, instrumentu panelī un durvīs, izceļot modeļa sportiskumu. Savukārt eksterjeru raksturo elementi melnā krāsā. Apvienojumā ar standarta komplektācijā iekļauto melnās krāsas jumtu un aptumšotajiem stikliem šie elementi nodrošina, ka arī gaidāmajam ID.7 GTX būs īpašs un atšķirīgs dizains.

GTX – PIELĀGOTS EFEKTIVITĀTEI UN BRAUKŠANAS BAUDAI

Tāpat kā iepriekšējos GTX modeļos ID.4 un ID.5, automobiļa braukšanas dinamikas kontroles sistēma ir atbildīga par ID.7 GTX divu motoru visu riteņu piedziņas sistēmas inteliģentu vadību. Šīs Volkswagen izstrādātās programmatūras mērķis ir panākt optimālu efektivitātes, dinamikas un braukšanas stabilitātes kombināciju. Automobiļa braukšanas dinamikas kontroles sistēma kontrolē ne tikai piedziņu, bet arī visas bremžu, stūrēšanas un piekares vadības sistēmas atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma. Automobiļa ritošā daļa un stūres iekārta ir būtiski uzlabota, balstoties uz MEB platformu, un piedāvā plašu diapazonu starp komfortu un sportiskumu, pateicoties iespējai izvēlēties braukšanas režīmu. Tas norāda uz ID.7 GTX flagmaņa statusu ID. saimē.

GTX IR PANĀKUMU FORMULA

Sportiskais GTX zīmols ar visiem tā pilnībā elektriskajiem modeļiem Volkswagen produktu portfelī atrodas jau divus gadus. Šie dinamiskie automobiļi apvieno elektrisko mobilitāti, ilgtspējību un inteliģentu sportiskumu. To sportiskais dizains arī izceļ GTX modeļu īpašo raksturu un kvalitāti.

PAR VOLKSWAGEN:

Zīmols Volkswagen ir pārstāvēts vairāk nekā 140 tirgos, un tas ražo automobiļus 29 vietās 12 valstīs. 2022. gadā Volkswagen piegādāja klientiem aptuveni 4,6 miljonus transportlīdzekļu. Starp tiem bija tādi populārākie modeļi kā Polo, T-Roc, T-Cross, Golf, Tiguan vai Passat, kā arī pilnībā elektriskie modeļi ID.3, ID.4, ID.5 un ID.6. Pagājušajā gadā uzņēmums klientiem visā pasaulē nodeva vairāk nekā 330 000 pilnībā elektrisku transportlīdzekļu. Volkswagen šobrīd visā pasaulē nodarbina aptuveni 170 000 darbinieku. Īstenojot savu ACCELERATE stratēģiju, Volkswagen pastāvīgi veicina turpmāku attīstību, lai kļūtu par iekārojamāko ilgtspējīgas mobilitātes zīmolu.

PAR MØLLER BALTIC IMPORT:

Møller Baltic Import SE ir Møller Mobility Group AS pilnībā piederošs vairumtirdzniecības uzņēmums, kas ir Audi automašīnu importētājs Latvijā un Lietuvā, kā arī Volkswagen automašīnu importētājs Baltijas valstīs. Møller Baltic Import apgrozījums 2021. gadā bija 235 miljoni eiro, peļņa – 1 miljons eiro.

Møller Mobility Group AS ir grupas mātes uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4 tūkstoši darbinieku Norvēģijā, Zviedrijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Ar kopējo apgrozījumu vairāk nekā 36 miljardi Norvēģijas kronu (3,5 miljardi eiro) Møller Mobility Group ir viens no Ziemeļeiropas vadošajiem auto nozares uzņēmumiem. Grupas darbība aptver VolkswagenAudiŠkodaSeatCupra un Volkswagen komerctransporta importu, tirdzniecību, iegādes finansēšanu un mobilitātes risinājumu nodrošināšanu.

https://kripto.media/jaunais-volkswagen-id-7-gtx-gariem-braucieniem-piemerots-automobilis-ar-lielaku-jaudu-un-visu-ritenu-piedzinu/