Gļebs Kaščejevs. Dzīvie atspulgi

Ieskats autora daiļradē.

Dzīvie atspulgi: Sarkanā karaliene

Triloģijas pirmā grāmata.

Tikko ar Aleksandru viss sāka veiksmīgi nokārtoties: viņa pārcēlās uz galvaspilsētu pēc skolas, ieguva labu darbu Maskavas pilsētā, atrada skaistu jaunekli un pat izbaudīja to draugu skaudību, kuri palika tālu Toboļskā, kad pēkšņi viņai atgadījās muļķīga nelaime, dodot iespēju ceļot uz alternatīviem Visumiem.

Vācot piedzīvojumu adrenalīnu, viņa pamazām zaudē visu, ieskaitot iespēju atgriezties mājās. Kurš tagad būs tas, kurš ir spiests klīst svešās pasaulēs?

Realitātes meistars

Pusaudžu fantastika, citas pasaules. 12+

Jauneklis un meitene, kuru vecāki nomira vienas un tās pašas sacelšanās laikā, agrā bērnībā tika šķirti un pat izkaisīti pa dažādām pasaulēm, taču viņi joprojām viens par otru joprojām apbrīnojami spilgti sapņo.

Ivans pat nevarēja iedomāties, ka, nospiedis skolotāja dotās ierīces pogu, viņš nejauši pārcelsies uz tumšo Navi pasauli. Uzsācis dzīvi kā vienkāršs klaiņotājs, viņš sadraudzēsies ar vilkaču meiteni, uzzinās, ka viņš nemaz nav dzimis uz Zemes un patiešām ir pusdēmons, un viņa dīvaino, spilgto sapņu varone ir vietējā princese un ārkārtīgi spēcīgā burve, kurai draud briesmas. Tagad, lai viņu izglābtu, viņam būs pašam jāaicina visvarenais Prāta meistaru ordenis.

Nāves hoteljērs

Mistisks trilleris ar šausmu elementiem. Young adult. 16+

Septiņpadsmit gadus vecais Ļova ir parasts Maskavas pusaudzis. Visu viņa dzīvi aizņem divi jautājumi - kā sagatavoties izlaidumam un neizgāzties un, kur dabūt naudu randiņam ar meiteni, kura viņam patika. Nepilna laika darba meklējumos Ļevs ierodas dīvainā mazā viesnīcā, kur viņi meklē "vakara portjē". Šīs viesnīcas īpašniece Marija izturas un izskatās dīvaini, bet Ļevs dod priekšroku tam nepievērst uzmanību, jo viņam vajag naudu. Tikai dažu dienu laikā Ļevs uzzina, ka viņa jaunā darba vieta nav tikai viesnīca, bet gan pāreja starp divām pasaulēm. [Ja atklāti, tad ļoti atgādina vienu korejiešu seriālu “Hotel Luna”, par ko jau esmu stāstījis - t.p.]

Par ko rakstu.

Desmit gadu laikā viņš kļuva par finālistu daudzos īso zinātniskās fantastikas stāstu konkursos.

Reiz es mēģināju sacerēt savām meitām interesantu stāstu, un, lai arī pirmā pankūka iznāca nedaudz sliktāka nekā nākamās, tas tā arī notika - es rakstu romānus pusaudžiem un tiem, kuriem vēl nav 20 gadu.

Izņemot agrīnos stāstus un miniromānu "Spēle", viss pārējais mans darbs ir par tiem, kuriem vēl nav apritējuši 20 gadi, tas ir, par auditoriju, kuru tagad sauc par "Jauno pieaugušo" paaudzi. Es rakstu realitātes, mistikas, zinātniskās fantastikas krustojumā un ar nelielu fantāziju. Visu manu romānu varoņi, neskatoties uz to, ka tie ir rakstīti dažādos žanros, pastāv viena "Visuma" ietvaros un brīžiem pat krustojas. Man mistika vai fantāzija nav nekas cits kā ainava, pret kuru aug un attīstās mani varoņi, jo es vispirms veidoju stāstus par cilvēkiem, viņu varoņiem un attiecībām.

http://kascheev.me/

Kaščejeva Facebook lapa.

https://www.facebook.com/GlebKascheevBooks/

Dievi, kas spēlē spēles

Šīs spēles sākās ar cilvēces parādīšanos. Bet vai cilvēki šajās spēlēs ir tikai bandinieki vai līdzvērtīgi spēlētāji? Un kā jūs izietu ārpus spēles galda, izvelkot savu likteni no šo spēlētāju rokām?

"Dievi, kas spēlē spēles" ir noveļu un stāstu krājums mistikas un sociālās fantastikas žanrā, kas kļuva par balvu ieguvējiem un iekļuva dažādu literāro konkursu finālā.

https://knigid.ru/24513-gleb-kascheev-bogi-kotorye-igrayut-v-igry.html