Izvirtušā spēka veidošana. Dokyuu Hentai HxEros

Par spīti nosaukumam, tā ir tikai viegla erotika un nav hentai. Tomēr R+. Arī SUPER HXEROS. Režisors Dzimbo Masato. 2020. gada anime.

Anime sērija "Izvirtušā spēka veidošana" ir tāda paša nosaukuma mangas adaptācija no mangu mākslinieka Kitada Ryoma, kurš nāca klajā ar šo izklaidējošo, fantastisko un erotisko stāstu un pats to ilustrēja. Grafiski literārajam pirmavotam jau ir deviņi sējumi, un stāstu izdošana turpinās, jo lasītāji tos ļoti mīl. Manga kopš 2017. gada ir publicēta žurnālā Jump SQ, un to ražo izdevniecība Shueisha. Un 2019. gada novembrī projekta veidotāji paziņoja, ka tika nolemts piešķirt varoņiem ekrāna dzīvi.

Atkal cilvēku civilizācijai draud izzušana. Kas tik nebija jāpārdzīvo mūsu civilizācijai... Un draudi, ka uz zemes nokritīs milzīgs asteroīds, un drausmīgu vīrusu epidēmija, un karojošu citplanētiešu invāzija ... bet šoreiz viss ir vēl sarežģītāk un mulsinošāk.

Planētai uzbruka daži monstri, kas pārtiek no cilvēku emocijām. No pirmā acu uzmetiena viss nav tik biedējoši, jo tie nenogalina... Tomēr drīz izrādās, ka emocijām ir ļoti liela nozīme cilvēka dzīvē. Galu galā bez emocijām seksuāla piesaiste nerodas. Tāpēc reproducēšana nav iespējama. Un monstri, kā izrādījās, bija labi pārzina šo jautājumu un izmantoja ļoti efektīvu taktiku cīņā pret nevajadzīgu sāncensību ...

Un jau šķita, ka no šīm negausīgajām radībām nebija iespējams izvairīties, kad parādījās puisis ar pārsteidzošu spēju, kas ļoti efektīvi atvaira iekarotāju agresīvos uzbrukumus. Šī viņa īpašība tika nosaukts par HxEROS. Bet tā ir nepārtraukti jābaro un jāuzkrāj.

Tātad, iepazīstieties ar vidusskolas skolnieku Angou Ratto. Lai uzturētu savu stratēģisko spēju labā formā, viņam jāievēro vairāki priekšnoteikumi un procedūras. Un varonis ir gatavs darīt visu, lai izveidotu sava spēka lādiņu, kas nepieciešams cīņām ar monstriem. Galu galā tas ir vienīgais veids, kā viņš var glābt cilvēci no pilnīgas izmiršanas. Un, kā jūs, iespējams, nojautāt, tas ir saistīts ar erotiskām aktivitātēm.

https://kinotochka.co/15161-formirovanie-izvraschennoy-sily-1-sezon-2020.html

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/40623/Dokyuu_Hentai_HxEros

Vikipēdija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Super_HxEros

Kinolapa.

https://www.imdb.com/title/tt12448470/

Vikilapa.

https://hxeros.fandom.com/wiki/HxEros_Wiki