Hobits 2 + TV raidījums Kinomānija

3.decembra pusdienlaikā man piezvanīja raidījuma Kinomānija pārstāve un piedāvāja biedrības biedriem 5.decembra, ceturtdienas, rītā 9.00 noskatīties filmas Hobits otro daļu angļu valodā bez subtitriem. Atbilde un cilvēku skaits - vēlamais cipars pieci līdz seši - jādod steidzamības kārtībā. Man steidzamības kārtībā izdevās sarunāt sevi - Andru Gustavsoni, Kasparu Bērziņu, Kristapu Andrejsonu (ex. Resno). Kaspars vēl aši sarunāja savu draudzeni Gundegu Švarcbergu, Kristaps - UniCon galveno rīkotāju Sergeju Parvatkinu, kurš raidījuma titros parādīsies kā LFFB pārstāvis.

 

 

Tā nu mēs pieci bijām un noskatījāmies filmu jau pirms oficiālās pirmizrādes Latvijas kinoteātros. Tiesa, uz Kinomānijas jautājumiem atbildējām četratā - Gundegai bija jāsteidzas atpakaļ uz darbu. Interviju ar mums un mūsu viedokli par šo filmas daļu varēs noskatīties 11.decembra vakarā raidījumā Kinomānija. Tā ka sekojiet TV programmai.

Plašāk par pašu filmu un visu to, ko mēs sarunājām, neizteikšos - filmas kritiķi filmu "izķidās" labāk par mums, mūsu viedoklis ēterā izskanēs tad, kad daļa no šīs atskaites lasītājiem jau būs filmu redzējuši un varēs salīdzināt ar savējo.