Hollija Reisa. Pusnakts dvīņi

Hollija tagad ir pilna laika rakstniece, bet viņa agrāk strādāja TV un filmu scenāriju izstrādē tādos uzņēmumos kā "Red Planet Pictures", "Aardman Animations" un "Working Title".

Viņa ir Fabera akadēmijas absolvente, un "Pusnakts dvīņi" ir debijas romāns un pirmais triloģijā. Hollija dzīvo Kembridžā kopā ar vīru un meitu. Brīvajā laikā viņai patīk cept, censties nenogalināt augus un uz īsu laiku doties uz tālu esošām vietām.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/1681954-holli-rejs

Pusnakts dvīņi

Piecpadsmit gadus vecā Ferna dzīvo Londonā, un viņai šī pilsēta nav labākā vieta. Viņa jūtas kā sveša pat savā ģimenē un ir pieradusi uzticēties tikai sev. Viņai ir dvīņu brālis - viņus saista ne tikai viņu pašu asinis, bet arī savstarpējs... naids. Tomēr pienāk diena, kad viss mainās: Ferna saskaras ar sen mirušās mātes pagātnes noslēpumu, un meitenes priekšā - Annuna, paveras brīnišķīga pasaule, kas dzimusi no sapņiem un ilgām - sena bruņinieku ordeņa aizsardzībā. Bet šī pasaule ir trausla, to apdraud vardarbīgi murgi, un bruņiniekiem kļūst grūtāk tos pārvarēt. Ferna uzzina, ka viņas brālim Olijam jāpiedalās ordenī, un viņa dara visu iespējamo, lai pierādītu, ka arī viņa ir tā cienīga. Ferna pamazām saprot, ka briesmas, kas slēpjas sapnī, ir viltīgākas un briesmīgākas nekā jebkurš murgs. Galu galā spēja ietekmēt kāda cilvēka sapņus nozīmē spēju kontrolēt citu cilvēku domas ...

https://www.livelib.ru/book/1005966139-polnochnye-bliznetsy-holli-rejs

Tviteris. Holly Race

https://twitter.com/ecarylloh

Mājaslapa.

https://www.hollyrace.com/