Garmin GPS velonavigators Edge Explore 2 ļauj atklāt arvien jaunus maršrutus

jūlijs 13, 2022

Garmin šodien paziņo par vairākiem jaunumiem. Viens no tiem ir Edge® Explore 2 un Edge Explore 2 Power Mount komplekts, kas ir uzticami un vienkārši lietojami GPS velonavigatori un droši vedīs riteņbraucējus viņu nākamajos piedzīvojumos. Viegli lietojamie GPS velodatori ievieš jaunas eBike funkcijas un Edge Power Mount, lai velosipēdisti braukšanas laikā varētu pastāvīgi uzlādēt ierīci. Otrs jaunums ir HRM-Pro Plus ‒ augstākās kvalitātes pulsa siksna tagad sekos tempam un distancei iekštelpu skriešanas laikā, nodrošinot sportistiem vēl vairāk datu.

Edge Explore 2 sērijas velonavigatora akumulatora laiks slodzes apstākļos ir līdz pat 16 stundām un līdz 24 stundām baterijas taupīšanas režīmā. Ierīcē jau ir iepriekš ielādētas intuitīvas, augsta kontrasta Garmin velokartes, lai braucēji varētu apskatīt populārus ceļus un takas, būtu informēti par intensīvas satiksmes zonām, kā arī spētu atrast interesantākos apskates objektus savā ceļā. Turklāt tas viss ir iespējams 3 collu skārienjūtīgā ekrānā, kas ir arī viegli skatāms jebkuros braukšanas apstākļos. Turklāt jaunais Edge Power Mount, kas iekļauts Edge Explore 2 Power, ļauj eBike braucējiem pastāvīgi lādēt savu Edge, lai spētu iemūžināt katru savu braucienu no sākuma līdz beigām.

“Neatkarīgi no tā, vai esat neprofesionāls, ikdienas riteņbraucējs, eBike braucējs vai cits, Edge Explore 2 sērijas navigators palīdzēs jums jebkurā izvēlētajā maršrutā,” uzsver Garmin Globālās tirdzniecības viceprezidents Dens Bartels (Dan Bartel).

Šie GPS velonavigatori, kas ir vienkārši uzstādāmi un gatavi lietošanai, var lepoties ar augsta kontrasta kartēm un jaunām eBike funkcijām, padarot tos par ideālu pavadoni ikvienā velobraucienā ‒  mērojot tālu ceļu vai apmetot nelielu līkumu.

eBike braucēji, kuri izmanto savus saderīgos eBike2 un Edge Explore 2, redzēs īpašu eBike statusa ekrānu, kurā būs redzams akumulatora darbības laiks, kā arī saņems navigācijas norādījumus un brīdinājumus, pamatojoties uz akumulatora stāvokli, palīdzības līmeni un iepriekš plānoto kursu. Jaunais Edge Power Mount, kas iekļauts Edge Explore 2 Power Mount komplektā, ļauj braucējiem pastāvīgi uzlādēt savu velodatoru (saderīgie Edge velodatori: Edge Explore 2 sērija, Edge 1040 sērija, Edge 1030, Edge 830 un Edge 530) ar saderīgo velosipēdu (jaudas stiprinājums saderīgs ar Cannondale SmartSense gataviem velosipēdiem, savukārt saderīgām SHIMANO un Bosch sistēmām ir nepieciešams papildu kabelis, kas nopērkams atsevišķi), lai viņi varētu koncentrēties uz saviem piedzīvojumiem.

Edge Explore 2 sērijas velonavigators vienmēr noturēs jūs uz pareizā ceļa. Piemēram, iepriekš ielādēti braukšanas profili, tostarp ceļa, bezceļa un iekštelpu braukšanas profili, ir gatavi lietošanai uzreiz pēc ierīces izpakošanas. Lai uz jebkura ceļa jūs justos kā vietējais, izmantojiet augsta kontrasta, atbilstošajam braukšanas veidam raksturīgās kartes, kas izmanto Trendline™ populāros maršrutus, pamatojoties uz miljardiem jūdžu braucienu datiem, ko citi lietotāji ir augšupielādējuši pakalpojumā Garmin Connect™. Varat apskatīt populārus ceļus un takas, intensīvas satiksmes vietas, no kurām izvairīties, un interesantākos apskates objektus tieši savā Edge ierīcē.

Izveidojiet pats savus maršrutus, izmantojot viedierīču lietotni Garmin Connect, Strava, Komoot utt., ātri sinhronizējiet tos ar Edge. Savukārt detalizēta navigācija un brīdinājumi informēs par gaidāmajiem pagriezieniem.

