Garmin iepazīstina ar fantastisko MARQ Carbon kolekciju

13 oktobris, 2023

Garmin paziņo par MARQ® Carbon kolekciju — trīs luksusa klases moderniem viedpulksteņiem, kur katrs izgatavots no cieta Fused Carbon Fiber™ bloka. Spēcīgāki un vieglāki nekā jebkad agrāk, jaunās kolekcijas viedpulksteņi ir augstākās kvalitātes materiālu, greznības un veiktspējas virsotne. MARQ Carbon kolekcija, kas sastāv no MARQ Athlete, MARQ Golfer un MARQ Commander, piedāvā izcilu AMOLED skārienekrāna displeju un kupolveida safīra objektīvu. Ar unikālām funkcijām katram pulkstenim, līdz 16 dienām akumulatora darbības laiku un prasmīgi izstrādātiem materiāliem, katrs jaunais instrumentu pulkstenis ir paredzēts ikvienam jūsu dzīves piedzīvojumam.

“Gadiem ilgi MARQ nosaukums ir bijis sinonīms augsta līmeņa dizainam un izsmalcinātam stilam, un esam garndatīti, ka varam turpināt šo tradīciju, piedāvājot MARQ Carbon kolekciju. Šī kolekcija piedāvā izcilu dizainu, pateicoties greznajam oglekļa šķiedras korpusam, kā arī integrē autentisku funkciju komplektu, viedpulksteņa funkcionalitāti un daudz ko citu patiesi unikālā pulkstenī, lai palīdzētu cilvēkiem īstenot savas aizraušanās,” tā Dens Bartels, Garmin globālās patēriņa preču pārdošanas viceprezidents.

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA DIZAINS

MARQ Carbon kolekcija izceļ Garmin aizraušanos ar izsmalcinātiem dizainiem, iepazīstinot nozari ar unikāli izstrādātu materiālu: Fused Carbon Fiber. Katram pulkstenim ir 46 mm pulksteņa korpuss un rāmja ielaidums, kas veidots no 130 atsevišķiem slāņiem un izgatavots no cieta Fused Carbon Fiber™ (kausēta oglekļa šķiedra) bloka, padarot to par līdz šim vieglāko MARQ kolekciju. Lai izveidotu pulksteņa korpusu, katrs oglekļa slānis tiek pagriezts unikālā leņķī, lai palielinātu sākotnējā bloka izturību. Pēc tam bloks tiek pakļauts siltuma un spiediena kombinācijai, lai tas atbilstu pulksteņa korpusa formai. Vairāku stundu apstrāde ar precīziem dimanta griezējinstrumentiem rada izcilu virsmu ar skaistu spirālveida dizaina rakstu, kas ir gan izturīgs, gan viegls.

Visā MARQ Carbon kolekcijā tiek izmantotas augstākās kvalitātes rokassprādzes un siksnas, kas izgatavotas no perforētas FKM ādas (ekoloģisks hibrīdmateriāls), neilona žakarda pinuma, vai arī silikona, apvienojot greznību ar veiktspēju. Tās ir rūpīgi izstrādātas, ņemot vērā katru lietotāju. Savukārt ar līdz pat 16 dienām ilgu akumulatora darbības laiku, katrs jauns viedpulkstenis spējīgs palīdzēt tā lietotājam tikt gala pat grūtākajos piedzīvojumos.
Kad pienācis laiks uzlādēt pulksteni, tas ir ātri un vienkārši izdarāms, pateicoties intuitīvajam magnētiskajam lādētājam, kas stundas laikā var atjaunot akumulatoru līdz 100%.

Lai palīdzētu golfa spēlētājiem sagatavoties savam līdz šim labākajam raundam, MARQ Golfer – Carbon Edition satur jau iepriekš ielādētus vairāk nekā 43 000 golfa laukumus visā pasaulē. Virtual Caddy spēlētājiem nodrošina golfa nūjas rekomendācijām, kas balstītas vēja, augstuma un vēziena datiem, kamēr jaunā metienu izkliedes diagramma ātri parāda, kādi apdraudējumi var būt spēles laikā atkarībā no izvēlētās nūjas. Uzlabotās PlaysLike distances funkcijas izmantošana ļauj golfa spēlētājiem uzzināt, kādu attālumu katrs sitiens patiesi spējīgs sasniegt spēlē, ņemot vērā laukums augstuma izmaiņas un vides apstākļiem.

