"Harijs Poters" sāk atklāti kopēt "Krēslu"

HP

Kompānija Warner Brothers Pictures šonedēļ publiskojusi jaunās filmas par mazo burvi Hariju Poteru reklāmas plakātus, kuros visi trīs galvenie varoņi redzami tumšās un drūmās noskaņās.

Reklāmas plakāti jau radījuši neizpratni Harija Potera uzticamo fanu vidū, kuriem radušās bažas, ka jaunās filmas Harijs Poters un Nāves dāvesti veidotāji pārlieku ietekmējušies no citas pusaudžu vidū iecienītas filmu sērijas - vampīru sāgas Krēsla.

 

 

Šīm bažām pievienojušies arī reklāmas jomas speciālisti, kuri vienprātīgi atzinuši, ka līdzība starp Harija Potera varoņiem un Krēslas varoņu attēliem ir pārlieku acīs krītoša, ziņo britu mediji.

Aizdomas, ka mazā burvja jaunā tēla radītāji ietekmējušies no Krēslas kampaņas veidotājiem, pastiprina arī tas, ka līdz šim Harijs Poters un viņa draugi reklāmas plakātos izskatījušies pēc "normāliem pusaudžiem", turpretī tagad viņi drīzāk līdzinās pārdabiskām būtnēm.

Filma Harijs Poters un Nāves dāvesti ir septītā filma, kas iznāks pēc Džoannas Roulingas radītā stāsta par puisēnu ar neparastajām spējām motīviem. Filmas pirmizrāde paredzēta novembra vidū, bet nākamā gada vasarā uz ekrāniem parādīsies "poteriādes" noslēdzošā daļa.

Kamēr burvja un viņa draugu fani gatavojas atvadām no iemīļotajiem varoņiem, Harija Potera grāmatu autore Roulinga kādā nesenā intervijā atzinusi, ka viņa nopietni apsver iespēju turpināt iesākto stāstu, lai gan pirms tam bija stingri solījusi, ka Nāves dāvesti būs noslēdzošā grāmata šajā sērijā.

Oriģinālu lasiet šeit