Etjēns Bariljē un Artūrs Morgans. Stīmpanka ceļvedis.

Divi autorei, viena grāmata.

Etienne Barillier, Arthur Morgan. Le guide Steampunk

2019. gada izdevums.

Būtiska rokasgrāmata par šo tēmu. Steampunk resursu grāmata. Gigantiskas mašīnas, ko darbina tvaiks, varoņi cepurēs un brillēs, varones krinolīnos un ar lietussargiem ... Steampunk tēlainība nekad nav pārstājusi fascinēt kopš žanra izveides 1980. gados. Bet kāda ir tās izcelsme? Kādi ir galvenie darbi literatūrā, kino vai komiksos? Uzrakstījis žanra galvenais speciālists Etjēns Bariljē un Francijas Steampunk kopienas dibinātājs Arturs Morgans, šajā rokasgrāmatā sniegts pārskats par steampunk šodienu, it īpaši tiekoties ar Tim Powers, KW Jeter, James Blaylock, Greg Broadmore vai Mathieu Gaborit. Pēc vairākiem atkārtotiem izdevumiem Steampunk Guide apvieno Helios kolekciju pilnībā pārskatītā un paplašinātā versijā.

https://www.amazon.com/Le-guide-Steampunk/dp/2366299613

Vēl par to. Īsumā, tas pats.

https://www.editions-actusf.fr/a/collectif/le-guide-steampunk

Barilje, mājaslapa.

Kad man jautā, kas es esmu, šeit ir nelielais teksts, ko es sūtu.

1970. gadā dzimušais Etjēns Bariljē ir skolotājs, bet galvenokārt amatieris, kas aizraujas ar iztēli, Fantomasa un stīmpanka pazinējs, viņam patīk žanru un literāro atklājumu sajaukums. bija viens no pirmajiem Francijā, kas uz Steampunk rakstīja skaļas atsauces, piemēram, Tout le steampunk! vai Steampunk ceļvedi.

Viņš ir arī Filipa K. Dika speciālists, kam veltījis „Ceļvedi Filipam K. Dikam” un vietni franču valodā dickien.fr. Viņš ir ActuSF balvas L’uchronie dalībnieks.

Pavisam nesen viņš ir Nikolas Meunier, ievērojamā fotogrāfa ilustrētā romāna „La France steampunk” (Mnemos) līdzautors.

Pašlaik viņš strādā pie jauna romāna, „Tvaika brigāžu” turpinājuma, joprojām sadarbībā ar Cecile Duquenne, https://fr.wikipedia.org/wiki/C%C3%A9cile_Duquenne.

Morgans, mājaslapa.

Artūrs Morgans ir rakstnieks, podkasters un Steampunk personība no Francijas. Viņš ir izveidojis lielāko franču valodas kopienu par Steampunk, Dieselpunk un Retrofuture.

Artūrs ir sniedzis ieguldījumu un publicējis dažādas tiešsaistes publikācijas, kā arī izdrukātas grāmatas.

Viņš vada Podcast of Mystery apraidi par radošumu un to, kā mākslinieki atdzīvina savu redzējumu.

http://www.arthur-morgan.com/