Jaunā pasaules kārtība?

Vasilija Sokolova raksts pēc ārzemju preses materiāliem no mēnešraksta "Sekretnije materiali XX veka" 2012. gada 2. numura.

NWOO - New World Order Opposition jeb Pretošanās Jaunajai Pasaules Kārtībai - tā sauc šo dīvaino kustību, ko labākajā gadījumā varat sastapt tikai internetā. Sliktākajā gadījumā jūs pēkšņi varat atklāt, ka tajā piedalās kāds no jūsu tuviniekiem. Taču pat nepūlieties paskaidrot viņam, ka viņš tic paranormālam izdomājumam, viņš tik un tā nenoticēs. "Mēs visi esam tikai marionetes. Oficiālās ziņas, ko mums virsū gāž masu informācijas līdzekļi, ir nekas cits, kā tikai manipulēšana. Pār pasauli valda slepenas sazvērestības dalībnieki, bet mēs, kas esam atklājuši šausmīgo noslēpumu, jūtam pienākumu cīnīties ar viņiem, tāpēc mums ir jābeidz būt par stulbu aitu baru, kuras dzen uz kaušanu. Vairāki uz visu spējīgi psihopāti ar prieku būtu sagrābuši varu uz visas planētas Zeme. Ceļš, kas ved viņus pie mērķa, ir pilns ar nevainīgu cilvēku asinīm un ciešanām... Viņi grib kontrolēt mūsu neatkārtojamās planētas iedzīvotāju skaitu un atstāt to līdz viņiem nepieciešamo vergu skaitam. Mēs brīdinām jūs, ka šis process, ko sauc par "valsts terorismu", ir bijis izplānots jau ļoti sen un sistemātiski, ilgu laiku tiek realizēts dzīvē, pakāpeniski paātrinot tā tempu" (no oficiālajiem NWOO materiāliem). Tā saka cilvēki, kas ir iestājušies Pretošanās kustībā Jaunajai Pasaules Kārtībai. Kustība dzima ASV deviņdesmito gadu sākumā, tāpēc tur dīvainās teorijas par vispasaules sazvērestību gūst lielāku piekrišanu, nekā Eiropā.

 

 

PASAULE NWOO ACĪM.

Pagājušā gadsimta sākumā vesela rinda bagātu britu uzņēmēju sāka atbalstīt izglītības sistēmas, starptautisko kooperāciju un mieru uz Zemes. Tāda darbība parasti tiek vērtēta kā šo cilvēku nopelni sabiedrības priekšā, taču tieši šajās iniciatīvās NWOO biedri saskata šausmīgās sazvērestības iedīgļus. Viņiem īpaši bīstama likās Sesila Džona Rodsa un Endrū Kārnegi, kā arī Fabiāņu biedrības, pirmkārt, Herberta Džordža Velsa filantropiskā darbība. Fabiāņu biedrība bija britu intelektuāļu grupa, kas ticēja sociālisma idejām. Pēc NWOO locekļu viedokļa, tieši šie cilvēki bija galvenie jaunās vispasaules sazvērestības ierosinātāji.

Sekmīgs uzņēmējs un britu koloniālās politikas darbonis Sesils Džons Rodss visu savu mantu novēlēja Oksfordas universitātei, lai tā kalpotu par stipendiju programmas uzturētāju. [Starp citu, viens vecais Āfrikas kolonijas Rodēzijas (tagad valsts Zimbabve) nosaukums cēlies no viņa uzvārda – t.p.] Arī skotu izcelsmes amerikāņu rūpnieks Endrū Kārnegi visu savu naudu ieguldīja labdarībā, dibinot izglītības, reliģijas un politisko organizāciju atbalsta fondu, ar mērķi izplatīt internacionālismu un miera uzturēšanu visā pasaulē. Tā radās “Kārnegi Starptautiskā Miera fonds”, “Kārnegi institūts”, “Kārnegi-Melona universitāte” un citas līdzīgas organizācijas cīņas par mieru un vispārējās izglītības sfērā.

Visi šie dati pilnā mērā atbilst patiesībai. Nav apstrīdams arī fakts, ka pagājušā gadsimta vidū ASV Valsts departamentu vadītja galvenokārt Rodsa stipendiāti un Kārnegi fonda locekļi. Kas attiecas uz Herbertu Džordžu Velsu, tad 1939. gadā viņš sarakstīja grāmatu “Jaunā pasaules kārtība” (“New World Order”), kurā paredzēja neizbēgamu sociālisma uzvaru visā pasaulē. Viņš uzskatīja, ka pirms tam smagi un sāpīgi pārejas periodi, kura laikā “labi audzināti un simpātiski cilvēki, kas pretosies vēstures gaitai, noteikti ies bojā”.

