Huawei Cloud ļauj operatoriem atklāt savienojamības priekšrocības

jūlijs 22, 2022

Win-Win·Huawei inovāciju nedēļas ietvaros Huawei Carrier BG mārketinga un risinājumu pārdošanas nodaļas prezidents Songs (Song) Carrier Cloud Transformation Summit sanāksmē šodien apsprieda uzņēmuma jaunākos plānus operatoru mākoņdatošanas transformācijā. Viņš paskaidroja, ka Huawei ir ieinteresēts atbalstīt šo transformāciju, palīdzot palielināt tīkla vērtību, paātrināt pakalpojumu inovācijas un optimizēt telekomunikāciju darbības, lai atklātu savienojamības priekšrocības.

Mākonis kļūst par būtisku industriālās digitālās transformācijas sastāvdaļu un tagad tiek uzskatīts par galveno ekonomisko faktoru, pārveidojot atsevišķu nozaru ekonomisko struktūru un tirgus apstākļus.

Telekomunikāciju nozare jau ir nonākusi izšķirošā mākoņdatošanas pārveides posmā, kā rezultātā ir radušās daudzas jaunas iespējas un izaicinājumi. Paredzams, ka līdz 2023. gada beigām 15% operatoru izstrādās un pilnībā ieviesīs visaptverošu mākoņdatošanas stratēģiju, radot simtiem miljardu dolāru vērtu telekomunikāciju mākoņu tirgu. Lai atbalstītu šo paplašināšanos un izmantotu jauno tirgu priekšrocības, ko šīs tehnoloģijas rada, operatoriem par prioritāti ir jānosaka efektīvākas un elastīgākas IKT infrastruktūras izveide.

Huawei uzskata, ka operatoru mākoņdatošanas pārveidošanas pamatā jābūt komunikāciju tehnoloģijām (CT), kā arī operatoriem ir jāizmanto īpašās telekomunikāciju nozares un mākoņu pārveidošanas priekšrocības, lai palielinātu savu tīklu un pakalpojumu vērtību.

Viņš uzsvēra, ka ir trīs jomas, kurām operatoriem jāpievērš uzmanība, lai izmantotu piedāvātās iespējas:

Pirmkārt, tīkla vērtības ziņā operatoriem ir jāpaplašina tīkla robežas ar mākoni un jāuzlabo tīkla vērtība B2B tirgū, lai nodrošinātu, ka šie sasniegumi sniedz labumu lielākam klientu skaitam. Tīkli ir operatoru pamatlīdzekļi, un operatori var izmantot šo priekšrocību, lai sinerģiski veicinātu mākoņdatošanas pārveidi.

Ķīnā Huawei nodrošina tīkla un edge cloud iespējas, lai operatori varētu nodrošināt savu klientu uzņēmumiem risinājumus lielākai produktivitātei, paplašinot viņu mērķa tirgu par 25%.

Otrkārt, digitālās inovācijas ziņā operatoriem ir jāveido mākoņa platformas, lai ieviestu inovācijas digitālajos pakalpojumos un veicinātu jaunu pakalpojumu ātrāku izstrādi. Sadarbības mākoņa platformas, kas savieno telekomunikāciju pakalpojumus un digitālos pakalpojumus, vēl vairāk paātrinās jauninājumu ieviešanu un uzlabos klientu piesaistīšanas iespējas.

Eiropā Huawei jau ir palīdzējis operatoriem pārvietot izstrādes vides, testēšanas vides un simtiem pakalpojumu uz Huawei Cloud platformu. Izmantojot elastīgu izstrādes platformu un telekomunikāciju PaaS iespējas, daži operatori ir par 75% samazinājuši laiku līdz jaunu pakalpojumu nonākšanai tirgū.

Treškārt, telekomunikāciju darbības ziņā operatoriem ir jāizmanto iepriekš integrēti mākoņa risinājumi, kas īpaši izstrādāti telekomunikāciju nozarei, lai atbalstītu viņu primārās uzņēmējdarbības ilgtspējīgu izaugsmi. Telekomunikāciju mākoņa transformācijai ir nepieciešamas mākoņu platformas ar dalīto arhitektūru, kas spēj izpildīt adaptīvo telekomunikāciju pakalpojumu arhitektūru datu drošības un pārvaldības prasības. Ir nepieciešams arī racionāls mākoņa transformācijas grafiks, lai nodrošinātu pakalpojumu stabilu pārvietošanu uz mākoni.

Āzijā Huawei ir ieviesis koplietošanas mākoņus, lai apstrādātu dažādu operatoru pakalpojumu un funkciju klāstu, un izmantojis Huawei izplatīto datu ezeru, lai veiktu korelētu datu analīzi dažādiem pakalpojumiem, uzlabojot 5G pakotnes mārketinga panākumu līmeni par 180%.

Pengs (Peng) noslēdza savu uzrunu, norādot, ka, lai gūtu panākumus mākoņa pārveidošanā un klientiem sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus, ir svarīgi, lai operatori izveidotu stratēģiskas partnerattiecības ar tiem, kuri padziļināti izprot telekomunikāciju nozari un zina, kā izmantot telekomunikāciju stiprās puses. Līdz 2021. gada beigām Huawei mākoņpakalpojumu jomā bija plaši sadarbojies ar vairāk nekā 120 operatoriem visā pasaulē. Huawei ir apņēmies turpināt investēt IKT un izmantot savas lokalizētās pakalpojumu iespējas visā pasaulē, lai paātrinātu operatoru mākoņpakalpojumu pārveidošanu un atklātu savienojamības priekšrocības.

Win-Win·Huawei inovāciju nedēļa norisinās no 18. jūlija līdz 21. jūlijam Šeņžeņā (Shenzhen), Ķīnā. Kopā ar globālajiem operatoriem, nozares profesionāļiem un viedokļu līderiem mēs iedziļināmies tādās tēmās kā 5.5G, zaļā attīstība un digitālā transformācija, lai vizualizētu kopīgus panākumus digitālajā ekonomikā. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet: Winwin-innovation-week mājaslapu.

https://kripto.media/huawei-cloud-lauj-operatoriem-atklat-savienojamibas-prieksrocibas/