Glenda Milarda. Safrāna zīds

Ieskats autores biogrāfijā un daiļradē.

Mājaslapa.

https://glendamillard.com/

Auto Bio.

Esmu dzimusi Kastlemainā, skaistā pilsētiņā Viktorijas zelta lauku reģionā, Austrālijā, un visu mūžu esmu dzīvojusi šajā apgabalā.

Kad man bija 15 gadu, es pametu skolu, bet man bija 45 gadi, pirms nejauši kļuvu par rakstnieku.

Mūsu mājās nebija televīzijas, kad es augu, un es daudz lasīju.

Es domāju, ka es iemācījos rakstīt, lasot citu cilvēku rakstītās grāmatas.

Tagad es rakstu bilžu grāmatas, kā arī romānus jaunākiem lasītājiem un pusaudžiem.

Dažas no manām grāmatām ir ieguvušas balvas un izdotas daudzās valstīs.

Man ir ļoti paveicies, ka esmu atklājusi kaut ko, kas man ir labs.

https://glendamillard.com/bio

Biogrāfija.

Glenda Milarda ir austrāliešu rakstniece bērnu literatūrā un jauniešu daiļliteratūrā.

Milarda dzimusi Viktorijā, Austrālijā. Viņas pirmo darbu 1999. gadā publicēja Margaret Hamilton Books ar nosaukumu "Unplugged!". 2003. gadā viņa izdeva "Tishkin Silk", kas tika nosaukta par goda grāmatu 2004. gada CBCA balvu pasniegšanas ceremonijā un bija 2004. gada Jaundienvidvelsas premjerministra literāro balvu fināliste. 2007. gadā "Līla, sirds karaliene", turpinājums filmai “The Naming Of Tishkin Silk”, ieguva 2007. gada Kvīnslendas premjerministra literāro balvu par bērnu grāmatu un bija īsākā saraksta kandidāts Gada bērnu grāmatu balvai jaunākajiem lasītājiem. 2009. gadā Milarda izdeva savu jaunatnes daiļliteratūras romānu "A Small Free Kiss in the Dark" un bērnu romānu "Perija Eņģeļa čemodāns". "Neliels bezmaksas skūpsts tumsā" bija 2009. gada Aurealis balvas par labāko jauniešu pieaugušo romānu īstā saraksta kandidāts, bet zaudēja Skota Vesterfelda  | "Leviathan" un "Perry Angel čemodāns" ieguva 2009. gada bērnu grāmatu gada balvu jaunākajiem lasītājiem. Milarda pašlaik ir Viktorijas premjerministra lasīšanas izaicinājuma vēstniece.

https://en.wikipedia.org/wiki/Glenda_Millard

The Stars at Oktober Bend. Zvaigznes Oktoberbendā.

Spēcīgs, aizraujošs stāsts par Alisi, kura cenšas izteikt sevi ar saviem skaisti salauztajiem vārdiem, un Meniju, kas skrien, lai izvairītos no savas pagātnes. Satiekoties viņi atrod mīlestības un dziedināšanas maigo sākumu.

Alisei ir piecpadsmit, mati tik sarkani kā uguns un āda bāla kā kauls, bet kaut kas viņā ir salauzts. Viņa ir guvusi smadzeņu traumu, uzbrukuma rezultātā, un viņas vārdi izklausās lēni un neskaidri. Bet, kad viņa raksta, no viņas pildspalvas lido sirdsvārdi. Viņa raksta dzejoļus, lai izteiktu vārdus, kurus viņa nevar pateikt, un atstāj tos neparedzētās vietās visā pilsētā. Menijs kādreiz bija karavīrs bērns. Viņam ir sešpadsmit un viņš ir zaudējis visu ģimeni. Šķiet, ka viņš pielāgojas savai jaunajai dzīvei šajā valstī, kur valda komforts un drošība, bet naktī viņš skrien basām kājām, lai izvairītos no pagātnes atmiņas. Kad viņš pirmo reizi ierauga Alisi, viņa sēž uz savas upes mājas sarūsējušā jumta un izskatās kā kokgriezums uz vecmodīga kuģa, kas kuģo pa zvaigznēm.

Autores jaunākais darbs.

https://glendamillard.com/Books/the-stars-at-oktober-bend

Par autori.

https://www.lovereading4kids.co.uk/author/3978/Glenda-Millard.html

The Tender Moments of Saffron Silk. Safrānas zīda maigie mirkļi

Glendas Milardas Zīda karaļvalsts grāmatas savā dzimtajā Austrālijā ir ieguvušas daudzas balvas, un nav brīnums: ir ļoti maz grāmatu bērniem vai pieaugušajiem, kas tik skaidri vai tik liriski raksturo mīlestību. Sērijā ir septiņas grāmatas, "Safrānas zīda maigie mirkļi" ir sestais numurs, un noteikti ir vērts tās visas izlasīt, un, lai patiesi iepazītu Zīdus. Tie ir neparasti daudz: pārējā pasaule viņus varētu uzskatīt par ekscentriskiem, pat dīvainiem, kas viņus nemaz netraucē. Vecākiem Benam un Annijai ir piecas meitas (“Varavīksnes meitenes”), dēls vārdā Grifins un adoptēts dēls Perijs Andžels, kurš pievienojas ģimenei sērijas vidū. Nella ir “mazā maģija” vecmāmiņa, un Grifina labākā draudzene Leila viņus saprot tik labi, ka viņa “varētu būt arī no zīda”. Viņi dzīvo skaistā zemes gabalā Austrālijas laukos, un Milarda skaisti izsauc vietas sajūtu. Katra grāmata apraksta citu notikumu viņu dzīvē, taču uzsvars vienmēr tiek likts uz mīlestības, draudzības un piederības tēmām. Darbā "The Tender Moments of Saffron Silk" jaunākajai un sapņotākajai no Varavīksnes meitenēm nav labi. Viņai ir briesmīgas galvassāpes, ko pavada aklas gaismas, ko viņa uzskata par ugunsputniem. Zīdi jau ir zaudējuši vienu meitu, mazuli Tiškinu, un visi baidās par Safrānu. Mazais Perijs ir tas, kurš saprot, cik ļoti nobijusies ir pati Safrāna, un saprot, kāda īpaša palīdzība viņai nepieciešama. Viss beidzas labi, un slimnīcā notiek mazs zīda brīnums. Milardai ir viegls pieskāriens un viņa izvairās no sentimentalitātes, šī ir vēl viena skaista un ietekmējoša lasāmviela. ~ Andrea

https://www.lovereading4kids.co.uk/book/11006/The-Tender-Moments-of-Saffron-Silk-by-Glenda-Millard.html