Helovīna šausmu parks Bauskas pilskalnā atvērts

20.10.2022

Bauskas pilskalns no otrdienas, 18. oktobra, līdz 5. novembrim pārtapis par īstenu šausmu parku, kurā izstādīti vairāk nekā 500 Holivudas šausmu filmu cienīgi apskates objekti.

Kā “Bauskas Dzīve” jau vēstījusi, pasākuma norises laikā Bauskas pilskalna parks apmeklētājiem būs atvērts no plkst. 15 līdz 22 vakarā. 29. oktobrī parka teritorijā papildus ekspozīcijām un aktivitātēm norisināsies arī uguns šovs «Fēnikss», kurā piedalīsies 20 faķīri, apvienojoties nakts, uguns un mūzikas uzvedumā. Sarīkojuma noslēguma dienā uz pilskalna skatuves kāps grupa «Dzelzs vilks», kas parūpēsies par muzikālu un skaļu Helovīna pasākuma nobeigumu.

Bauskas kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš informēja, ka Bauskas pilskalna parku iedzīvotājiem nebūs liegts apmeklēt laikā, kad tur būs izvietots “Šausmu parks”. Būs zonas, kas nebūs brīvi pieejamas (vairāk aiz estrādes), bet apkārt staigāt un līdz Ķirbaksalai vietējie iedzīvotāji un pilsētas viesi tikt varēs. Savukārt laikā, kad notiks organizētais koncerts un uguns šovs, parks bez ieejas biļetes apmeklētājiem būs slēgts.

Šajā reizē “Bauskas Dzīve” Ivara Bogdanova fotoattēlos piedāvā ieskatu “Šausmu parka” iekārtojumā dienasgaismā.

https://bauskasdzive.lv/foto-helovina-sausmu-parks-bauskas-pilskalna-atverts/