Faraonu cilindru noslēpums atminēts

Vai kā labāk pārdot fantāziju.

http://www.cyl.ru/index.php?lang=ru&page=0

Linku uz šo saitu ar izkopētu pirmo lapu man pārsūtīja Ils, kurš nebija īsti pārliecināts, vai tur rakstītais ir realitāte, vai kārtējā „pīle”.

image001Īsumā – raksts ir par to, ka Krievijā grupa zinātnieku izpētījuši, kas ir noslēpumainie cilindri, kurus var redzēt Ēģiptes faraonu daudzajos atainojumos, un kāda ir šo cilindru ietekme uz cilvēka veselību un pašsajūtu. Kā arī pastāstīts par to, ka šis pētījums tiek pielietots praksē, ražojot šādus cilindrus mūsdienu cilvēka vajadzībām, un piedāvāta iespēja iegādāties šos cilindrus.

No sākuma biju nodomājusi tekstu iztulkot un ievietot midzenī kā interesantu materiālu. Tomēr vispirms papētīju pašu norādīto vebadresi un sapratu, ka ar viena teksta tulkošanu neies cauri. Viss vebsaits sastāv no šīs tēmas. Un visu vebsaitu tulkot – tas jau ir darbs, kas saskaņojams ar saita īpašniekiem. Lapas saturs pie viena tiešām atbilst no krievu valodas praktiski tieši tulkojamai frāzei „uz fantastikas robežas”.

Palūdzu blakus sēdošo, ar savām lietām aizņemto muminu ieskatīties lapā un izteikt savu viedokli.

 

 

Galarezultāts – kolektīvs „uzbrukums mātei Guglei” un meklēts viss, ko tur var atrast kā šai lapai saistītais materiāls. Atradās pietiekami daudz. Un tā īsti neatradās nopietnu zinātnieku pārdomas par šo atklājumu. Toties daudz „parasto” cilvēku izteiktie viedokļi par šo cilindru lietojuma labvēlīgo iespaidu uz viņu organismu, kā arī atklājuma mārketings tirgū. Lasītais radīja iespaidu, ka Ila aizdomas par kārtējo zinātnisko „pīli” ir bijušas pamatotas. Saiti pārdomām:faraons gul

http://www.cyl.ru/index.php?lang=ru&page=order

http://www.dengi-info.com/archive/article.php?aid=373

http://www.liveinternet.ru/users/iskorca/post102406234/

http://www.skif.biz/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=441

http://prodam.slando.ru/moscow/tsilindry_faraona_P_12696962.html

http://www.waylove.ru/tsilindry_faraona_jezly_egiptyan

Katrā gadījumā, iekš „māsas gugles” var atrast krietni vairāk par šo tēmu, nekā esmu uzrādījusi saitus.

P.S.
no mumina - te pats "atklājējs" ar nu iespējamo guru/zinību glabātāju/ķēdes elementu, vajadzīgo pasvītrot.

tautu cilindriskā draudzība

Shēmā pietrūkst slēdža, kuru ieslēdzot iestātos īssavienojums un pilsoņi pārvērstos derīgā pelnu čupiņā.