NWOO locekļi uzskata, ka tieši šī trijotne ir vispasaules mafijas radītāji, kas sākot ar Otro pasaules karu valda pār pasauli un manipulē ar cilvēku apziņu. Tieši pateicoties viņu darbībai pēc kara vajadzēja notikt sekojošām lietām.

“ASV, Lielbritānija un PSRS dos miera garantijas pasaules tautām, kuras tiks atbruņotas un demilitarizētas. ASV kļūs neuzvaramas sauszemes, jūras un gais karaspēka ziņā. PSRS pēc kara iegūs Austrumeiropas valstis. Eiropā radīsies demilitarizētas Eiropas savienotās valstis. Kanāda, Meksika, Centrālamerika un Karību arhipelāgs iekļausies ASV sastāvā.

...Visas dabas bagātības tiks nacionalizētas un tiks sadalītas starp visām valstīm. Bankas, investīciju kapitāli, dzelzceļi un elektrostacijas arī visur tiks nacionalizētas. Visur tiks ieviesta vienota valūta. “Apvienoto tautu augstākā kara padome” tiks reorganizēta un pārvērsta par “Augstāko kara-ekonomisko padomi”, kas veicinās pārbūvi un nodrošinās mieru visā pasaulē”.

Acīmredzams, ka lielākā daļa no pareģojumiem nav piepildījušies. Tomēr NWOO neuzskata, ka pasaulē neeksistē nekas līdzīgs “Augstākajai kara padomei”. Kaut kur tumsas aizsegā kaut kas līdzīgs eksistē un šie tumšie spēki izcīna vienu uzvaru pēc otras.

NEMANĀMĀ VERDZĪBA.

NWOO uzskata, ka sazvērnieki ir jau tuvi savu mērķu sasniegšanai, tas ir, lai nodibinātu vispasaules valdību. Galvenā tās funkcija – iedzīvotāju skaita samazināšana, pirmkārt, iedibinot tādu vispārēju verdzību, kas būs zaudējusi tai piemītošos ārējos atribūtus un nebūs verdzībā nokļuvušo manāma. Jau šodien pasauli kontrolē neliela grupa, kas sastāv no starptautiskas elites, kurā ieiet ne vien tās atklātie, zināmie pārstāvji, kā piemēram, aristokrāts Karels Švarcenbergs (firsts Švarcenbergs, Krumlovas hercogs, Kletgavas landgrāfs, Zulcas grāfs – čehu politiķis, Čehijas ārlietu ministrs. Ir dubultpilsonība, Čehijas un Šveices), bet arī sevi neafišējušie slēpto sistēmu vadītāji, kas regulē dzīvi uz Zemes.

Faktiskie pasaules valdnieki vispirms ir to banku vadītāji, kas iekļautas Amerikas Federālās rezerves sistēmā (FRS), kas kopumā izpilda ASV Centrālās bankas lomu. No piedalīšanās sazvērestībā nav atteikušās arī citu rietumvalstu centrālās bankas. Pēc NWOO domām, centrālo banku sistēma ir nekas cits, kā galvenais instruments, lai pakļautu pasaules tautas un būtu par planētas slepeno valdību. Tieši tā izprovocēja un finansēja vairums karu, kā arī visādi sekmē finanšu krīžu rašanos un attīstību.

Pie nekonspirētām apslēptās varas grupām NWOO, vispirms, pieskaita Bilderbergas klubu, kas katru gadu rīko neformālas tikšanās augstu Eiropas un Ziemeļamerikas politiķu, rūpnieku, militārpersonu, MIL un augstskolu vadītāju tikšanos. Tālāk seko Romas klubs. Tas ir globālais “think tank” (latviski - “smadzeņu centrs”), kas dibināts 1968. gada aprīlī un ieguvis vispasaules slavu, kad 1972. gadā publicēja savu vēstures gaitas sen jau apgāzto ziņojumu “Augšanas robežas” (“Limits to Growth”). Trijnieku noslēdz amerikāņu Triaterālā komisija – organizācija, kas atbalsta ciešu ASV sadarbību ar Eiropas valstīm un Japānu. Tā tika dibināta 1973. gadā un to uzskata par filiāli iespaidīgajai amerikāņu Starptautisko attiecību padomei. Arī šeit NWOO redz galveno vispasaules sazvērestības locekli.

