FIAT Professional ievieš jaunus modeļus ar uzlabotām elektriskās piedziņas sistēmām

26.10.2023

FIAT Professional ar lepnumu paziņo par jaunu aizraujošu un uzlabotu automobiļu klāstu: Ducato, Doblo un Scudo. Katrs modelis tagad pieejams ar uzlabotu elektriskās piedziņas sistēmu, unikāliem dizaina elementiem, inovatīvām savienojamības sistēmām un nākamās paaudzes drošības funkcijām. Uzņēmums turpina savu misiju piedāvāt inovatīvus un ilgtspējīgus transporta risinājumus, lai apmierinātu dažādu uzņēmumu mainīgās vajadzības.

“Pēdējos 120 gadus FIAT Professional ir nodrošinājis mūsu lojālo klientu bāzi ar īpašiem risinājumiem,” sacīja Olivjē Fransuā, FIAT & FIAT Professional izpilddirektors un Stellantis globālā mārketinga direktors. “Ar Stellantis grupas paplašinātajiem tīkliem mēs tagad varam uzlabot savu darbības ģeogrāfiju. Mūsu flagmanis Ducato no 2014. līdz 2021. gadam konsekventi bijis tirgus līderis, nepārtraukti paplašinot robežas zaļo un efektīvo tehnoloģiju jomā.”

Jauns 2024. modeļu gada Ducato: uzvaru projekts

Ducato, kas tiek pārdots vairāk nekā 80 pasaules valstīs, ir viens no vislabāk pārdotajiem modeļiem FIAT vēsturē – vairāk nekā 40 gadu laikā ir saražoti vairāk nekā 3,5 miljoni automobiļu. Tā daudzpusīgais dizains un efektivitāte ir padarījusi to par vienu no uzticamākajiem un novērtētākajiem transportlīdzekļiem profesionāļu un komercauto pārbūves speciālistu vidū. Jaunākais Ducato mērķis ir attīstīt šos panākumus un apmierināt visas klientu prasības, izmantojot tā multienerģijas priekšrocības. Jaunais modelis pieejams arī pašu izstrādātā pilnībā elektriskā versijā, kas nodrošina iespaidīgu darbības rādiusu, kā arī pilnīgi jaunu eksterjera un interjera dizainu.

Ducato pilnīgi jaunā elektriskā versija nosaka jaunus standartus komerciālo transportlīdzekļu nozarē. Viens no galvenajiem jauninājumiem ir 110 kWh akumulatora iekļaušana 2024. gada E-Ducato aprīkojumā, tā nodrošinot vislabāko bezemisiju pieredzi. E-Ducato ir aprīkots ar jaunu spēka agregātu, kas attīstīta līdz 200 kW jaudu un 410 Nm griezes momentu. Arī uzlādes sistēma ir pilnīgi jauna un piedāvā divus standarta iebūvētos lādētājus, kas atbalsta uzlādi ar 11 kW AC vai 150 kW DC jaudu.

Jaunajā Ducato ieviests visaptverošs jaunāko ADAS sistēmu klāsts, tostarp pilnīgas apstāšanās sistēma, ceļazīmju atpazīšana, brīdinājums par novirzīšanos no joslas, vadītāja uzmanības asistents un viedais ātruma asistents. Šīs sistēmas jaunajam Ducato nodrošina 2. līmeņa autonomās braukšanas spējas, padarot to par drošāko komerciālo transportlīdzekli savā segmentā.

Tāpat jaunajā E-Ducato ir virkne uzlabojumu, kas ceļ vadītāja komfortu un mašīnas praktiskumu, piemēram, bezatslēgas piekļuve un dzinēja iedarbināšana, elektriskā stāvbremze, 10 collu radionavigācijas sistēma ar elektroauto specifiskām funkcijām un pilnībā digitāls 7 collu mērskalu panelis. Visām versijām standarta aprīkojumā ir arī atpakaļskata kamera ar dinamiskām vadlīnijām. Starp jauninājumiem interjerā jāmin jauns priekšējais panelis un stūre, plašāki durvju paneļi, automātiskā klimata kontrole, sēdekļi ar augstas kvalitātes auduma apdari un elektriskais stūres pastiprinātājs. Papildu funkcijas ietver viedtālruņa bezvadu uzlādi, divas USB A + C ligzdas viedierīcēm, centrā novietotu 230 voltu kontaktligzdu, apsildāmu vējstiklu ātrai loga atkausēšanai, digitālu atpkaļskata spoguli un 360° parkošanās sensorus.

Jaunais Doblo un E-Doblo: bestselleru atjaunināšana

Jaunais Doblo ir ideāls partneris visiem profesionāļiem, jo piedāvā modernus, novatoriskus risinājumus, kas samazina stresu un braukšanu pilsētā padara drošāku. Gan Doblo, gan E-Doblo saglabā savu pievilcību, vienlaikus pievienojot jaunas funkcijas, lai apmierinātu klientu lietošanas paradumus un mainīgās mobilitātes vajadzības. Tā pievilcību kāpina atjaunotais dizains, optimizētā braukšanas kvalitāte, drošības uzlabojumi un uzlabotā elektriskā versija. E-Doblo, kam ir līdz 330 km sniedzamība un siltumsūknis, raksturīga vēl augstāka efektivitāte un komforts braukšanas laikā.

