Germans Kolčins. NLO. Fakti un dokumenti

1991. gada izdevums.

PRIEKŠVĀRDA VIETĀ

Lasītāju uzmanībai piedāvātā grāmata "NLO. Fakti un dokumenti" paredzēta, lai sniegtu objektīvu un vispusīgu informāciju par NLO fenomenu, kas joprojām rosina cilvēku iztēli visā pasaulē.

Autors - G.K.Kolčins, atvaļināts pulkvedis, PSRS Ģeogrāfijas biedrības Anomālo parādību komisijas priekšsēdētāja vietnieks, profesionāli nodarbojas ar NLO fenomena izpēti. Viņa grāmatas pamatā bija materiāli, kurus autors prezentēja Ģeogrāfiskās biedrības anomālo parādību komisijas sēdēs. Viņš lasīja daudzas lekcijas biedrības "Zināšanu" Ļeņingradas nodaļas Centrālajā lekciju zālē, augstākās izglītības iestādēs un dažādu departamentu organizācijās, tostarp Aizsardzības ministrijā un Iekšlietu ministrijā.

Pēdējos gados ārzemēs izdotas simtiem NLO problēmai veltītu grāmatu, un tikai mūsu valstī līdz šim spēkā esošā aizlieguma publicēt materiālus par NLO nav nevienas tādas publikācijas. . Piedāvātajai grāmatai vajadzētu aizpildīt šo robu.

Balstoties uz daudziem ārzemju un pašmāju materiāliem, autors veic ekskursiju NLO vēsturē, kas attīstījās paralēli cilvēces vēsturei. Lasītājs atklās NLO neparastās īpašības, to "uzvedības" īpatnības, ietekmi uz vidi, tehnoloģijām un dzīvajiem organismiem.

Ne mazāk interesanti, mūsuprāt, ir grāmatā citētie oficiālie amerikāņu un padomju dokumenti, kas paceļ noslēpumainības plīvuru pār NLO problēmu. Lasītājs uzzinās arī par to, kuras organizācijas ir iesaistītas NLO problēmas izpētē pasaulē un mūsu valstī, saņems informāciju par galvenajām hipotēzēm par NLO izcelsmi un par visa veida fikciju, kas pavada šo problēmu.

V. S. Troickis, PSRS Zinātnisko un inženierzinātņu biedrību savienības Anomālo parādību komisijas priekšsēdētājs, PSRS Zinātņu akadēmijas korespondentloceklis.

AI Mordvins-Ščodro, PSRS Ģeogrāfiskās biedrības Anomālo parādību komisijas priekšsēdētājs.

http://www.ibook.lv/BD_nlo-fakti-i-dokumenti-kolchin-german.aspx?BID=62211770-88a4-4aff-a0ba-6529e9d2477d

Germans Konstantinovičs Kolčins - Sanktpēterburgas anomālo parādību komisijas biroja loceklis komentē filmu "Citplanētiešus meklējot".

https://www.youtube.com/watch?v=quUJ2JHQjMQ&t=17s

Vai pastāv drauds cilbēcei no citplanētiešiem?

https://www.youtube.com/watch?v=EZY_YLEhmII&t=28s

Apraksts; Kolčins G.K. NLO. Fakti un dokumenti.

L. PSRS Ģeogrāfijas biedrība 1991.g 384 lpp., ill. Palete/iesējums: ciets, nedaudz palielināts formāts. Bukinistisks izdevums.

Grāmatas autors ir atvaļināts pulkvedis, PSRS Ģeogrāfijas biedrības Anomālo parādību komisijas priekšsēdētāja vietnieks. Balstoties uz daudziem ārzemju un vietējiem materiāliem, autors veic ekskursiju NLO vēsturē. Ne mazāk interesanti ir grāmatā minētie oficiālie amerikāņu un padomju dokumenti, kas paceļ noslēpumainības plīvuru pār NLO problēmu. Satura rādītājs: NLO cilvēces vēsturē. NLO raksturojums un neparastās īpašības. NLO ietekme uz vidi. NLO hidrosfērā un kosmosā. NLO darbības, kas šķiet saprātīgas. NLO avārijas? Par hipotētiskām NLO komandām. Kas vai kas lido virs Zemes? NLO pētījumi. Pret izdomājumiem un spekulācijām par NLO problēmu. Pielietojums: direktīvas, galveno notikumu hronoloģiskā tabula, rezolūcijas, memorandi.

https://bigl.ua/p212589871-kolchin-nlo-fakty

Kolčins Germans Konstantinovičs, atvaļināts pulkvedis, profesionāli nodarbojas ar NLO pētniecību kopš 1975. gada. Dzimis: 1921. Miris: 2007.

Laika posmā no 1980. līdz 1992. gadam viņš bija Krievijas Ģeogrāfijas biedrības anomālo parādību komisijas priekšsēdētāja vietnieks, bet pēc tās atjaunošanas 2002. gadā – šīs komisijas biroja loceklis.

No 1984. līdz 1986. gadam uzstājās ar referātiem Vissavienības Vides anomālo parādību zinātniski tehniskās biedrības Centrālās komisijas sēdēs Maskavā un turpmākajos gados ar lekciju ciklu par NLO Centrālajā lekciju zālē. Zināšanu biedrības Ļeņingradas filiāle un lekcijas augstskolās un dažādu nodaļu iestādēs.

Grāmatu "NLO: Fakti un dokumenti" (1991), "The NLO fenomens: skats no Krievijas" (1994; 1997, 2. izd., pārstrādāts un papildināts) autors.

Autors filmai "NLO fenomens: skats caur obkektīvu" (2000), kuras fragmenti regulāri skatāmi izstādē "Kosmosa noslēpumi" Kosmonautikas un raķešu tehnikas muzejā Pētera un Pāvila cietoksnī kopš. 2002. gada.