Franks Šmeisers. Pūķu valsts

Nedaudz par autora daiļradi un biogrāfiju.

Jaunais varonis.

Nokļūt maģiskā zemē un piedzīvot aizraujošus piedzīvojumus - Oskars pat par tādu lietu nevarēja sapņot! Galu galā vecmāmiņa un vectēvs viņu vienmēr uzskatīja par visvērtīgāko dārgumu pasaulē, kas jāsargā no visiem! Oskaram neļāva iziet kopā ar draugiem, palikt vēlu un skraidīt starpbrīžu laikā. Garlaicība! Bet kādu dienu zēns satika noslēpumainu svešinieku - un viņa dzīve apgriezās otrādi. Šis vecais vīrs iepazīstināja ar sevi kā burvi un pastāstīja par Pūķu smaili, kur bērnus gaida daudz prieka. Oskars izteica vēlēšanos atrast sevi tur - un tagad viņš jau ir pārcēlies uz pārsteidzošu valsti, kur dzīvo burvju mākslinieki, elfi un vienradzi. Bet tā vietā, lai izklaidētos, Oskaram būs jācīnās ar milzīgiem un ĻOTI bīstamiem pūķiem! Ak vai! Kā tagad izkļūt no šejienes?! Un kas viņam palīdzēs?

https://www.litmir.me/bd/?b=645611

Ugunīgā bēgšana.

Pūķi ir briesmīgi bīstamas radības! Par to zina visi, kas kādreiz ir apmeklējuši Pūķu smaili. Un Oskars vēl jo vairāk! Galu galā viņam bija jācīnās ar īstu ķirzaku, kas spļāva uguni. Par laimi zēns spēja viņu pārspēt un aizbēgt kopā ar draugiem tieši grandiozas kaujas laikā! Tagad drosminieku komandai ir jāatrod vieta, kur visi sapņi piepildās. Tikai tur Oskars varēs izteikt vēlēšanos un beidzot atgriezties mājās. Tiesa, pirmajiem draugiem būs jāiet cauri ugunij un ūdenim, ceļā jātiekas ar milžiem, ļaunajiem rūķiem un citām neparastām radībām. Vai viņi spēs pārvarēt visus pārbaudījumus? Un kas viņus sagaida ceļa galā?

https://www.litmir.me/bd/?b=648390

Zelta pilsētas noslēpums.

Draudzēties ar veselu pūķu armiju - Oskars šādu lietu sapnī nevarēja iedomāties! Bet izrādījās, ka lidojošās ķirzakas, kas vairāk nekā vienu reizi gribēja pagatavot cepeti no zēna, patiesībā neizrādījās nemaz tik dusmīgas. Viņi pat piekrita palīdzēt Oskaram un viņa draugiem pieveikt ļauno Pūķu smailes karalieni, kura iemānīja bērnus savā valstībā. Viņu komandai būs jāveic garš, briesmu un piedzīvojumu pilns ceļojums. Šeit tikai noslēpumi, kas viņus gaida, apgriezīs viņu plānus otrādi! Vai jūsu draugi spēs glābt maģisko zemi no nelietības? Un vai Oskars kādreiz atgriezīsies mājās?

https://www.litmir.me/bd/?b=655715

Jaunais varonis. Lasīt onlainā krieviski.

https://www.litres.ru/frank-shmaysser/novyy-geroy/chitat-onlayn/page-2/

Par Franku Šmeiseru

Franks Šmeisers, dzimis Hildenā 1968. gadā, vairākus gadus strādāja par grāmatnieku (ieskaitot Romā). Beidzot viņš sāka rakstīt pats - sākotnēji televīzijai (piemēram, "TV Total" un "Stromberg"). Viņa pirmā bērnu grāmata cita starpā saņēma "Urzeitroboter 2012" kā gada smieklīgāko bērnu grāmatu. Autore dzīvo Ķelnē.

https://www.carlsen.de/urheber/frank-schmeisser/56691