Gevins Smits. Bladšots. Kino oficiālā novelizācija

Nedaudz par kāda komiksa novelizāciju kino

Gavin Smith. Bloodshot - The Official Movie Novelization.

Ļaunprātīgi nogalināts kopā ar sievu, jūras kājnieks Rejs Harisons tiek atdzīvināts, ko izdara slepena zinātnieku grupa. Pateicoties nanotehnoloģijai, viņš kļūst par pārcilvēku, nežēlīgu kiborgu slepkavu - "Bloodshot", kurš neko neatceras par savu iepriekšējo dzīvi.

Tomēr dažas lietas nevar viegli aprakt, un, kad atmiņa sāk mosties, Rejs atsakās nolikt ieroci. Neskaidri tiekoties pēc slepkavas tēla, kurš iznīcināja viņa ģimeni, viņš neapstājas nekādu šķēršļu priekšā - lai tikai atriebtos. Un pēkšņi viņš atklāj sazvērestību, kas tālu pārsniedza iedomājamo robežu ...

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/742494/

Oficiāla novelizācija karsti gaidītajai filmai, kuras pamatā ir vislabāk pārdotās komiksu sērijas “Valiant” un kuras galvenajās lomās ir Vins Dīzels, Gajs Pīrss, Sems Heigens un Eiza Gonzalesa un kuru režisējis Deivs Vilsons.

https://www.goodreads.com/book/show/48596414-bloodshot---the-official-movie-novelization

Autors.

Gevins Smits dzimis Dandī tajā pašā gadā, kad Iron Butterfly ierakstīja Inna-Gadda-da-Vida. Viņš ir arī dzīvojis Kamberlijā, Heillingas salā, Portsmutā, Hullā, Leamington Spa un šobrīd dzīvo gandrīz savvaļas dzīvi Lesterā (ja jūs redzat viņu ielās, viņš rakstīs zinātnisko fantastiku oar saldumiem). Ikviens, kurš bijis kādā no šīm vietām, sapratīs, kāpēc viņa daiļliteratūra ir tāda, kāda tā ir.

Viņam ir grāds kino rakstniecībā un maģistrs viduslaiku vēsturē. “Veterāns” ir viņa pirmais romāns, bet viņš pacietīgi gaida, kad viens no 2,5 scenārijiem, kas izvēlēts, tiks pārvērsts filmās.

Viņam patīk ceļot un nirt, kad viņš to var atļauties, un brīvajā laikā viņam patīk, kad s-di tiek izmesti no viņa, praktizējot “Silat”. Viņš cer, ka viņa grāmatas izdodas labi, lai viņš varētu nopirkt motociklu.

http://www.gavingsmith.com/

Komikss.

Bloodshot ir Valiant Comics supervaronis, kuru 1992. gadā izveidoja Kevins Vanhuks, Dons Perlins un Bobs Leitons. Tajā pašā 1992. gadā Bloodshot sērija tika iekļauta TOP-100 visvairāk pārdotajā sērijā, saskaņā ar Diamond Comic Distributors.

Bloodshot ir bijušais karavīrs ar spēju atjaunoties un metamorfismu, pateicoties nanītiem, kas ievadīti viņa asinīs. Miljoniem nanodatoru viņa ķermenī ļauj viņam ātri dziedēt brūces, mijiedarboties ar tehnoloģijām un mainīt ķermeņa svaru.

“Asins šāviens” tika atkārtoti izdzēsts un ieaudzināts viltus atmiņās. Tagad viņam ir jānoskaidro, kas viņš patiesībā ir, un jāatriebjas tiem, kas veica šos briesmīgos eksperimentus ar viņu.

https://www.ozon.ru/product/bladshot-tom-1-podryvaya-mir-150569002/

Kino.

Militārists Rejs Harisons atgriežas no kārtējās karstās vietas pie savas mīļotās, skaistās sievas. Pāris savas brīvdienas pavada Eiropā, taču laime nav ilga - teroristi, nespējot iegūt nepieciešamo informāciju no Reja, nogalina viņa sievu un pēc tam viņu pašu. Bet drīz RST korporācija viņu atkal atdzīvina. Nanorobotu armija asinīs pārvērta Reju par nemirstīgu Asins šāvienu, un tagad karavīrs ir apveltīts ar lielu varu un spēju uzreiz pašizārstēties, taču viņa atmiņa atstāj daudz kā vēlama. Taču drīz atmiņas par pēdējiem dzīves mirkļiem atgriežas, un Bladšots tiek nosūtīts, lai atriebtos par sievas nāvi.

https://www.kinopoisk.ru/film/512673/