Plānojiet pieeju spēlei, izmantojot Green Contour datus. Līdz ar aktīvu Garmin Golf™ lietotni golfa spēlētāji var redzēt grīna (golfa laukuma) slīpuma virzienu izvēlētajā spēles kursā tieši no sava pulksteņa. Turklāt golfa laukumu kartēs tagad ir redzami dažādi biomi atkarībā no laukuma atrašanās vietas un papildu informācija, piemēram, koki un golfa katru celiņi, lai golfa spēlētājiem būtu kristāldzidrs skaidrība par katru bedrīti.
Izstrādāts jebkurai misijai MARQ Commander – Carbon Edition apveltīts ar slepeno jeb maskējošo dizainu un ir aprīkots ar taktiskajām operācijām domātām funkcijām. Paredzēts lietošanai dienas vai nakts laikā, MARQ Commander ļauj lietotājiem pārslēgties starp skatiem, izmantojot ekrānu, ko var nolasīt, valkājot nakts redzamības brilles. Slepenais režīms nodrošina, ka pulkstenis darbojas, bet pārtrauc lietotāja GPS pozīcijas saglabāšanu un kopīgošanu, kā arī atspējo bezvadu savienojumu un saziņu. Ja drošība kļūst par problēmu, pulksteņa iznīcināšanas slēdzis notīra visu tās atmiņā saglabāto informāciju.

Citas funkcijas ietver duālās pozīcijas formātu, kas vienā ekrānā vienlaikus parāda divus koordinātu sistēmu komplektus – Jumpmaster, iepriekš ielādētu taktisko darbību, un projicētos ceļa punktus. Uzlabotās aviācijas funkcijas gaisa operācijām ietver tiešo navigāciju, kas ļauj lietotājiem doties tieši uz atrašanās vietu, pieturas punktu vai tuvējo lidostu, kā arī laika ziņas no NEXRAD, METAR un TAF.

PREMIUM FUNKCIJAS VISIEM

Neatkarīgi no tā, kurp vedīs nākamais piedzīvojums, MARQ Carbon kolekcija ir īpaši izveidota ar izcilām navigācijas, fitnesa un savienotajām funkcijām, kas palīdz bagātināt ikviena dzīvesveidu. Katram MARQ Carbon kolekcijas viedpulkstenim ir pieejamas šādas funkcijas:

  • Navigācija: vairāku joslu GPS ar SatIQ™ tehnoloģiju, iepriekš ielādētas TopoActive Eiropas un slēpošanas kūrortu kartes, navigācija no punkta līdz punktam, UltraTrac režīms, Tracback®ClimbPro™ pacelšanās plānotājs un āra kartes+ (nepieciešams pēc izvēles abonements).
  • Veselība un fiziskā sagatavotība: rīta pārskats, miega rādītājs un uzlabota miega uzraudzība, visas dienas stresa izsekošana, Pulsa Ox, strūklas nobīdes konsultants un Body Battery™ enerģijas uzraudzība.
  • Savienojamība: viedie paziņojumi, Garmin Pay™ bezkontakta maksājumi, incidentu noteikšana un palīdzība, LiveTrack, iebūvēta mūzikas krātuve, Connect IQ™ veikals ierīcē

Garmin produkti, kas ir izstrādāti dzīvei ārpusē, ir radījuši apvērsumu piedzīvojumu meklētāju, sportistu, bezceļu pētnieku, ceļu karotāju un brīvdabas entuziastu dzīvēs visur pasaule. Apņēmies izstrādāt produktus, kas uzlabo pieredzi, bagātina dzīvi un palīdz nodrošināt sirdsmieru, Garmin uzskata, ka katra diena ir iespēja ieviest jauninājumus un iespēja pārspēt vakardienu. Apmeklējiet Garmin mājaslapu, lai iegūtu vairāk informācijas.

Garmin produkti, kas ir rūpīgi izstrādāti dzīvei ārpusē, ir radījuši apvērsumu visu līmeņu un prasmju skrējēju, riteņbraucēju, peldētāju un sportistu dzīvē. Apņemoties izstrādāt tehnoloģijas, kas ļauj cilvēkiem dzīvot aktīvi un sasniegt maksimālo veiktspēju, Garmin uzskata, ka katra diena ir jauna iespēja pārspēt vakardienu. Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm: auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas Garmin virtuālajā preses telpā.

https://kripto.media/garmin-iepazistina-ar-fantastisko-marq-carbon-kolekciju/