Isuna Hasekura. Vilcene un garšvielas

Isuna Hasekura (支倉 凍砂, Hasekura Isuna, dzimis 1982. gada 27. decembrī) ir japāņu autors. 2005. gadā Hasekura ar debijas romānu "Vilcene un garšviela" ieguva Sudraba balvu divpadsmitajā Dengeki romānu balvas izcīņā. Pirmais sējums tika izdots nākamajā gadā.

Spice un Wolf sērija

Vieglo romānu sērija ar 22 sējumiem, ko saraksttījis Isuna Hasekura, tā ir viņa līdz šim ietekmīgākais darbs, un tas ir radījis daudzus pielāgojumus un papildinājumus, tostarp anime, mangas un videospēles. 2016. gadā sāka izdot sēriju par vieglajiem romāniem ar nosaukumu "Vilcene un pergaments".

"Vilcene un garšviela" (狼と香辛料, Ōkami to Kōshinryō) ir japāņu vieglo romānu sērija, kuru sarakstījis Isuna Hasekura ar Jū Ayakura ilustrācijām. Kopš 2006. gada februāra ASCII Media Works ir publicējis 22 romānus ar Dengeki Bunko nospiedumu. ASCII Media Works ziņoja, ka 2008. gada oktobrī Japānā ir pārdoti vairāk nekā 2,2 miljoni pirmo deviņu romānu kopiju. Mainichi Shimbun sēriju nodēvējis par "unikālo fantāziju", jo sižets koncentrējas uz ekonomiku, tirdzniecību un tirgošanos, nevis uz tipiskām fantāzijas pamatelementiem, piemēram, zobeniem un maģiju. Yen Press licencēja vieglos romānus un izdod tos angļu valodā Ziemeļamerikā. Kopš 2016. gada septembra uzņēmums ASCII Media Works ir izdevis piecus sējumus no vieglo romānu sērijas ar nosaukumu "Vilcene un pergaments".

Keito Koume ilustrētā manga adaptācija tika sākta 2007. gada novembra ASCII Media Works seinen manga žurnāla "Dengeki Maoh" sērijā. Mangu licencēja Yen Press, kas ir sākusi izdot sējumus angļu valodā. 12 sēriju anime adaptācija tika rādīta no 2008. gada janvāra līdz martam, kā arī viena oriģinālās video animācijas (OVA) sērija, kas tika izlaista 2008. gada maijā. Otrais OVA tika izlaists 2009. gada aprīlī kā priekšvēsture otrajai anime sezonai "Spice and Wolf II", kurā no 2009. gada jūlija līdz septembrim tika rādītas 12 sērijas. Abas anime sezonas angļu valodā izlaida Kadokawa Pictures USA un Funimation. ASCII Media Works 2008. gada jūnijā un 2009. gada septembrī izlaida divus vizuālus romānus, kuru pamatā ir Nintendo DS sērija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Spice_and_Wolf

Seriāls Meitene-miljardiere

Manga par vientuļu meiteni, kas ir veiksmīga dienas tirgotāja, un vidusmēra koledžas studentu, kuru viņa pieņem darbā, lai apmācītu viņu, bet ne tikai. Manga ir pabeigta ar 3 sējumiem.

World End Economica sērija

Spicy Tails izstrādāta trīsdaļīga vizuālo romānu sērija, kuras scenārija autors Isuna Hasekura. Sižets risinās tālā nākotnē uz Mēness, 16 gadus pēc tam, kad cilvēki ir sākuši to kolonizēt. Tas sākas ar jauna vīrieša neiespējamo sapni nostāties tur, kur neviens nebija stāvējis. Un, lai to izdarītu, viņam ir nepieciešams liels kapitāla apjoms, ko var iegūt tikai ar riskantiem līdzekļiem, izmantojot akciju tirgus.

Visas trīs sērijas ir lokalizētas angļu valodā un pieejamas, izmantojot Steam. Veiksmīga Kickstarter kampaņa nodrošināja, ka sērija būs pieejama angļu valodā kopā ar HD grafikas jauninājumu.

Magudala de Nemure sērija

Tā ir pasaule, kurā kārtību uztur trīs lielas frakcijas, Baznīca, kurai ir vislielākā autoritāte, Klausa ordenis, kam ir Baznīcai līdzvērtīga ietekme, milzīgi līdzekļi un militārs spēks, un visbeidzot Tirdzniecības ģilde, tirgotāju apvienība. gan amatniekiem.

Alķīmiķis Kuslers, kurš tika sagūstīts un ieslodzīts, jo izdarīja noziegumu, mēģinot sadedzināt svētā kaulus, pārdeva savas prasmes un talantus Klausa ordenim. Kopā ar vecu draugu Vellendu viņi tika nosūtīti uz Grūbeti pilsētu, kas atradās tuvu frontes līnijām.

Un tad darbnīcā Grūbeti, kurā bija moderns aprīkojums, jo viņš atradās tuvu frontes līnijām, Kuslers satika mūķeni Fenesisu, kura bija sevi pieteikusi kā Monitore.

Projekts LUX

Spicy Tails izstrādāta VR spēle, kuras sadaļā “Projekts/scenārijs” ir norādīts Isuna Hasekura.

https://en.wikipedia.org/wiki/Isuna_Hasekura