«Google Maps» attēlos atrod mīklainus gigantiskus objektus tuksnesī Ķīnā

«Apollo», Otrdiena, 15. novembris (2011)

«Google Maps» satelīta attēlos, kas brīvi pieejami interneta lietotājiem, atklāta virkne mīklainu objektu, kas atrodas Gobi tuksnesī Ķīnā, vēsta ārvalstu mediji.
Mīklainie objekti ir gigantiskas līnijas, apļi un objekti, kas līdzīgi lidlaukam. Par atklājumu satrauktie interneta lietotāji zīlē - kas tad ir šie mīklainie objekti.
Pirmais objekts ir viens no mīklainākajiem. Tas ir gigantisku līniju kopums, kas, iespējams, ir no metāla. Tie krustojas viens ar otru, veidojot ornamentu. Jānorāda, ka tas atrodas tuksnesī un izteikti minējumi, ka tas izveidots ar mērķi, lai to varētu redzēt no satelīta. Līdzīgs «tīkls» pamanīts arī citā vietā.

 

 

Pēc pirmo attēlu publicēšanas, interneta lietotāji atraduši vēl ne mazums pārsteidzošu attēlu, piemēram, milzīgu kvadrātu, kurā redzama sadedzināta tehnika.
Trešais objekts - tūkstošiem baltu līniju, kas 28 kilometru garumā veido gigantisku «režģi».
Citā interesantā attēlā redzams aplis ar «robiem», kas, iespējams, ir grāvji. Apļa vidū saskatāmi trīs objekti, kas pēc kontūras līdzinās lidmašīnām.
Gobi tuksnesī no satelīta var redzēt arī objektus, kas vairāk saprotami cilvēku prātiem, piemēram, lidlauks. Bet, kas interesanti - zilā krāsā.
Blogeri izteikuši vairākus minējumus: vairāki uzskata līdzīgi - tie ir militāri objekti.
Britu eksperts aizsardzības jomā Tims Riplijs šos veidojumus salīdzinājis ar īpaši slepeno amerikāņu bāzi «Zona 51», kas atrodas Nevadas štatā. To, ka šāds objekts eksistē, ASV valdības pārstāvji oficiāli atzina vien 90.gadu beigās.
ASV izskanējusi arī īpaši interesanta versija - ķīnieši tuksnesī būvē ASV «pilsētu kartes», lai rūpīgi sagatavotos uzbrukumam šīm pilsētām.
Tāpat viena versija liecina, ka ar šiem objektiem ķīnieši mēģina izveidot kontaktus ar citplanētiešiem.

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/255894/0?show_inbox=1