Iepazīstieties ar jaunajiem Logitech Master sērijas produktiem ar Smart Actions lietotnē Logi Options+

1. Jūn, 2023

Logitech International paziņojis par MX Keys S Combo, MX Keys S un MX Anywhere 3S – jaunākajiem augstākās klases Master sērijas papildinājumiem, kas paredzēti pieredzējušiem lietotājiem, piemēram, programmatūras izstrādātājiem un radošiem profesionāļiem. Izmantojot jauno Logi Options+ funkciju Smart Actions, šie jaunie produkti – MX Keys S Combo, uzlabotā MX Keys S tastatūra un MX Anywhere 3S pele – ļauj vieglāk sasniegt “plūsmas stāvokli” – laika periodu, kad jūtaties visproduktīvāk

“MX lietotāju mērķis ir sasniegt plūsmas stāvokli, kurā viņi pilnībā iegrimst radošajā procesā, atrodot līdzsvaru starp veicamā uzdevuma izaicinājumu un savām individuālajām prasmēm,” sacīja Anatolijs Poļankers, Logitech MX biznesa galvenais vadītājs. “Mūsu jaunie Master sērijas produkti ar Smart Actions funkcijām Options + ir paredzēti ikvienam, kurš meklē precizitāti, ātrumu un komfortu, lai sasniegtu optimālu veiktspēju un labsajūtu.”

Smart Actions

Smart Actions lietotnē Logi Options+ App sniedz iespēju izlaist atkārtotas darbības, automatizējot vairākus uzdevumus ar vienu taustiņa spiedienu, lai jūs varētu racionalizēt savu darbplūsmu, izmantojot makrouzdevumus. Ir iekļautas iepriekš definētas pielāgojamas viedās darbības, kas palīdz automatizēt parastos uzdevumus, lai jūs paveiktu vairāk.

MX Keys S Combo

MX Keys S Combo ietver jauno MX Keys S tastatūru, fanu iecienīto MX Master 3S peli un ērto MX plaukstu balstu. Šis duets kopā nodrošina ātrāku un precīzāku darbu un ir ideāli piemērots kvalificētiem profesionāļiem, kuri koncentrējas uz augsta līmeņa radošumu un maksimālu rezultātu. Tastatūras inteliģentais apgaismojums un pielāgojamie taustiņi papildina peles klusos klikšķus, ātru un precīzu ritināšanu un 8K DPI sensoru, kas darbojas uz visām virsmām, pat stikla.

MX Keys S

MX Keys S Advanced Wireless Illuminated tastatūra nodrošina izcilu Logitech zema profila rakstīšanas pieredzi, un tās taustiņi ir veidoti atbilstoši pirkstu galiem, tāpēc tastatūra nodrošina ātru, vienmērīgu un perfektu rakstīšanu apvienojumā ar ērtu dizainu. Ar viedo apgaismojumu aprīkotais aizmugurējais apgaismojums atpazīst, kad tuvojas rokas, lai izgaismotu tastatūru, un automātiski pielāgojas atkarībā no telpas apgaismojuma apstākļiem, kurus tagad var personalizēt lietotnē Logi Options+. MX Keys S ir pieejama grafīta un bāli pelēkā krāsā, un tai ir uzlabots tastatūras izkārtojums ar trim jauniem taustiņiem, kas nodrošina maksimālu produktivitāti un sadarbību: teksta atveide no runas, mikrofona izslēgšana/izslēgšana un emocijikonas.

MX Anywhere 3S

Izbaudiet MagSpeed elektromagnētiskās ritināšanas ātrumu, precizitāti un klusumu Logitech vismodernākajā bezvadu kompaktajā datorpelē, kas ir ideāli piemērota pieredzējušiem lietotājiem, kuri meklē veiktspēju, pārnēsājamību un komfortu jebkurā vietā. Izbaudiet Quiet Click tehnoloģiju, kas padara klikšķināšanu klusāku nekā iepriekšējā modelī (MX Anywhere 3). MX Anywhere 3S ir aprīkota ar 8000 DPI optisko sensoru, kas ļauj strādāt uz praktiski jebkuras virsmas, tostarp stikla, pārvietojot peli dažādās darba vietās mājās un birojā.

https://notepad.lv/iepazistieties-ar-jaunajiem-logitech-master-serijas-produktiem-ar-smart-actions-lietotne-logi-options/