Ja vēlaties izpētīt ceļus ārpus sava ierastā maršruta, pauzējiet maršruta vadību un paziņojumus par novirzīšanos no kursa. Maršruta vadību jebkurā laikā atkal ieslēgt, lai atgrieztos sākotnējā maršrutā vai sākuma punktā. Savukārt tie, kuriem labāk patīk braukt pa kalnainu apvidu, novērtēs ClimbPro funkciju, kas ļauj redzēt atlikušo kāpumu un tā stāvumu.

Ar novatoriskām drošības un izsekošanas funkcijām Edge Explore 2 sērija braucējiem sniegs papildu sirdsmieru brauciena laikā. Savienojot pārī ar saderīgu viedtālruni, GroupTrack un grupas ziņojumapmaiņa ļauj velosipēdistiem un viņu ceļabiedriem, kuri arī izmanto saderīgas Garmin ierīces, sekot viens otram un uzturēt kontaktus pat tad, kad tie pazūd no redzesloka. Turklāt, ja brauciena laikā notiek negadījums, Edge Explore 2 automātiski nosūtīs ziņojumu ar velosipēdista atrašanās vietu iepriekš atlasītajiem ārkārtas kontaktiem.

Lai nodrošinātu lielāku pārliecību braukšanas laikā, Edge Explore 2 sērija ir saderīga ar Varia™ ierīču līniju, tostarp jauno Varia RCT715 atpakaļskata radaru ar kameru un aizmugurējo lukturi. Ja velosipēdists apstājas, lai paēstu vai apskatītu kādus interesējošus objektus ceļā, ar PIN aizsargātais velosipēda trauksmes signāls (savienojumā ar viedtālruni) paziņos, ja velosipēds tiek pārvietots.

Savienojot Edge Explore 2  pārī ar viedtālruni, īsziņas un brīdinājumi tiks parādīti tieši Edge ekrānā. Savukārt pēc brauciena Edge Explore 2 sērija automātiski sinhronizē aktivitātes ar Garmin Connect lietotni, ļaujot velosipēdistiem ērti skatīt visu savu statistiku vienuviet. Velosipēdisti pat var pielāgot savu ierīci, lejupielādējot bezmaksas datu laukus, lietotnes un logrīkus no Connect IQ™ veikala.

Runājot par otro Garmin jaunumu HRM-Pro™ Plus ‒ augstākās kvalitātes pulsa siksnu – tā nodrošina arī tempa un ātruma datu atskaiti, kamēr turpina informēt sportistu reāllaikā par viņa sirdsdarbības ātrumu, skriešanas dinamiku utt. Iekštelpu trases vai skrejceliņu sesiju laikā HRM-Pro Plus pārsūtīs tempa un distances datus uz saderīgu Garmin viedpulksteni, nodrošinot sportistiem nepieciešamos skriešanas rādītājus, lai sasniegtu savus veiktspējas mērķus.

“Sportisti paļaujas uz mūsu populāro krūšu siksnu līniju, lai nodrošinātu precīzus sirdsdarbības un veiktspējas datus jebkura treniņa laikā, un mēs esam priecīgi ieviest jaunus rādītājus HRM-Pro Plus funkciju klāstā,” skaidro Dens Bartels.

Izmantojot ANT+ un BLUETOOTH® Low Energy tehnoloģiju, HRM-Pro Plus pārsūta precīzus, reāllaika sirdsdarbības un veiktspējas datus uz Garmin viedpulksteņiem un Edge® riteņbraukšanas datoriem, saderīgu fitnesa aprīkojumu, Tacx® Training lietotni un citiem.

HRM-Pro Plus ir pieejams tagad, un tā ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 129,99 eiro.

Jau tagad nopērkamā Edge Explore 2 ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 299,99 eiro. Edge Explore 2 Power Mount komplektā ar iekļauto Edge Power Mount ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 399,99 eiro. Edge Power Mount var iegādāties arī atsevišķi par 129,99 eiro.

Garmin produkti, kas ir rūpīgi izstrādāti dzīvei ārā, ir radījuši apvērsumu visu līmeņu un prasmju skrējēju, riteņbraucēju, peldētāju un sportistu dzīvē. Apņemoties izstrādāt tehnoloģijas, kas ļauj cilvēkiem dzīvot aktīvi un sasniegt maksimālo veiktspēju, Garmin uzskata, ka katra diena ir jauna iespēja pārspēt vakardienu. Vairāk nekā 30 gadus Garmin atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. Garmin fokusējas uz piecām nozarēm: auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas Garmin virtuālajā preses telpā

https://kripto.media/garmin-gps-velonavigators-edge-explore-2/