Jans Flemings. Brīnumu auto "Apči-Apči-Bum-bum"

Iepazīstināšana ar autora grāmatu un ieskats paša autora biogrāfijā

Atvaļinātais komandieris un pārsteidzošais izgudrotājs Karaktakus Potss kopā ar savu neparasto ģimeni visu mūžu sapņoja par automašīnu. Viņi savu izvēli veica uz vienīgo pasaulē veco sacīkšu auto "Paragon Panther". Tikai trīs mēnešu laikā viņi zaļo drupu kaudzi pārvērta par automašīnu, kas spēj braukt, lidot, peldēt un kurai ir savs košs raksturs!

Ar šo automašīnu pat pirmais ģimenes brauciens uz jūru pārvēršas par aizraujošu Džeimsa Bonda filmu ar nolaupīšanu un briesmām! Kā nepadoties azartiskam garam, ja jums ir burvju automašīna "Chitty-Chitty-Bang-Bang", kas tver noziedzniekus un var cīnīties pret visu noziedzīgo bandu?

https://www.clever-media.ru/books/volshebnyy-avtomobil-chikh-chikh-bum-bum/

Jans Flemings savam dēlam uzrakstīja spiegu romānu "Burvju auto Apčī-apčī-bum-bum" un piepildīja to ar daudzām atsaucēm uz pasaulslaveno seriālu par Aģentu 007. Visiem Džeimsa Bonda faniem - jāizlasa! Atvaļinātais komandieris un pārsteidzošais izgudrotājs Karaktakus Potss kopā ar savu neparasto ģimeni visu mūžu sapņoja par automašīnu. Viņi pārtrauca izvēli uz vienīgās vecās sacīkšu "Paragon Panther" pasaulē. Tikai trīs mēnešu laikā viņi zaļo drupu kaudzi pārvērta par automašīnu, kas spēj braukt, lidot, peldēt un kurai ir savs košs raksturs! Ar šo automašīnu pat pirmais ģimenes brauciens uz jūru pārvēršas par aizraujošu Džeimsa Bonda filmu ar nolaupīšanu un briesmām! Kā nepadoties azartiskam garam, ja jums ir burvju automašīna "Chitty-Chitty-Bang-Bang", kas notver noziedzniekus un var cīnīties pret visu noziedzīgo bandu?

https://www.ozon.ru/product/volshebnyy-avtomobil-chih-chih-bum-bum-191351701/#section-description--offset-80

Jans Flemings.

Jans Lankasters Flemings (angļu: Ian Lancaster Fleming; dzimis 1908. gada 28. maijā Londonā - 1964. gada 12. augustā Kenterberijā) - britu žurnālists, Jūras spēku izlūkošanas virsnieks un rakstnieks; romānu autors par super-spiegu Džeimsu Bondu.

Flemings nāca no turīgas ģimenes, kas saistīta ar tirdzniecības banku Robert Fleming & Co. viņa tēvs bija Henlijas parlamenta deputāts no 1910. gada līdz nāvei rietumu frontē 1917. gadā. Jans studēja Itonā, Sandhērstā un kādu laiku Minhenes un Ženēvas universitātēs. Pirms darba uzsākšanas Flemings mainīja vairākus darbus.

Kalpojot Lielbritānijas Jūras spēku izlūkošanas direktorātā Otrā pasaules kara laikā, Flemings bija iesaistīts operācijas GoldenEye plānošanā, kā arī divu izlūkošanas vienību - 30 uzbrukuma vienības un T-Force operāciju vienības - izveidošanā un turpmākajā uzraudzībā. Pēc tam viņa dienests izlūkošanas jomā, kā arī darbs žurnālista darbā ļāva Flemingam piepildīt Džeimsa Bonda romānus ar īpašu detalizāciju un dziļumu.

Pirmo Džeimsa Bonda romānu “Casino Royale” Flemings sarakstīja 1952. gadā. Romāns izrādījās ļoti veiksmīgs, un izdevējam nācās izdot trīs izdevumus, lai tiktu galā ar pieprasījumu. Laikā no 1953. līdz 1966. gadam tika publicēti vienpadsmit Bonda romāni un divi īsi stāsti. Romānu sižets tika veidots ap Džeimsu Bondu, Lielbritānijas slepenās izlūkošanas dienesta virsnieku, ko parasti sauc par MI6. Bonds ir pazīstams ar koda numuru 007 un bija Karaliskās Jūras spēku rezerves komandieris. Bonda grāmatas ir visu laiku labāko grāmatu vidū; visā pasaulē pārdoto eksemplāru skaits ir vienāds ar 100 miljoniem. Flemings ir arī grāmatas bērniem “Chitty-Chitty-Bang-Bang” un divu dokumentālo filmu autors. 2008. gadā Flemings ierindojās 14. vietā laikraksta The Times sarakstā “Piecdesmit lielāko britu rakstnieku sarakstā kopš 1945. gada”.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B3,_%D0%AF%D0%BD

Mājas lapa.

http://www.ianfleming.com/

Par bērnu grāmatu. Un tās turpinājumiem, ko sarakstījis Frank Cottrell Boyce.

http://www.ianfleming.com/chitty-chitty-bang-bang/

Turpinātājs.

Frenks Kotrels Boiss, septiņu bērnu tēvs, ir atzīts britu scenārists, kura filmu kredītreitingu vidū ir “Welcome to Sarajevo”, “Hilary and Jackie” un “24 Hour Party People”. Viņš dzīvo Mersisaidā kopā ar savu ģimeni. Pirmā Frenka grāmata “Millions” ieguva CILIP Carnegie Medal 2004 un tika iekļauta vairāku balvu sarakstā, ieskaitot Guardian Children's Fiction Award 2004. “Miljoniem” tika izveidota arī filma, kuras režisors bija Denijs Boils, un 2005. gada septembrī tā tika izvēlēta par Liverpūles lasāmgrāmatu. “Framed”, tika publicēta 2005. gada septembrī…

https://www.panmacmillan.com.au/author/frank-cottrell-boyce/