Jaunais monitors Philips Evnia 49M2C8900 ar 49″ SuperWide QD-OLED paneli

22 augusts,, 2023.

Tirgū ienācis nepārspējams konkurents ar aizraujošu un efektīvu spēlēšanas pieredzi. Jaunais Philips spēļu apakšzīmols Evnia paziņo par tā jaunākā Evnia 8000 monitoru sērijas papildinājuma laišanu tirgū: piedāvājumā modelis Philips Evnia 49M2C8900. Modelis 49M2C8900 izstrādāts spēlētājiem, kuri meklē mūsdienīgu displeju, kas nodrošina aizraujošu pieredzi un pirmklasīgu veiktspēju gan darbam, gan spēlēm, un tas piedāvā visdažādākās priekšrocības, piemēram, 32:9 SuperWide (48,9″) ekrānu un mūsdienīgo USB-C dokstaciju, kas nodrošina 90 W jaudas piegādi pievienotajām ierīcēm.

Evnia misija ir piedāvāt spēļu zīmolu, kas piemērots visiem, un modelis Philips Evnia 49M2C8900 būs ērti lietojams visām spēlēm, pateicoties QD-OLED displeja nevainojamai attēlu kvalitātei, 240 Hz atsvaidzes intensitātei ar ātru kadru maiņu un skaidriem vizuālajiem efektiem, 0,03 ms GtG reakcijas laikam un VESA ClearMR (Clear Motion Ratio) 13000 sertifikācijai spēlēm bez izplūduša attēla, iebūvētajiem skaļruņiem ar DTS Sound atbalstu un 30 W izvadi nepārspējamai un aizraujošai skaņai, kā arī ekskluzīvajai Ambiglow funkcionalitātei, kas lieliski papildina jau tā pārsteidzošo funkciju klāstu.

Aizraujoša spēlēšana tagad pavisam citā līmenī
Viena no galvenajām modeļa Philips Evnia 49M2C8900 priekšrocībām ir aizraujoša pieredze, ko tas sniedz saviem lietotājiem. Pateicoties 1800R izliekumam un Ambiglow funkcionalitātei, kā arī tādiem jauniem papildinājumiem kā DTS Sound, modelis Philips Evnia 49M2C8900 noteikti stimulēs visas lietotāju maņas.

DTS Sound tehnoloģija ar 30 W izvadi ir paredzēta, lai modeļa Philips Evnia 49M2C8900 iespaidīgo vizuālo pieredzi ar neticamu skaņu piedāvātu jebkura veida spēlēm.
Visas šīs aizraujošās funkcijas skaidri parāda, ka šis monitors būs lielisks rīks spēļu jomas entuziastiem, ļaujot viņiem efektīvi izbaudīt savu spēlēšanas pieredzi.

Modernākā attēlu kvalitāte un spēles bez attēlu izplūšanas

Papildus aizraujošajām priekšrocībām vēl viens modeļa Philips Evnia 49M2C8900 būtisks aspekts ir tā vizuālā jauda: tas izstrādāts, lai lietotājiem sniegtu nevainojumu vizuālo pieredzi.
Pateicoties QD-OLED paneļa tehnoloģijai, Double-QHD (5210×1440) izšķirtspējai, skaidram 10 bitu krāsu dziļumam un 450 nitu maksimālajam spilgtumam, modelis Philips Evnia 49M2C8900 nodrošinās kristāldzidru un izcilu attēlu kvalitāti.

Philips Evnia 49M2C8900 vizuālais potenciāls ir arī sertificēts. Līdzās minētajām funkcijām, kas izceļ ekrāna attēla kvalitāti, monitors ir ne tikai DisplayHDR™ True Black 400 sertificēts testētajam HDR sniegumam, bet arī Vesa ClearMR 13000 spēlēšanai bez attēlu izplūšanas. Visas šīs funkcijas nodrošinās nepārspējamu pieredzi, kas patiks ikvienam, no profesionāliem spēlētājiem, līdz iesācējiem, kuri vēlas izbadīt augstu attēlu kvalitāti.

Godalgots un paredzēts ikdienas lietošanai
Philips Evnia 49M2C8900 tiek atzinīgi novērtēts ne tikai par attēla kvalitāti, bet arī par tā mūsdienīgumu un elegantu dizainu, kas apliecināti ar 2023. gada reddot uzvaru un iF Design Award 2023 saņemšanu.

Tādas papildu funkcijas kā MultiClient Integrated KVM slēdzis, VESA stiprinājums, Compact Ergo pamatne (ergonomisks augstumā regulējams statīvs) un LowBlue režīms papildina monitora ikdienas funkcionalitātei vairāk nekā piemēroto priekšrocību klāstu. Piedāvājot šīs populārās funkcijas, modelis Philips Evnia 49M2C8900 definē, kādam jābūt spēlēšanai piemērotam monitoram. Pateicoties funkciju dažādībai un stilīgajam dizainam, tas būs piemērots risinājums gan mājas birojam, gan arī augstas kvalitātes spēlēšanai.

Cenas un pieejamība
Kopumā spēļu monitors Philips Evnia 49M2C8900 būs lielisks risinājums spēlēšanai un/vai iedvesmai tiem, kuriem nepieciešama nevainojama attēlu kvalitāte, funkcionāls tehniskais nodrošinājums un jaunākās tehnoloģijas aizraujošai pieredzei.

Monitors Philips Evnia 49M2C8900 būs pieejams iegādei septembra vidū par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 1899 €.

Par MMD
Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD  televizoru ražotājiem.

MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

https://kripto.media/jaunais-monitors-philips-evnia-49m2c8900-ar-49%e2%80%b3-superwide-qd-oled-paneli/