Halo desmitgade. Kellija Geja

Godalgotā videospēļu sērija Halo ir 10 gadu veca

Pārdoti vairāk nekā 40 miljonus eksemplāru visā pasaulē, miljoniem fanu ir pavadījuši miljardiem stundu kopā ar Master Chief un Noble Six, pieveicot Paktu un izglābjot Visumu. Tagad pirmo reizi vienā mākslas grāmatā Halo: Lielais ceļojums: Pasaulu veidošanas māksla apvieno bagātīgu un iespaidīgu revolucionāro mākslas kolekciju no visa Halo spēles klāsta. Šī ir Halo Visuma augstākā galerija ar vairāk nekā 400 attēliem, ieskaitot skices, komentārus un koncepcijas mākslu no visiem attīstības posmiem, ieskaitot personāžus, ieročus un ievelkošas ainavas, kuras iecerējuši vairāk nekā trīsdesmit apbrīnojamie mākslinieki no pirmā desmitnieka gadu Halo, ieskaitot Aizeku Hannafordu, Ši Kai Vangu, Frenku Kapesuto un Džeimu Džounsu (Isaac Hannaford, Shi Kai Wang, Frank Capezzuto and Jaime Jones).

https://titanbooks.com/5716-halo-the-art-of-building-worlds/

Viena no autoriem.

Kellija Geja ir amerikāņu autore, pazīstama ar savu darbu zinātniskās fantastikas / fantāzijas žanrā, īpaši pilsētas fantāzijā. Geja ir sarakstījusi grāmatas gan pieaugušo, gan jauno pieaugušo žanros, pēdējās atzīmējoties ar vārdu Kelly Keaton. Viņa ir īpaši pazīstama ar Čārlija Madigana seriālu, kas ir stāsts par policisti, kura mēģina līdzsvarot paranormālus gadījumus trīs dažādās pasaulēs ar dzīvi kā vientuļā māte. Viņas darbi ir saņēmuši kritiķu atzinību un balvas, un tie ir tulkoti vairākās valodās. Geja ir bijusi arī Ziemeļkarolīnas Mākslas padomes stipendiju saņēmēja literatūrā.

Kā bērnu Kelliju Geju iepazīstināja ar fantāziju viņas māte un vecmāmiņa, abas dedzīgas stāstnieces. Viņa uzaugusi, lasot un pētot mitoloģiju un seno vēsturi no visas pasaules, un galu galā sākot rakstīt paranormālus stāstus un dažādus scenārijus. 2006. gadā Geja saņēma Ziemeļkarolīnas Mākslas padomes stipendiju literatūrā par vienu no daudzajiem scenārijiem, kas viņu apbalvo ar to, ka tā palīdz stiprināt viņas kā stāstnieces pašpārliecinātību.

2008. gadā divi no viņas nepublicētajiem manuskriptiem kļuva par finālistiem Zelta sirds balvās, ko pasniedza Amerikas mīlas romānu rakstnieki. Viņas debijas romānu tajā pašā gadā iegādājās Simon & Schuster. Viņa ar vīru un diviem bērniem dzīvo Ziemeļkarolīnā.

https://en.wikipedia.org/wiki/Kelly_Gay

Divas grāmatas videospēles sērijā.

Halo: Smoke and Shadow (2017)

Pēckara galaktikā, ko piepilda drupas, tā ir glābēja devīze. Rion Forge ar ātru kuģi un alkās pēc piedzīvojumiem noteikti ir ieguldījusi savu devumu tirdzniecībā. Kad atklātais, nolaupītais UNSC kreiseris ieved Rionu pagātnes notikumus, iejaucot jaunu cerību gadu desmitiem vecā brūcē, viņa nolēmj meklēt atbildes: Kas īsti notika ar viņas tēvu un viņa kuģi "Uguns Garu"? Šajā digitālajā pirmajā e-novellē ir arī Kelly Gay īsā stāsta "Into the Fire", kas sākotnēji parādījās kolekcijā "Halo: Fractures", pilns teksts.

Halo: Renegades (2019)

Riona Fordža tikai vēlējās, lai attīstītu savu biznesu un turpinātu sen pazaudētā tēva meklēšanu, taču nesenais atklājums par Forerunner atlūzu lauku cilvēka apdzīvotās vietas malā tagad ir ļāvis viņai precīzi atrast Jūras izlūkošanas biroja un pakta vardarbīgās paliekas. Katrai frakcijai ir vēlēšanās pretendēt uz seno tehnoloģiju sabojāšanu neatkarīgi no tā, cik lielas izmaksas, nosūtot Rionu un "Ace of Spades"apkalpi uz bīstamu darbību - tādu, kad negaidīti viņi tieši nokļūst briesmās, kas ir daudz lielākas nekā jebkas, ko viņi jebkad ir piedzīvojuši vai satikuši...

 Halopēdija.

https://www.halopedia.org/Halo:_Smoke_and_Shadow

Fantastikas portālā.

https://www.fantasticfiction.com/g/kelly-gay/