Huawei nova sērijas viedtālruņiem pievienojas jaunākais budžeta klases modelis nova 9 SE

7. Apr, 2022

Huawei nova sērijas viedtālruņu pulkam pievienojas jaunākais budžeta klases modelis nova 9 SE. Jaunais viedtālrunis ir saglabājis nova sērijas tipiskākās īpašības – augstas izšķirtspējas kamera, jaudīga veiktspēja un pievilcīgs dizains, nodrošinot mūsdienu sociālo tīklu pārzinošo paaudzi ar nebeidzamām izklaides iespējām uz katra soļa.

Estētisks un uzmanību piesaistošs dizains

Jaunais nova 9 SE ir aprīkots ar pilna skata ekrānu un īpaši šauru ekrāna rāmi – tikai 1,05 mm, kas  lieliski papildina viedtālruņa 7,94 mm plāno korpusu. Pārliecinošā izmēra ekrāns kombinācijā ar ierīces plāno rāmi nodrošina teju 95% ekrāna un korpusu attiecību. 6,78 collu lielais, augstas izšķirtspējas ekrāns atbalsta arī P3 krāsu gammu, nodrošinot daudzpusīgu krāsu atainojumu, kā fotogrāfijās, tā video spēlēs. Turklāt 90 Hz ekrāna atjaunināšanās ātrums un 270 Hz ekrāna sensora darbības ātrums padara ekrāna darbību vienmērīgāku un baudāmāku.

Ņemot vērā nova sērijas lietotāju estētiskās vēlmes, jaunais viedtālrunis ir pieejams trīs krāsās: kristālu zilā, pērļu baltā un pusnakts melnā. Turklāt kristālu zilās krāsas modeļa aizmugurējām korpusam ir izmantota īpaša divkāršās nanotekstūras apstrādes tehnoloģija, kas, gaismai atstarojot, rada zaigojošu mirdzuma efektu. 

Visaptveroša kamera

Viedtālrunis nova 9 SE ir aprīkots ar 108 MP mākslīgā intelekta četru objektīvu kameru sistēmu, kas ietver 108 MP galveno objektīvu, 8 MP īpašo platleņķa objektīvu, 2 MP bokē (Bokeh) objektīvu un 2 MP makro objektīvu. 108 MP augstās izšķirtspējas galvenais objektīvs (f/1,9 apertūra) neierobežo viedtālruņa lietotāja radošumu, ļaujot vaļu katras detaļas iemūžināšanai. Fotografējot ainavas vai urbānās vides arhitektūru, platleņķa objektīvs nodrošina 112 grādu redzamības lauku, kas ļauj iemūžināt visu vienā kadrā. Toties makro objektīvs ļauj iemūžināt katru detaļu tuvplānā, kamēr dziļuma objektīvs ar lielās diafragmas efektu padara fotogrāfiju daudzslāņaināku.

Viedtālrunis atbalsta nepārtrauktu video ierakstīšanu gan no priekšējās, gan no aizmugurējās kameras, kas ļauj lietotājiem netraucēti filmēt no dažādām perspektīvām un saglabāt uzņemto materiālu kā vienu failu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir īss video priekš TikTok vai vloga formāts YouTube, jaunais viedtālrunis atvieglo video veidošanas procesu, atbrīvojot no sarežģītas pēcapstrādes. 

Nenogurdinoša veiktspēja

Viedtālruņu lietotāju vidū arvien pieprasītāka kļūst ātrā uzlāde. Pateicoties 66 W Huawei SuperCharge, jauno viedtālruni var uzlādēt līdz 60% tikai 15 minūtēs un pilnībā uzlādēt 38 minūtēs. Izmantojot Huawei patentētās tehnoloģijas priekšrocības, ierīces akumulatoram ir par 10% lielāka ietilpība, kā arī par 5% ilgāks darbības laiks salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudžu tehnoloģiju risinājumiem. 

Jaunajam nova 9 SE piemīt jaudīga veiktspēja, kas papildina tā plāno un vieglo dizainu. Lai nodrošinātu optimālu dzesēšanu, jaunais viedtālrunis ir aprīkots ar augstas siltuma vadītspējas grafēnu. Salīdzinot ar parasto tāda paša biezuma grafēnu, šis palielina dzesēšanas jaudu pat par 30%. Viedtālruņa korpuss ātri identificē “karstās” zonas, nodrošinot efektīvāku dzesēšanu un netraucētu satura baudīšanu. 

Latvijā nova 9 SE viedtālrunis būs pieejams pārdošanā no 11. aprīļa par sākotnēji ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 349 eiro, dāvanā saņemot Huawei Freebuds 4i bezvadu austiņas.

https://notepad.lv/huawei-nova-serijas-viedtalruniem-pievienojas-jaunakais-budzeta-klases-modelis-nova-9-se/