Garets Džonss. Stīmpanka pirātu piedzīvojumi. Adventures of the Steampank Pirates

Īss autora grāmatas apraksts un ieskats autora biogrāfijā

Tiek meklēti dzīvi vai miruši! (Vai arī sagriezti mazos gabaliņos un piegādāti kastēs.) Steampunk Pirates ir iespēja nopelnīt skaistu atlīdzību, iejaucoties citu lietās. Bet, kad viņi ir nokļuvuši starp Dread Captain Inky bārdu un zirnekli uzbrukumā, kā sedvičā ir pienācis laiks cīnīties par atkāpšanos. Vai viņi var aizbēgt bez ievainojumiem, vai robotu nemiernieki ir atzīmējuši pēdējos? Šī jautrā jaunā sērija no filmas “Ninja Meerkats” autora Gareta P. Džonsa noteikti priecēs mazos lasītājus ar neprātīgu humoru un vairāk kā mūžvecu robotu pirātu apkalpi. 4 grāmatu sērija.

https://www.amazon.co.uk/gp/bookseries/B076CWVH81/ref=dp_st_1847156649

Par autoru.

Garets dzīvo Londonas dienvidaustrumos un savu laiku sadala starp grāmatu rakstīšanu, TV programmu veidošanu, laika pavadīšanu kopā ar sievu un dēlu Herbiju un savā priekšistabā spēlējot nedaudz smieklīgu stīgu instrumentu skaitu.

Starp viņa grāmatām ir divas sērijas “Pūķu detektīvu aģentūra” un “Nindzjas - surikāti”. Starp viņa atsevišķajām grāmatām ir The Considine Curse, kas ieguva Blue Peter Gada balvu 2012. "Kosmosa noziedznieku sazvērestība" un "Torntonvaita mantojums", kas ieguva Hounslow Junior Book Award, Calderdale Book Award, Lesteras bērnu grāmatu balvu, Sefton Super Reads, Donkasteras grāmatu balva, Rotherham bērnu grāmatu balva un Fantastisko grāmatu balva Lankasterā. Viņa jaunāko grāmatu sauc "Constable & Toop" un tā ir humoristisks Viktorijas laika spoku stāsts.

Līdztekus grāmatu rakstīšanai viņš raksta arī dziesmas par katru savu grāmatu, kuras viņš spēlē regulārajās skolas vizītēs.

Viņa mājas lapa ir:  www.garethwrites.co.uk

Par pirātu sēriju. http://www.talesofyesterday.co.uk/2015/02/adventures-of-the-steampunk-pirates-the-leaky-battery-sets-sail-by-gareth-p-jones/