Gandrīz atklāts dīvaino objektu Gobi tuksnesī noslēpums, parādās jauni mīklaini foto

«Apollo», Trešdiena, 16. novembris (2011) 

Daļa no gigantiskajiem objektiem Gobi tuksnesī, kas redzami «Google Maps» satelīta attēlos un satraukuši interneta lietotājus visā pasaule, identificēti, kaut arī izcelsme un pielietojums dažiem no tiem joprojām ir noslēpumā tīts. 
Iepriekš tika izvirzītas dažādas versijas attiecībā uz to, kādiem nolūkiem būvēti noslēpumainie objekti, kuros saskatāmas līnijas, kas krustojas, apļi un kvadrāti. Vieni minēja, ka tie varētu būt ASV pilsētu kartes, lai sagatavotos iebrukumam ASV, citi lēsa, ka tie paredzēti kontaktiem ar citplanētiešiem.

 

 

Britu laikraksts «The Guardian» raksta, ka, rūpīgāk apskatot objektus, tajos nav nekā neparasta - tie ir rūpniecības objekti un militārie poligoni, kuru esamību Ķīna nenoliedz.Piemēram, gigantiskais zilo taisnstūru veidojums ir daļa no pasaulē lielākās kālija mēslojuma rūpnīcas, kas atrodas Lopnūras ezerā.Vairums pārējo objektu atrodas rajonā, kur izvietots slavenais Lopnūras poligons. Tieši šeit Ķīna aizvadītajos gados veica pazemes kodolizmēģinājumus. Šis rajons joprojām ir slēgtā militārā zona. Ķīnieši nenoliedz tā eksistenci.Citos uzņēmumos, kas interneta lietotājiem šķituši aizdomīgi, redzama virkne vēja ģeneratoru, jo, kā zināms, Ķīna pēdējos gados kļuvusi par līderi vēja enerģijas attīstībā.Interneta lietotāji gan mierā neliekas un jau ir atraduši jaunus dīvainus satelītuzņēmumus. Piemēram, pagaidām nav atbildes uz jautājumu, kas ir lielie, zaļie taisnstūri tuksneša vidū. Nav zināms, kas ir arī gigantiskie kvadrāti nedabiski zilā krāsā.Pagaidām nav izskaidrojuma arī gigantiskajām līnijām, kas krustojas savā starpā un milzu kvadrātiem, kam blakus redzama sadedzināta tehnika, kā arī 28 kilometru lielo platību aizņemošajam gigantiskajam režģim.

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/256019/0?show_inbox=1