Glens Grants. Degošās dienas

Burning Days

Terorists vēršas pret kibernetiķu kopienu, kur atrodas pilna un daudzveidīga metropole.

Meha gladiatori cīnās sabrukušā rūpnīcā. Nomadiks, izvairoties no pārtuksnešošanās un likuma, izveidoja plaukstošas pagaidu tirgus pilsētas. Pieaugošās jūras un novecojušās prasmes noved bezdarbniekus no tumšā tīkla. Kad kuģis, kas pilns ar sprāgstvielām, nomaldās, Trockim jāairē palīgā. Iekļauts arī "Avalona ziedi", pavisam jauns stāsts.

https://www.goodreads.com/book/show/10806390-burning-days

Autors par sevi

Es esmu rakstnieks, redaktors un ilustrators. Mani īsie stāsti nesen tika apkopoti izdevumā “Degošās dienas”, kuru izdeva Nanopress 2011. gadā. Mana daiļliteratūra ir parādījusies arī Year’s Best SF 10, Interzone, Northern Stars, ArrowDreams, Island Dreams un (franču valodā) Solaris. Sadarbībā ar Tor vecāko redaktoru Deividu G. Hārtvelu es rediģēju Ziemeļu zvaigznes: Kanādas zinātniskās fantastikas antoloģiju un otro sējumu Northern Suns. Es mēdzu rakstīt zinātniskās fantastikas grāmatu apskates sleju izdevumam The Montreal Gazette, kā arī esmu pārstāvēts tādos periodiskos izdevumos kā Science Fiction Eye, The New York Review of Fiction, Science Fiction Studies un bOING bOING.

Mans raksts par memēm 1990. gadā “Memētiskā leksika” ir izplatījies vīrusu formātā, parādījies desmitos žurnālu un vietņu, un ir tulkots vācu, spāņu, franču, arābu un poļu valodā.

Nesen es rediģēju un publicēju trīs Edge Detector numurus: Spekulatīvās daiļliteratūras žurnālu, kā arī biju pagrīdes komiksu žurnāla Mind Theater dibinātājs un līdzstrādnieks.

Manas ilustrācijas ir parādījušās daudzās Stīva Džeksona spēļu grāmatās.

Esmu divreiz nominēts Aurora balvai, par rediģēšanu un ilustrācijām.

Dzimis Londonā, Ontārio, kopš 1989. gada dzīvoju Monreālā.

http://www.glenngrant.ca/about/