Fjodors Ņečitailo. Karaļu zeme

"Karaļu zeme" - Fjodora Nechitailo komikss. Tas ir iepriekšējā darba "Fjodor x 9" turpinājums. Šobrīd tajā ir četras nodaļas un piektās nodaļas pirmā daļa. [Raksta tapšanas brīdī.]

Saturs

“8 personāži, kas atšķiras pēc rakstura un temperamenta, ar vienādiem noteikumiem iegūst iespēju no nulles atrast savu ideālo stāvokli, kam ir ierobežots resurss. Katrs varonis attēlo noteikta masta kartis: kalpus un kungus: erceni, kāravi, pīķi un kreici. Ar kādām problēmām viņi saskarsies un kurp tas novedīs - komiksu galvenais sižets. - Fjodors Nechitailo"

Notikumi attīstās mēnesi pēc Fjodor x9 notikumiem. Fjodors atvēra portālu karšu pasaulei un saviem kloniem piešķīra astoņus varbūtību ģeneratorus, pēc tam pārveidojot karšu pasauli. Kloni savā starpā vienojās, ka katrs izveidos savu valsti ar savu suverenitāti. Tālāk komikss parāda valstu attīstību, to problēmas un to pārvarēšanu.

Radīšanas vēsture

Idejas rašanās

Jēdziens "Karaļu zeme" Fjpdora prātā ienāca pat pirms komiksu "Fjodor x 9" izveidošanas. Pēc tam, kad cilvēkiem patika ideja pretstatīt klonus, Fjodora galvā sāka veidoties ideja radīt kaut ko vairāk par "komiksu par skolas zēnu un viņa kloniem".

Ziedojumu vākšana

2015. gada 2. jūlijā Fjodors Nečitailo sāka piesaistīt līdzekļus planeta.ru pakalpojumam, lai sāktu darbu pie komiksa. Paziņojums par topošo komiksu tika publicēts kanālā. Ar auditorijas centieniem 12. jūlijā tika savākti 100% no nepieciešamās summas - 100 000 rubļu. 2015. gada 10. septembrī tika savākti 264 800 rubļi, kas veidoja vairāk nekā 250% no nepieciešamās summas.

Pirmā un otrā nodaļa

Fjodors komiksu “Karaļu zeme” iecerēja vēl 2012. gadā. 2015. gada 2. jūlijā sākās līdzekļu vākšana komiksi izveidošanai, un 21. augustā tika publicēta pirmā nodaļa. Tad novembrī tika izlaista komiksu otrā nodaļa, kurā tika aplūkota Lietussargu valstība un valdnieku lielā sapulce.

Trešā nodaļa

Komiksa trešā nodaļa tika zīmēta vairāk nekā pusgadu. Lai atpūstos, Fjodors Komikss apmeklēja Sanktpēterburgas anti-kafejnīcas, kurās viņš uzzīmēja trešo nodaļu. 2016. gada 8. maijā trešā nodaļa tika prezentēta lielas “Fedor Comix” meistarklases ietvaros. Tik ilgus termiņus Fjodors paskaidroja savā grupā.

Ceturtā nodaļa

6. septembrī Fjodors paziņoja, ka viņam nepieciešama palīdzība ceturtās nodaļas apgleznošanā. 2016. gada 29. oktobrī tika paziņots ceturtās nodaļas izlaišanas datums, datums iekrita Helovīnā. Un tā tas notika, ceturtā nodaļa tika publicēta 31. oktobrī.

Piektā nodaļa

2017. gada sākumā Fjodors atkal sāka darbu pie “Zemes”. Tajā pašā laikā viņš apsolīja, ka komiksam pievienos pēc iespējas vairāk fanu varoņu, ko arī izdarīja. 2019. gada 12. maijā “Fedor Comics” paziņo par piektās nodaļas pirmo daļu sakarā ar finanšu krīzi Fēniksas studijā. 18. maijā tika publicēta piektās nodaļas pirmā daļa.

https://13cards.fandom.com/ru/wiki/%D0%97%D0%B5%D0%BC%D0%BB%D1%8F_%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B9

Karaļu zeme. Kreiča sējums

Astoņas karšu personifikācijas, kalpi un kungi no četriem mastiem ar pilnīgi atšķirīgiem raksturiem un temperamentiem atradās viens otram bloķēti slēgtā paralēlā dimensijā, vienlaikus piemīt spēcīgs enerģijas avots, kas var mainīt apkārtējo realitāti. Teritorija un vara ir ierobežota, atšķirībā no dažu varoņu pārmērīgajiem ego un ambīcijām. Cik ātri konflikts radīsies un kā tas attīstīsies?

https://book24.ru/product/zemlya-koroley-trefovyy-tom-5898814/

Vēl par projektu.

https://besit.fandom.com/ru/wiki/%D0%97%D0%B5%D0%BC%D0%BB%D1%8F_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B9

Video.

https://www.youtube.com/c/FedorComixToons

Par autoru.

