Gžegožs Kasdepke. Pamācība eņģeļu audzēšanā

Pat no attāluma dārza zemes gabali pāri ielai izskatās draudīgi. Augļu koku ēnā ieraktas slapjas pamestas alejas ... Šī ir aizliegta teritorija, bērni tur nevar iet vieni. Marta par to zina ļoti labi, taču neviens viņu neatturēs, jo tikai viņa var uzzināt, ko tur dara eņģeļi.

Šis aizraujošais stāsts bērniem no 12 gadu vecuma rada sarežģītas tēmas par bērna vientulību un nemieru pieaugušo neērtajā pasaulē.

Par autoru. Grzegorz Kasdepke

Gžegožs Kasdepke (1972) ir poļu bērnu rakstnieks, vairāk nekā 50 grāmatu autors, no kurām daudzas ir kļuvušas par bestselleriem. Prestižās K. Makuszynski literārās balvas laureāts, titula "Poļu valodas vēstnieks" īpašnieks. Gžegorcs vienkārši un viegli runā ar bērniem par vissarežģītākajām tēmām.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/769209/

Gžegožs Kasdepke - dzimis 1972. gadā Belostokā. Grāmatu bērniem un pusaudžiem autors. Radio lugu veidotājs. Laikā no 1995. līdz 2000. gadam galvenā žurnāla bērniem "Świerszczyk" galvenais redaktors. Programmu un seriālu scenāriju autors (Ciuchcia, Budzik, Podwieczorek u Mini un Max). Kornel Makuszyński balvas ieguvējs (par grāmatu "Kacperiada ..."), divreiz - XXI Izglītības balvas ieguvējs (par grāmatām "Ko nozīmē ..." un "Bon czy ton"), bestselleru autors vairākkārt apbalvots ar lauriem (Polijas IBby sadaļas atšķirība grāmatai "Šausmas, vai no kurienes nāk bērni", atšķirība konkursā par gada labāko grāmatu par grāmatu "Rózga", "Mazā spalva", par grāmatu sērija par Kubu un Bubu). Viņš sadarbojas ar izdevniecībām: Nasza Księgarnia, Literatura, Dwie Siostry, G + J. Dzīvo Varšavā.

Poliski.  https://info.elblag.pl/2,27967,Grzegorz-Kasdepke-dzieciom.html#ixzz6wjmBRtLJ