Garets Hanrahans. Lūgšana no notekgrāvja

Apraksts par autoru un viņa daiļradi

Gareth Ryder-Hanrahan

Trīs Zagļu ģildes dalībnieki ir savas brālības pavēlnieka nodoti. Atriebība atklāj bīstamu sazvērestību, kuras sēklas sēja pirms vairākām paaudzēm. Kari ir klaidonis, kura pagātne un nākotne ir tumšāka, nekā viņa iedomājas. Žurka ir gouls, kuras brāļi apdzīvo katakombas. Spar ir persona, kas pakļauta briesmīgai slimībai, kas viņu lēnām pārvērš par akmeni. Jaunie zagļi nonāk gadsimtiem senā maģiskā karā starp senajām radībām, burvjiem un cilvēci. Iespēja viņus satuvināja, un viņu draudzība varēja aizšķērsot satracināto dievu ceļu.

https://eksmo.ru/book/molitva-iz-stochnoy-kanavy-ITD1093421/

Autora video.

https://www.youtube.com/watch?v=I_g2sZV744U

Par autoru.

Garets Rīders-Hanrahans ir īru spēļu dizainers un romānu autors, kurš galvenokārt strādājis pie lomu spēlēm.

Karjera

Hanrahans bija viens no spēļu dizaineriem, kas iekļauts eksperimentālajā vidē, kas saistīta ar Gaming Outpost. : 406 Kad izdevniecība "Mongoose Publishing" ieviesa savus paranojas rakstus, to pārraudzīja Hanrahans. : 398 Hanrahans uzrakstīja Mongoose piekto RuneQuest iestatījumu Hawkmoon: The Roleplaying Game (2007). : 399 Hanrahans, autors Traveler Core Rulebook (2008), kurai izdevās pārspēt RuneQuest un kļūt par Mongoose jauno # 1 spēli. : 401 Hanrahana 12. gadsimta vide Deus Vult (2010) saņēma jaunu atbalstu RuneQuest II. : 399 Kad Mongusts 2010. gada martā atdalījās dumpojoties, Hanrahans bija viens no tiem, kurus atlaida no darba : 402

Hanrahans palīdzēja Pelgrane Press atbalstīt viņu GUMSHOE sistēmu, ražojot ikmēneša papildinājumus, sākot ar 2010. gada beigām. : 432 Pašlaik viņš strādā par pilnas slodzes rakstnieku Pelgrane Press. Viņš ieņem arī Cubicle 7 publicētās The Laundry Files lomu spēles lomu izstrādātāja amatu.

Daiļliteratūra

Hanrahana ir paranojas romāna Reality Optional autors. Viņš ir arī sniedzis īsus stāstus Stone Skin Press antoloģijās The Lion and the Aardvark un Schemers.

Viņš izdeva savu debijas romānu 2019. gadā un tā turpinājumu sērijā "Black Iron Legacy" 2020. gadā:

"Lūgšana no notekgrāvja", Orbit, 2019. gada 22. janvārī

"Ēnu svētais", Orbit, 2020. gada 7. janvāris

Sērija ir gotikas / tvaika punk piedzīvojums, kas norisinās Gērdonas pilsētā, kas ir aprakstīta, iedvesmota no Hanrahanas dzimtās pilsētas Korkas.

https://en.wikipedia.org/wiki/Gareth_Hanrahan