Fjodors Ņečitailo ir 24 gadus vecs karikatūrists un komiksu mākslinieks no Rostovas pie Donas, vairāku YouTube kanālu īpašnieks un animācijas sērijas „Tracina” veidotājs! Viņš pats komiksu galvenais varonis “Fedor x9” un “Karaļu zemē”.

Biogrāfija

Fjodors Ņečitailo dzimis 1996. gadā. Sākotnēji viņš bija pazīstams kā disko dejotājs bērnudārzā. Bērnībā viņš attīstīja māksliniecisko talantu. 2003. gadā viņš devās atvaļinājumā uz Itāliju, kur sāka publicēt savus pirmos komiksus. Slavenākais no tiem ir “Fedor x9”, kas tika izlaists laikā no 2010. līdz 2012. gadam. Viņa YouTube kanāls tika izveidots 2012. gadā, un kopš šī gada 26. aprīļa šajā kanālā tiek izlaistas pirmās animācijas, kas sevi dēvē par "8 bitu stāstu", un nedaudz vēlāk - labi pazīstamo "Meitene ar skeneri", kuru Fjodoru iedvesmoja mūzikas animācijas. viens rietumu video blogeris. Kad Fjodors kļuva populārs, viņš nonāca televīzijā, kur viņu intervēja ekonomikas TV kanāls "RBK". Tad viņš atkārtoti tika uzaicināts uz dažādiem tiešsaistes radio un iemirdzējās citu cilvēku emuāru autoru videoklipos, un viņa darbs tika atkārtoti augšupielādēts un tādējādi izplatīts visā internetā.

«Fjodors Ņečitailo (kā personāžs)»

Fjodors Ņečitailo (melnais džokeris)

Vispārēja informācija

Dzimums – vīrietis

Vecums 24

Aktieris ieskaņotājs Fjodors Ņečitailo

Pirmā parādīšanās – 15 dienas pirms Jaungada

Attiecības – draugi un ienaidnieki nav zināmi

2015. gada decembrī Fjodors atkal devās uz Itāliju, kur izveidoja savu pirmo vīrusu videoklipu - Gravipadovo, parodiju par Gravity Falls ekrānsaudzētāju. Un 2016. gada 14. janvārī kanālā tika izlaista viņa pirmā ārzemju intervija un attiecīgi arī trešais hit TV. 2016. gada ziemas beigās Fjodors Nečitailo pārcēlās uz Sanktpēterburgu, kur viņš izpildīja pirms gada dotos solījumus: viņš izlaida video versiju "The Land of Kings", pēdējo izdevuma "Fjodor Comics Draws" pēdējo sēriju, "Glābiet princesi!", Pārskata otrā daļa par slēptie un nepublicētie darbi, "Karaļuu zemes" trešā nodaļa, vairāki jauni "Dienas ziņu" numuri un animācijas parodija veco parodiju garā. Turklāt jāatzīmē, ka šie plāni tika izpildīti ar lielu kavēšanos, un tāpēc uz īsu laiku (no 2015. gada novembra līdz 2016. gada augustam) abonenti stingri uzskatīja, ka viņu elks, iespējams, ir izpārdots.

Jūlija sākumā Fjodors Ņečitailo atgriezās Rostovā, taču ne uz ilgu laiku: tur viņš pāris reizes straumēja Twitch un pēc tam paziņoja par šīs ļoti animētās parodijas nenovēršamu atbrīvošanu veco parodiju garā. Video būs par Pokemon, saskaņā ar Fedora iecienīto shēmu "Kaut kas svešs, un, ja tas tika izveidots Krievijā".

Un 2016. gada vasaras brīvlaikā Fjodors devās uz Latviju, kur apmeklēja Stasa Davidova filmu studiju un ārstējās slimnīcā. Pēc atlabšanas Fjodors solīja cilvēkiem rīt parīt lieliskus atjauninājumus.

10. augustā Fjodors Nechitailo tīklā ievietoja jaunu izstādes “Art Blog” numuru, no kura kļuva skaidrs, ka Fjodors atkal pārcēlās uz Rostovu pie Donas, taču šoreiz tas jau bija galīgi. Arī no šī izlaiduma kļuva skaidrs, ka pēc animācijas parodijas izlaišanas veco parodiju garā Fjodors atkal cieši apsēdīsies animāciju radīšanai.

2016. gada vasaras beigās Ukrainas TV kanālā ICTV programmas Antizombi ietvaros pirmo reizi tika parādīta animācija no kanāla Fedor Comix - tika izmantots fragments no Besit TV izlaiduma.

2016. gada 1. decembrī Fjodors Komikss pirmo reizi noplūdis no interneta presē - viņš kļuva par bērnu žurnāla "Kalambur" decembra numura viesi. Izdevuma vākā bija redzama viena no viņam veltītām fanu mākslām.

https://besit.fandom.com/ru/wiki/%D0%A4%D1%91%D0%B4%D0%BE%D1%80_%D0%9D%D0%B5%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE