Ints Birzkops. Stāsts par Citas Pasaules ZILOŅIEM.

Ints Birzkops dzimis 07.02.1962. nodarbojās ar komercdarbību Latvijas Republikas teritorijā.

Atbilstoši SIA Lursoft, preses un interneta resursu datiem, Ints Birzkops bija saistīts ar šādām organizācijām:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LIETUS CEĻŠ"

Organizācijas pamatdarbība bija Mākslas palīgdarbības

"Driksnis"

Ints Birzkops nomira 53 gadu vecumā, 2016. gadā.

https://timenote.info/lv/Ints-Birzkops

Spīganu nepārliecina.

http://spigana.spektore.lv/2015/08/28/stasts-par-citas-pasaules-ziloniem-ints-birzkopis/

Par grāmatu.

Bērnus aizraus un iepriecinās fantāziju un brīnumainu tēlu pasaule, kas paveras brīdī, kad četrgadīgā Marta drēbju SKAPĪ atrod eju uz ZILOŅU pasauli. Šajā neparastajā pasaulē dzīvo ZILOŅI, kas spēj domās sarunāties ar cilvēkiem. Marta, viņas māsas un brālītis sadraudzējas ar šiem ZILOŅIEM, un aizsākas interesantu notikumu virkne.

Savukārt vecāki novērtēs darbā ik pa brīdim sastopamās Piezīmes pieaugušajiem. Tie ir savdabīgi pieturas punkti, kas mudina pārdomāt dažādas sakarības un interesantus faktus par cilvēku attiecībām, zinātni, veselīgu dzīvesveidu un citām jomām. Noticiet brīnumiem, ļaujieties iztēlei un saredziet, cik pasaule (gan Šī, gan Citas) ir krāšņa, interesanta un vēl arvien, arvien izzināma!

Dainas Šmitiņas zīmējumi.

https://www.janisroze.lv/en/gramatas/berniem-un-jaunatnei/dailliteratura-berniem-un-jaunatnei/gramatas-jaunaka-skolas-vecuma-berniem/stasts-par-citas-pasaules-ziloniem.html

Nekur neatradu pārliecinošas ziņas, ka tenors un mākslinieks Ints Birzkops ir minētās grāmatas autors, taču divu Intu Birzkopu eksistence liekas vēl neticamāka.