Lai aina būtu pilnīga, jāmin, ka ne tikai NWOO kritizē pasaulē nodibinātās attiecības starp varas centriem. Nesakot, ka pasaulē patiešām eksistē kāda noslēpumaina pasaules kārtība, amerikāņu “Džona Birča biedrība” (John Birch Society), kas dibināta 1958. gadā rūpīgi seko tādu grupu kā Bilderbergas vai Romas klubs darbību, kritizējot tās un apvainojot, ka to mērķis ir izveidot pasaules valdību. Viņi pretojas globalizācijai, kas pēc tās domām, cenšas likvidēt nacionālo suverenitāti, kā arī prasa pakāpenisku Federālo rezervju sistēmas likvidēšanu un ASV izstāšanos no Apvienoto Nāciju Organizācijas.

Ar līdzīgām prasībām uzstājas arī kongresmeņa Rona Pola sabiedrotie un politiskā Tējas dzeršanas kustība (Tea Party). Šajā gadījumā gan runa nav par vispasaules sazvērestības teoriju, bet vienkārši par konservatīviem politiskajiem uzskatiem.

LABIRINTS.

Vispasaules sazvērestības teorijai nav jāuztraucas par piekritēju trūkumu. Pirmkārt, tas notiek tāpēc ka ierindas mietpilsonim šajā “globalizētajā” pasaulē praktiski nav nekādu iespēju iespaidot sabiedrības attīstības virzienus. Cilvēkam “no ielas”, kas ir to apzinājies, taču nav samierinājies ar savu niecību, ir jāsaprot, kāpēc tieši viņam ir tik maz ietekmes sviru, tajā pašā laikā, firstam Švarcenbergam to ir vairāk, kā pietiekami.

Viņš tic sazvērestībai, tāpēc ka nevēlas uzskatīt sevi par nepilnvērtīgu tādēļ, ka viņš nav piedzimis par inteliģentu un spējīgu pēcnācēju slavenā un bagātā dzimtā, vai arī nav spējis savu personīgo īpašību dēļ pats izkļūt no nabadzības un neatpazīstamības. Viņam nav veicies tikai tāpēc, ka ceļš uz īstiem panākumiem iet vienīgi caur sazvērestību. Viņš ir pārāk godīgs, lai piedalītos sazvērestībās un citās tumšās lietās. Tāpēc ticība baņķieru un bagātnieku sazvērestībai nav nekas cits, kā vien aizsardzības līnija primitīvi domājošam cilvēkam. Reizēm jūties pilnīgi pārsteigts, kad uzzini, kādām muļķībām ir gatavi noticēt vispasaules sazvērestības piekritēji.

NWOO rīcībā ir visādu “sīkāku” sazvērestību sistēma, kas liekas vēl jocīgāka, nekā galvenā sazvērestības teorija. Te var minēt leģendu par to, ka amerikāņi nav bijuši uz Mēness, bet “Apollo” nosēšanās tika filmēta Holivudas paviljonos. Pie tādām ķecerībām var pieskaitīt arī pārliecību, ka ar cilvēkiem manipulē ar ķīmisku preparātu palīdzību. It kā elite eksperimentē, lai radītu negudras un paklausīgas personas, un tādēļ cilvēkus apstrādā ar psihotropajām vielām. Tas notiek ar dzeramā ūdens fluorizāciju (fluors nav psihotrops elements, taču sazvērestības piekritējiem tas nav šķērslis), to globālos mērogos veic, izsmidzinot no pasažieru lidmašīnām. Jūs taču ne reizi vien esat redzējuši baltās joslas, kas paliek debesīs, kad tur lido reaktīvās lidmašīnas? Tās nav inversijas pēdas, bet tieši izsmidzinātais psihotropais pulveris, kas padara Zemes cilvēkus par pamuļķiem!

Fantasmagoriskām teiksmām ir apaudzis arī teroristiskais uzbrukums Vispasaules tirdzniecības centram. It kā Osama bin Ladens darbojās pēc CIP uzdevuma, tehnisko apgādi veica pati ASV valdība, kas ir ievilkta vispasaules sazvērestībā. Jo ar lidmašīnām nepietika, lai sagrautu ēkas. Debesskrāpji sabruka tāpēc, ka amerikāņu slepenie dienesti uzspridzināja iepriekš izvietoto sprāgstvielu.

