Henrijs Vinklers, Lins Olivers. Atnācējs-superzvaigzne

Īss autoru kopgrāmatas apraksts un ieskats viņu biogrāfijās.

Nevienu nepārsteidz sešacis citplanētietis, kas staigā pa Holivudas studijas Universal pagalmu, jo visi tūristi domā, ka viņš ir daļa no izrādes.

Tā īstais citplanētietis Budijs iegūst lomu populārā TV šovā, kur spēlē (protams) citplanētieti.

Vienā mirklī Budijs kļūst par zvaigzni: viņš satiekas ar fanu pūļiem, brauc ar krāšņiem limuzīniem un pat parādās uz sarkanā paklāja.

Bet vai viņš spēs saglabāt savu slepeno identitāti, pastāvīgi atrodoties uzmanības centrā?

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/777898/

Par Citplanētieti-superzvaigzni.

https://www.publishersweekly.com/pw/by-topic/childrens/childrens-book-news/article/81287-henry-winkler-and-lin-oliver-introduce-an-alien.html

Par Oliveru.

Lins Olivers (Lin Oliver, dzimis 1947. gada 2. februārī Losandželosas štatā) ir amerikāņu rakstnieks un filmu producents.

Lins Olivers šobrīd (2013) ir SCBWI, Bērnu grāmatu rakstnieku un ilustratoru biedrības izpilddirektors.

Kopā ar līdzautoru Henriju Vinkleru viņa raksta New York Times pārdotāko grāmatu sēriju „Hank Zipzer: The World's Greatest Underachiever”, kas pārdota vairāk nekā trīs miljonos eksemplāru.

https://en.wikipedia.org/wiki/Lin_Oliver

Par Vinkleru.

Henrijs Vinklers (Henry Winkler, dzimis 1945. gada 30. oktobrī) ir aktieris, producents un režisors, un viņš runā publiski visā pasaulē. Turklāt viņam ir zvaigzne Holivudas bulvārī, Anglijas karaliene viņam pasniedza Britu impērijas ordeni, un jaku, kuru viņš valkāja, kā Fonz Smitsona muzejā Vašingtonā, DC. Bet, ja jūs viņam jautātu, ar ko viņš lepojas, viņš teiktu: "Rakstot Hank Zipzer grāmatas kopā ar manu partneri Linu Oliveru." Viņš dzīvo Losandželosā kopā ar sievu Steisiju. Viņiem ir trīs bērni vārdā Džeds, Zoē un Makss, kā arī divi suņi - Montija un Šarlote. Šarlote tik labi noķer bumbu, ka noteikti varētu spēlēt Ņujorkas Mets komandā.

https://www.penguin.com/static/pages/youngreaders/children/features/hank_zipzer/