Frančeska Gibonsa. Zvaigžņu pulkstenis

Lielāko daļu savas bērnības pavadīju Stafordā, liekot māsām zagt kaimiņienei zemenes un lasot viņām grāmatas, ko rakstīju.

Manas māsas tagad ir diezgan garas. Viņas vairs nedara, kā es saku, un viņas ir izveidojušas zemeņu zagļu arodbiedrību. Bet es joprojām rakstu stāstus.

Es mācījos angļu valodu Bristoles Universitātē. Tad es zvērēju, ka nekad neiedziļināšos mārketingā, un nekavējoties ieguvu pārdošanas un mārketinga darbu.

Lielāko daļu savu divdesmito gadu pavadīju, strādājot par tekstu autoru. Man ir paveicies rakstīt uzņēmumam Microsoft, The National Trust un Džekam Volfskinam.

Šodien es dzīvoju Kotsvoldā kopā ar savu vīru un mūsu veco kaķi. Es strādāju kā bērnu autore un ārštata tekstu autore.

Apstiprināta biogrāfija

Frančeska Gibonsa strādāja par tekstu autoru mārketinga aģentūrā, pirms aizgāja, lai pievērstos savai bērnu autores karjerai. Ēnu kode ir viņas debijas romāns. To iedvesmojuši dārzi, kurus viņa apmeklēja bērnībā, un mīlestība pret folkloru un briesmoņiem. Tā ir pirmā grāmata Zvaigžņu pulksteņa triloģijā.

https://francesca-gibbons.com/

The Shadow Moth. Ēnu kode

PIRMĀ GRĀMATA ZVAIGŽŅU PULKSTEŅA TRILOĢIJĀ

Imodženai vajadzētu būt jaukai pret savu mazo māsu Māri. Viņai vajadzētu būt jaukai arī pret savas mammas draugu. Un viņai noteikti nevajadzētu sekot dīvainam sudraba kodei pa durvīm kokā.

Bet tad . . . kurš dara to, ko viņiem saka?

Drīz Imodžena un Marija nonāk ieslodzītā maģiskā valstībā, kur neviens neizturas tā, kā vajadzētu. Māsām jāpārvietojas ātri, lai izbēgtu no briesmoņiem, kas iznāk pēc tumsas iestāšanās.

Vēloties atgriezties mājās, viņi atrod palīdzību no izlutināta prinča, dejojoša lāča un pat zvaigznēm augšā...

https://francesca-gibbons.com/books/

A Clock of Stars #2 Beyond The Mountains. Zvaigžņu pulkstenis #2 Aiz kalniem

Imodžena un Marija caur caurumu kokā atgriežas pie pilnīgi jauna Jaroslava. Miro ir karalis, bet to ienīst. Anneška vairs nav karaliene. . . un to ienīst. Kad Anneška dzird pareģojumu, ka viņa būs Lielās karaļvalsts karaliene, viņa satver Mariju, uzskatot, ka viņa ir atslēga tā piepildījumam, un dodas pāri kalniem. Imodžena un Miro dzenas viņiem pakaļ. Bet tas, ko viņi atradīs ielejā aiz tās, atkal visu mainīs un redzēs viņus saskaramies ar briesmām, kuras viņi nekad nebūtu varējuši iedomāties – gan cilvēku, gan citādi. . .

https://www.thewarehouse.co.nz/p/a-clock-of-stars-%232-beyond-the-mountains-by-francesca-gibbons/R2780178.html

The Greatest Kingdom: New for 2022. The third volume of this beautifully illustrated children’s series: Book 3 (A Clock of Stars)

Lielākā karaliste: jaunums 2022. gadā. Šīs skaisti ilustrētās bērnu sērijas trešais sējums: 3. grāmata (Zvaigžņu pulkstenis)

Izejiet pa durvīm kokā un dodieties uz vēl vienu elpu aizraujošu piedzīvojumu. . .

Kad Anneškas meklējumi pēc lielākās karaļvalsts viņu ieved mūsu pasaulē, Imodžena un Māra zina, ka tās ir sliktas ziņas. Bet Anneška nav viņu vienīgā problēma. Mammas draugs Marks ir slims un kļūst arvien slimāks, pateicoties briesmoņiem, ko viņš nejauši pārnesa mājās.

Vai meitenes var aizbēgt no Anneškas un atrast Markam zāles, pirms nav par vēlu? Viņu meklējumi aizvedīs viņus pa durvīm kokā un tālāk nekā jebkad agrāk, uz burvju Nedobitas zemi.

Taču šajā valstībā ir daudz vairāk, nekā šķiet. Miro, Imodženam un Marijai ir jāapgūst tās noslēpumi, ja viņi vēlas glābt savas ģimenes un vienreiz par visām reizēm apturēt Annešku.

https://www.amazon.co.uk/Greatest-Kingdom-beautifully-illustrated-childrens/dp/0008355134/