Visi šie izdomājumi Internetā sastāda plašu “pierādošo” materiālu video, ievietoto “dokumentu” un nezināmu aculiecinieku stāstu veidā. Bez tam Internetā var atrast mazāk skarbas, taču ne mazāk jocīgas teorijas par iluminātiem, atnācējiem, templiešiem, zonu 51, masoniem un Zemes elites pārcelšanos uz Mēness neredzamo pusi.

Nav nekā dīvaina apstāklī, ka NWOO nepārtraukti paplašina savas rindas. Te nav nekādas saistības ar saprātu; šajā gadījumā, visdrīzāk, runa ir par aklu ticību. Mūsdienu cilvēku interese par ticību šajā laikā ir milzīgi pieaugusi; reizēm pat tādā izvirtušā formā.

POPULĀRĀKĀS SAZVĒRESTĪBAS TEORIJAS.

Pār pasauli valda rāpuļi.

Paši ietekmīgākie pasaules cilvēki, ieskaitot Džordžu Bušu un Lielbritānijas karaliskās ģimenes locekļu īstenībā ir ārpuszemes rases cilvēkrāpuļu pārstāvji, kas spēj mainīt savu izskatu. Vismaz, tam tic bijušais BBC reportieris Dēvids Aiks, “Jaunā gadsimta sazvērestības teorijas” autors un viņa daudzie piekritēji. Savas teorijas saknes viņš ir sameklējis senajā mitoloģijā

Pols Makartnijs Nr. 2

Pēc konspirācijas teorijas piekritēju domām tagadējais eksbītls Pols Makartnijs ir īstā bītla dubultnieks, jo Pols Makartnijs gāja bojā autokatastrofā 1966. gadā. No tā laika Pola vietā (viņa nāvi “Beatles” apraud vienā no savām dziesmām) uzstājas viņa dubultnieks, kas kā divas ūdens lāses ir līdzīgs nelaiķim. Vajag ko tādu izdomāt!

11. septembri organizēja ASV valdība.

Kāda tur vēl Al Kaida? Paši mērenākie sazvērestības teorijas piekritēji ir pārliecināti, ka ASV valdība vienkārši nevēlējās reaģēt uz savlaicīgiem brīdinājumiem. Taču aktīvākajiem NWOO sekotājiem viss ir pilnīgi skaidrs: Vispasaules tirdzniecības centra torņus sagāza, nevis tajos ietriekušās lidmašīnas, bet agrāk ievietotā sprāgstviela, kas tika aktivēta vajadzīgajā laikā. Pēdas, protams, ved uz Balto namu

Sintētiskais AIDS.

Mūsdienu laboratorijās sintezē daudz derīgu lietu. Taču diez vai kāds pateiks paldies HIV vīrusa radītājiem, kas to paveica pēc Vispasaules veselības aizsardzības organizācijas lēmuma, kā “eksperimentālas zāles”, lai cīnītos ar Āfrikas pārapdzīvotību. Atradīsies arī pārliecinātie par to, ka AIDS radīšanā ir iejauktas CIP vai VDK – atkarībā no dotā cilvēka politiskajiem uzskatiem.

Rozvelas incidents.

Neskatoties uz to, ka nesen tika atslepenoti arhīva dokumenti, kas pierāda ka Ņumeksikas štata pilsētiņas Rozvelas tuvumā 1947. gadā katastrofu cieta slepenas kara lidmašīnas prototips, vispasaules sazvērestības piekritēji nepadodas. Pēc viņu domām tuksnesī pie zonas 51 no debesīm nokrita nekas cits, kā ārpuszemes lidojošais šķīvītis. Dabiski, ka ar apkalpi uz borta. Un punkts!

Izraēla piespiež palestīniešu skolnieces uzsākt nekārtīgus dzimumsakarus, pārdodot košļājamo gumiju ar afrodiziaku un kontraceptīviem.

