Harmonija. Harmony

Anime filma. 2015. gads, režisors Takaši Nakamura. Kopā ar Maiklu Ariasu.

Pašnāvību sērija pārņem nākotnes pasauli. Daudzi gadījumi ir ne tikai cietsirdīgi, bet gandrīz neiespējami: ķermenī implantētie implanti brīdina par briesmām, un nav acīmredzama iemesla, kāpēc cilvēki varētu izdarīt pašnāvību.

Viens no izmeklētājiem, kas atbild par šo lietu, ir Toana Kīra. Izmeklēšana noved viņu pie skolas draudzenes Miahas, bet viņa izdarīja pašnāvību pirms 13 gadiem. Vai viņa tiešām ir mirusi un kādu jaunu pasauli var uzbūvēt no nāves un haosa, un varonei tas ir jānoskaidro.

https://yummyanime.club/catalog/item/garmoniya

Filma, Vikipedija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Harmony_(2015_film)

Maikls Ariass (dzimis 1968.) Ir amerikāņu izcelsmes filmu veidotājs, kas galvenokārt darbojas Japānā.

Lai arī Ariass ir daudzveidīgi strādājis kā vizuālo efektu mākslinieks, animācijas programmatūras izstrādātājs un producents, viņš ir vislabāk pazīstams ar savu debiju režijā, anime funkciju Tekkonkinkreet, kas viņu izveidoja kā galveno nozīmīgas anime filmas pirmo režisoru, kas nav japāņu režisors.

https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Arias

Takashi Nakamura (中 村 た か し (agrāk な か む ら た か し), dzimis 1955. gada 12. septembrī Yamanashi prefektūrā, Japānā) ir pieredzējis japāņu animators un animācijas režisors. Viņš ir arī Japānas animācijas radītāju asociācijas (JAniCA) darba grupas dibinātājs.

Nakamuras 2001. gada filma "Palmes koks" bija oficiāla Berlīnes kinofestivāla atlasē. Viņa darbs pie "Golden Warrior Gold Lightan" iedvesmoja citu animatoru Koji Morimoto.

https://en.wikipedia.org/wiki/Takashi_Nakamura

"Harmonija" (ハ ー モ ニ ー, Hāmonī) ir 2015. gada japāņu animācijas zinātniskās fantastikas filma, kuras režisori ir Maikls Ariass un Takaši Nakamura, animācija ir Studio 4 ° C un kuras pamatā ir Project Itoh (īstajā vārdā Satoshi Itō) romāns ar tādu pašu nosaukumu. Filma tika izlaista 2015. gada 13. novembrī. Tika izlaistas divas citas anime filmas, kuru pamatā bija tā paša autora romāni: "Līķu impērija" 2015. gada 2. oktobrī un "Genocīda orgāns" 2017. gada 3. februārī.

Nākamajā periodā, ko dēvē par “Maelstrom”, kodolkara un slimību dēļ ir plosījusies un iznīcināta pasaule, tostarp ASV. Lai novērstu jaunas šausmas, pasaule ir sadalīta vairākās mazākās valstīs. Katra valsts ir definēta kā ētiska solidaritāte un futūristiska sabiedrība, kuru kontrolē "administrācija", telpas, kurās nanotehnoloģija tiek izmantota medicīniskiem mērķiem, lai uzlabotu dzīves kvalitāti. Japānā jaunie Tuan Kirie un viņas draugi Miach Mihie un Cian Reikado protestē pret šo sabiedrību un meklē patiesu personisko autonomiju no sistēmas, mēģinot izdarīt pašnāvību, atsakoties no pārtikas un medikamentiem, cenšoties atklāti noraidīt šo šķietamo "utopiju". Tomēr, kad pienāks laiks, Tuan un Cian nespēj izpildīt savu apņemšanos.

Trīspadsmit gadus vēlāk, kamēr Tuan strādā Pasaules Veselības organizācijā starptautiskos medicīnas policijas spēkos, joprojām uzticīgi savām idejām, viņa atkal satiekas ar savu draugu Cian. Šī liktenīgā tikšanās liek sākt izmeklēšanu, kurā Tuaņs meklē patiesību un draudus, kas slēpjas aiz šīs "ideālās" pasaules.

https://en.wikipedia.org/wiki/Harmony_(2015_film)

Oficiālā mājaslapa.

https://project-itoh.com/#/harmony/top/

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt3615204/

Anime enciklopēdija.

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=16580