Jaunais E-Doblo ir aprīkots ar lāpstiņu pārslēdzējiem rekuperatīvās bremzēšanas pakāpes izvēlei, trim braukšanas režīmiem (Normal, Eco un Power) un inovatīvu siltumsūkni. Efektīvu tā lādēšanu nodrošina 7,4 kW iebūvētais lādētājs vai par papildu samaksu pieejamais 11 kW trīsfāžu lādētājs. Turklāt E-Doblo ir tādi paši virsbūves veidi un kravas telpa kā standarta versijām, tāpēc tas būs piemērots visdažādākajām profesionālajām vajadzībām.

Abiem modeļiem ir elektriskā kontaktligzda Magic Plug, kas ļauj mašīnai pieslēgt dažādus noderīgus patērētājus, tostarp elektroinstrumentus, mobilo darbnīcu vai jebkuru citu sistēmu, kuras darba spriegums ir līdz 400 V, un tas viss atbilst augstākajiem drošības standartiem. Magic Mirror funkciju uzlabo jauns digitālais atpakaļskata spogulis, kas izmanto attēlus no divām kamerām un piedāvā trīs dažādus skatus. Tāpat abām Doblo versijām standartaprīkojumā ir pilns ADAS sistēmu komplekts ar papildiespēju pievienot adaptīvo kruīza kontroli ar pilnīgas apstāšanās funkciju.

Jaunais Scudo: daudzfunkcionāls, vieds un 100% elektrisks

Pielāgojamā un progresīvā Scudo Magic Cargo funkcija ļauj kravas telpu palielināt līdz maksimāli 4,02 m Maxi versijā vai 3,67 m standarta modelī. Komforta un ērtību celšanas nolūkos priekšējo sēdekli var izmantot kā galdu klēpjdatoram vai planšetdatoram, vai kā ēšanas zonu. Daudzfunkcionāli nodalījumi, tostarp divi lielāki glāžu turētāji, ietilpīgāks augšējais centrālais glabāšanas nodalījums un lielāks nodalījums viduskonsolē ar divu viedtālruņu uzlādes iespēju šo modeli padara par izcilu izvēli.

Jaunais Scudo piedāvā neierobežotu digitālo piedzīvojumu, jo tam ir krāsains 10 collu skārienekrāns ar GPS, DAB auto sistēmas un MP3 atskaņotāja funkcijām, kā arī 4 USB ieejas un WIFI savienojums. Turklāt viedtālruņu lietotāju vajadzībām jaunajā Scudo ir Apple CarPlay un Android Auto™ sistēmas, kuru lietošana neapdraud drošību uz ceļa.

Scudo aprīkojumā ietilpst arī digitālais Magic Mirror – izcils manevrēšanas rīks, kas piedāvā divus atšķirīgus skatus uz aizmuguri, jo viena no kamerām atrodas zem labās puses spoguļa, bet otra – virs aizmugurējām durvīm. Magic Mirror palīdz mazināt potenciālos aklos punktus un uzlabo vadītāja vispārējo telpas sajūtu.

Pateicoties rekuperatīvās bremzēšanas sistēmai, kuras regulēšanai paredzēti lāpstiņpārslēgi stūres rata aizmugurē, vadītājs var optimizēt jaunā Scudo braukšanas diapazonu, to pielāgojot savām vajadzībām. Progresīvais elektromotors ļauj sasniegt 130 km/h maksimālo ātrumu un izcilu veiktspēju nodrošina neatkarīgi no kravas.

E-Scudo ir piemērots dažādām nobraukuma prasībām, jo tam pieejami divi dažādi gaitas akumulatori – 50 kWh akumulators ar maksimālo autonomiju līdz 224 km un 75 kWh akumulators, kas garantē iespēju nobraukt līdz 350 km. Abi akumulatori nodrošina ārkārtīgi vienmērīgu un atsaucīgu braukšanas pieredzi, neatstājot negatīvu ietekmi uz veiktspēju vai vidi. Samazināts uzlādes laiks un niecīga oglekļa pēda šo modeli padara par izcilu izvēli tiem, kuri rūpējas par pašu atstāto ietekmi uz vidi.

Scudo – kompakts no ārpuses, bet ietilpīgs iekšpusē – ar savu 100% elektrisko piedziņu ir funkcionalitātes, stila un, galvenais, vieda ekoloģiskuma paraugs. Ar kravnesību līdz 1,4 tonnām un kravas nodalījuma ietilpību līdz 6,6 kubikmetriem šis modelis nodrošina izcilu veiktspēju neatkarīgi no kravas apjoma.

https://kursors.lv/2023/10/26/fiat-professional-ievies-jaunus-modelus-ar-uzlabotam-elektriskas-piedzinas-sistemam/