“Ja cilvēce spēj aizsūtīt raķeti uz Marsu, tad tai nav nekādas grūtības, lai radītu “seksuālu košļeni”, galu galā, runa ir par karu”, - tā aģentūrai France Press paziņoja sazvērestības teorijas piekritējs. Viņš arī paziņoja, ka izraēlieši cenšas pārvērst ar košļājamās gumijas palīdzību palestīniešu sievietes par neauglīgiem seksuāliem maniakiem. Taču testi neapliecināja, ka slavenajā košļājamajā gumijā ir kaut kādas kaitīgas substances. Varbūt tādu paziņojumu iemeslu vajag pameklēt kaut kur citur?

NASA inscenēja nosēšanos uz Mēness.

Pēc šīs teorija piekritēju domām ASV sarīkoja rupju triku, lai uzvarētu kosmosa apgūšanas sacīkstēs PSRS. Nekāda nosēšanās uz Mēness nav notikusi, NASA inscenēja izrādi Holivudas paviljonos, pēc tam to parādīja visai pasaulei. “Mēness skeptiķi” vispirms pievērš uzmanību nesaprotamajai nacionālā karoga plīvošanai, kura kātu iesprauda Mēness putekļos, kā arī dažādu priekšmetu dīvaini orientētajām ēnām.

Agrie Viduslaiki nav bijuši.

Tas, ka cilvēkam laiku pa laikam rodas īslaicīgi atmiņas zudumi, nevienu neizbrīna. Taču pēc vācu vēsturnieka Herberta Illiga domām, tāds atmiņas zudums cilvēces civilizācijas vēsturē ilga veselus trīs gadsimtus. Precīzāk, no mūsu ēras 614. līdz 911. gadam. Visas eksistējošās tā laika zināmās personas, Illigs uzskata, ir vienkārši izdomātas. Izrakumos atrastie priekšmeti ir viltoti vai atrasti citur un nāk no citiem laikiem. Bet atmiņas zudums saistās ar kļūdu, ko pieļāva 1582. gadā, kad notika pāreja no Jūlija un Gregora kalendāru

Ilumināti un jaunā pasaules kārtība.

Atšķirībā no kosmiskajiem rāpuļiem ilumināti vismaz ir saglabājuši savu cilvēcisko dabu. Taču arī šī slepenā biedrība, kas vēlas visus pasaules cilvēkus pakļaut vienai valdībai, nav mazāk sazvērnieciska. Ilumināts ir gandrīz katrs pazīstams baņķieris, politiķis vai rūpnieks. Ilumināti iespaido pasaules vēstures gaitu, skalo smadzenes un izplata cilvēku vidū panisku noskaņojumu. Mūsu haiteha laikā no viņu iespaida nevar noslēpties pat savā tualetē.

Princeses Diānas nāvi izplānoja britu karaliskā ģimene.

1997. gada autoavārija, kurā aizgāja bojā princese Diāna, piesaista visdīvaināko teoriju mīļotājus. Neskaitot pārliecību, ka avāriju inscenēja slepenais dienests MI6, tāpēc ka karaliene vairāk nespēja izturēt princeses romānu ar arābu Dodi al Faiedu, kas tuvojās kāzām, daži “speciālisti” uzskata, ka lēdija Dī inscenēja pati savu nāvi, lai tiktu vaļā no uzmācīgajiem reportieriem un sāktu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. [Tāda leģenda ir arī par Maiklu Džeksonu, iepriekš par Elvisu Presliju – t.p.] Žēl, ka šai versijai maz kas tic...

[Te es vēl varu pievienot vēl vienu sazvērestības teoriju, kas ir pietiekoši plaši izplatīta, lai netiktu pieminēta - t.p.]

Globālā sasilšana ir mīts.

Globālo sasilšanu ir izdomājušas attīstītās valstis, lai ar visa veida kvotām un bailēm no siltumnīcas efekta neļautu attīstīt savu rūpniecību trešās pasaules valstis: Ķīnu, Indiju, Krieviju, Irānu un citas valstis. Tā saglabājot savu galveno lomu pasaulē. Īstenībā, nekādas globālās sasilšanas nav, vai arī tai ir tīri dabiski iemesli, kuriem nav nekāda sakara ar rūpniecības, lauksaimniecības un citādas cilvēces darbības sekām. Sevišķi te protesti ir vērsti pret Alu Goru, kura slavenā dokumentālā filma par globālo sasilšanu daudzus spieda padomāt. Tomēr, vieglāk jau pieņemt domu, ka totālais dabas piesārņojums un atjaunojamo un neatjaunojamo dabas bagātību izsaimniekošana nekādas sekas nerada.