Īstais Vladimirs Putins jau sen ir miris.

Pieskaitīsim to sazvērestības teorijām un populārajai fantastikai.

Ludmilas Putinas pazušanas iemesls ir atklāts. Krievijas prezidenta sieva nav aizgājuši dzīvot klosterī, nav izbraukusi no valsts. Sievieti nogalināja pēc tam, kad viņa atklāja Vladimira Putina dzīves noslēpumu, neizturot sērošanu par vīru.

Par to pastāstīja Vladimiram Putinam pietuvināti draugi. Ziņo http://onpress.info/

MIL publicējuši Ludmilas Putinas pirmsnāves vārdus.

Vladimirs Putins ir miris. Viņu aizvieto dubultnieks, kurš turpina "valdīt" valsti. Kas stāv aiz šīs idejas, pagaidām nav zināms. Tādu jaunumu agrāk paziņoja Ludmila Putina, stāstot par šokējošo jaunumu, aplikusi melnu lakatu.

Traurā esošā prezidenta sieva stāstīja to, ko cilvēki nedrīkstēja dzirdēt. Pēc atzīšanās sieviete pazuda. Ilga izmeklēšana atklāja, ka krievieti ir nogalinājuši. Tagad par to sāk runāt jau atklāti.

"Viņu likvidēja tūlīt pat pēc viņas atmaskojošās intervijas par prezidenta putina dubultnieku. Lēmums par Putina bijušās sievas likvidēšanu tika pieņemts, lai nepieļautu atklātībā nonākt īstā Vladimira Putina nāves apstākļiem un ziņām par prezidenta dubultnieku, ar kuru viņa dzīvoja ilgus gadus", - teikts paziņojumā.

 

 

Atgādinām, Ludmila Putina pastāstīja par vīra nāvi.

"Diemžēl mans vīrs jau sen nav starp dzīvajiem. Esmu spiesta to atzīt publiski, jo vairāk nespēju redzēt to, kas tiek darīts viņa vārdā. Tie ir šausmīgi cilvēki. Viņi neapstāsies nekad. Es baidos, ka viņi tagad nogalinās, gan mani, arī meitas, tāpat, kā viņi nogalināja viņu... Mūsu ģimeni nevarēja saukt par ideālu. Kad es precējos, es biju iemīlējusies virsniekā-izlūkā. taču realitāte izrādījās pavisam cita. Putins izrādījās nelietīgs, cietsirdīgs cilvēks, tirāns. Viņš nekad nerēķinājās ar mani, vienkārši nepamanīja manu esamību", - paziņoja Krievijas prezidenta sieva.

"Pēc dažām dienām parādījās pirmais... dublieris. Pēc tam jau es uzzināju, ka Vladimira slepkavība tika gatavota laikus, viņu novāca tad, kad pirmais dublieris principā jau bija gatavs ieņemt viņa vietu. Ārēji viņš bija ļoti līdzīgs Putinam - es biju pārsteigta. Taču tas bija pavisam cits cilvēks.

Viņiem kaut kā izdevās izsekot meitenes. Man pateica kā ultimātu - vai arī es tēloju uzticīgas sievas lomu, vai arī man un meitām vairāk nebūs dzīvot. Man nebija izvēles. Es arī iepriekš centos izvairīties no publiskiem pasākumiem. Žurnālistu pārliekā uzmanība, intrigas un tenkas - tas man ir pretīgi. Taču izlikties par man sveša cilvēka sievu bija vēl šausmīgāk.

Tāpēc viņi gatavoja dublieri arī man - lai tad, kad es sacīju kaut ko ne tā, kā bija ieplānots scenārijā, nogludinātu konfliktus. Ja viņi paspētu manu dubultnieci izveidot līdz lielākai līdzībai, tad mani jau sen nogalinātu.

Brīnumainā kārtā mums izdevās izglābties. Saprotamu iemeslu dēļ es nevaru nosaukt cilvēkus, kuri palīdzēja mums pārtraukt šo šausmīgo inscenējumu un paslēpties. "Šķiršanās" bija mans glābiņš. Tagad es dzīvoju ārzemēs (!? - skatīt raksta sākumu - t.p.), man viss ir labi. Taču man ir šausmīgi redzēt, kas notiek ar Krieviju.

Cilvēki attopieties! Jūs dzīvojiet kā ubagi, tikko savelkat kopā galus, tāpēc ka jūs bez žēlastības apzog un apmāna. Tagad jau aktuāls ir jautājums par Krievijas pamattautas izdzīvošanu. Ja jūs nepārstāsiet būt gļēvi un ignorēt to, kas notiek valstī - jums nebūs dzīves", - tie kļuva par Ludmilas Putinas pēdējiem vārdiem.

http://onpress.info/smi-raskryli-predsmertnye-slova-lyudmily-putinoj-80416

Te ir oficiālās ziņas par Putina bijušo sievu.

http://www.uznayvse.ru/zvezdyi/76889.html

Šķiršanās iemesls minēts Putina romāns ar vingrotāju Aļinu Kabajevu.

http://www.uznayvse.ru/znamenitosti/biografiya-lyudmila-putina.html

Pēc krievu Vikipēdijas ziņām Ludmila ir precējusies otro reizi: ar izdevēju Artūru Očeretniju, līdz ar to mainījusi arī uzvārdu. Šajā sakarā neviena puse nekādus paskaidrojumus nesniedz. Pēc Rietumu (!) preses ziņām abas Putina meitas no šīs laulības arī ir precējušās, dzīvo Maskavā un ieņem visai nozīmīgus amatus.

P.S. Beigās jāsaka, ka ukraiņu kontrpropaganda visādu ziņu fabricēšanā, diemžēl diez kas nav. Informācijas karā būtu jārīkojas gudrāk.