FIB atslepeno dokumentus, kas liecina, ka Rozvelā avarējuši NLO

«Apollo», redakcija@apollo.lv

Pirmdiena, 11. aprīlis (2011)

ASV Federālās izmeklēšanas birojs (FIB) publicējis arhīva dokumentus, kas apstiprina, ka 1947. gadā Ņūmeksikas štatā avarējuši citplanētiešu lidaparāti, raksta «The Daily Mail», atsaucoties uz interneta vietni «The Vault», kurā publicēti minētie dokumenti.

Publiskotie dokumenti apstiprina, ka Rozvelas aviobāzē slepeni pētītas citplanētiešu kuģu pilotu mirstīgās atliekas, par ko liecina arī mediju rīcībā nonākušās fotogrāfijas, par kuru ticamību skeptiķi gan šobrīd šaubās.

 

 

Aģents Gajs Hotels ziņojumā FIB direktoram raksta, ka «trīs tā sauktie lidojošie šķīvīši atrasti Ņūmeksikā». ASV Gaisa spēku izmeklētājs tos raksturojis kā «apaļas formas objektus ar paplatinājumu vidusdaļā, kuru diametrs sasniedzis 15 metrus.» Katrā no tiem esot atradušās trīs cilvēkveidīgas būtnes, kuru augums bijis 90 centimetri.

Citplanētieši esot bijuši tērpti ļoti plānas struktūras metāliska auduma tērpos. Lidojošie šķīvīši Ņūmeksikā, iespējams, avarējuši tādēļ, ka tur atrodas jaudīgs radars, kura starojums sabojājis citplanētiešu lidaparātu mehānismus.

Kādā citā ziņojumā var lasīt, ka lidojošais «disks» nemaz nav atgādinājis «šķīvīti», tas esot bijis sešstūra formas un izskatījies pēc meteoroloģiskās zondes. Mediji lēš, ka šo dokumentu atslepenošana varētu uzjundīt jaunu sašutuma vilni par to, ka valdība slēpusi no sabiedrības faktus par citplanētiešiem.

«The Sun» raksta, ka NLO speciālisti nešaubās par dokumentu patiesumu un uzskata, ka tie būs lielisks pierādījums tam, ka citplanētieši eksistē.

Rozvelas pilsēta Ņūmeksikas štatā kļuva slavena ar 1947. gada notikumiem, kad varas iestādes paziņoja, ka atradušas citplanētiešu kuģu atliekas, bet vēlāk šo paziņojumu atsauca, apgalvojot, ka tās bijušas meteoroloģiskās zondes atliekas. Sabiedrība tam noticēja, taču jau pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados daži militāristi, kas bija liecinieki incidentam, paziņoja, ka atrasti citplanētieši.

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/234937/0?show_inbox=1

[Ja tā ziņa būtu publicēta citā mēnesī, es noticētu! – ils]